spojka

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

spojka

Nový příspěvek od cihlík »

Zdarec lidi, predevcirem jsem pri rozjezdu zjistil ze mi pri na krizovatce zacala prokluzovat spojka a sve obavy jsem si vcera potvrdil pri jizde do mirneho kopce :frown:...nevite na kolik u nas vyjde v servisu nahradni? :nečtešnevíš: ....premyslim jestli ma cenu si ji doobjednavat z US a cekat, nebo cenovy rozdil neni zas tak zasadni, takze clo a dph mi to srovnaji a objednani resit nebudu...diky moc za info :todáš:
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Radek 66 »

Tihle maj ceny od nuly :pako:
http://rdr.crownauto.us/cs_CZ/c/2008/je ... /2/spojka/
každopádně do Jeepa patří ale MOPAR :todáš:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od cihlík »

Radku diky, tos mi pomohl :wink: ...a ja uz myslel ze me to bude neco stat :cheche: ...no i cenu MOPARU mohou byt dost rozdilne....ale fakt nemam predstavu na kolik to prijde a Petu nechci v nedeli rusit...kazdopadne mu hned zitra rano zavolam...taky doufam ze se mi to podari opravit do Plzne, jinak asi tezko prijedu :frown:
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Radek 66 »

Nic se neboj :wink:
Pojedeš přede mnou, když tak Tě budu popostrkovat :cheche:
Malinko :wink: opatrně :wink: ne jak v Krkonoších :blbost:
:tožvitaj: :cheche:
Bob Holoubek

Re: spojka

Nový příspěvek od Bob Holoubek »

Cihlíku,kolik tam máš najeto,že už klekla spojka?

Pokud si chceš ušetřit nervy + peníze kontaktuj předem než něco objednáš Petra Koudelku nebo hubenýho Tomáše Hlaváče určitě dobře poradí :todáš:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od cihlík »

Cau Bobe, uz jsem mluvil s Petou Koudelkou a mam mu to dneska dovezt, tak se uvidi...no mam najeto asi 48 000 mil. (77 000 km)
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Jirka »

No, Cihlíku, tvou spojku jsem měl možnost "zkouknout" už v Beskydech když jsem ti přeparkovával auto :wink: a už tenkrát byla načatá! Ale já myslím že to je jen tvou mladickou nerozvážností, neboť určitě jezdíš s nohou volně položenou na spojce a tím máš neustále zatížené packy, že jo? :wink: I když to tak nevypadá - ale jakmile máš nohu jenom položenou na spojce, hned jí ničíš.... A nebo ženský, když nemaj kam dát podpatky :cheche:
Neee že to řekneš Dáše!!!! :cheche:
Ale je to fakt - už na podzim jsi ji měl špatnou....
Dáša

Re: spojka

Nový příspěvek od Dáša »

Jirko, Jirko máš velký problém!! :bit: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od cihlík »

Čau Jíříku :wink: ....no já s nohou na spojce nejezdím :wink: ....jsem zvyklý z automatu ji mít všude jinde jen ne u pedálů....no každopádně dnes jsem přeparkoval na naše nejoblíbenější klubové parkoviště u Péti v Olomouci a víc se uvidí :wink:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Jirka »

Dáša píše:Jirko, Jirko máš velký problém!! :bit: :cheche: :cheche:
ajajaj, a další průůůser je na světě.......... :cheche: a teď to mám spočítaný......... :blb: :cheche:
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Ahojte všici,tak po dlouhé odmlce se přidávám do klubu spojkařů,páč jsem minulý týden měnil spoj.ložisko.Mám na budíku 55tis.Jedu si tak po městě a při sešlapnutí spojky najednou pískot :nototo: jako prase.Když jsem spojku pustil tak to už jen ševelilo.....a trošku popiskovalo.Tak hurá do servisu,už se známe velice dobře.Naposled jsem tam byl měnit pravé gufero diferáku,páč teklo (takže obě).Tak po sundání převodovky mi mechanik volal jestli se mi chce,ať se stavím na to mrknout.Neváhal jsem a valil za nim.Tož ložisko na sračku totalně rozsypané.Ptal jsem se ho jestli tam musí být aj kuličky,že žadné nevidim :cheche: Ale co mě dorazilo,tak pohled do té spojk.skříně........hoši ta byla plná blata,na stěnách,na těch žebrech,na hrídeli,no prostě v prdeli.Čím to asi bude???Asi to auto NĚKDO :bit: dobře vykoupinkoval v blatě.(ložisko má být myslim mazané tukem a ne blatem).Chlapi v servisu sami kroutili hlavou,že to tam ještě neměli a to tam jezdí borci co s JK tahaji dřevo :cheche: :cheche: Jo vlastně teď tam mají prý o něco lepší případ než su já,tam je v řiti celý podvozek.Náhodou je to koupeno taky v Praze...
Tož asi takhlenc...co dodat,stejně to auto MILUJU :todáš: :todáš: Čaute
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Harley »

Co ma s blátem ve spojce nebo vysraným sp. loziskem společnyho Praha?
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Harley píše:Co ma s blátem ve spojce nebo vysraným sp. loziskem společnyho Praha?
Praha = Honza1. To mají společné :cheche: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Harley »

Tak bud konkrétní,on tu nebydlí sam. A pochybují,ze Ti to naraficil schválně. :wink:
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Harley píše:Tak bud konkrétní,on tu nebydlí sam. A pochybují,ze Ti to naraficil schválně. :wink:
to chraň bůch,na to jsem nechtěl narážet.Myslím si,že kdyby ho nepotkala ta smola tak by tu spojku dělal on. :cheche:
Spíš jsem čekal nějaký přispěvek na toto téma.Třeba jestli už se to někomu stalo,páč mezi tou skříní je malá mezera,kterou se to blato tam mohlo jedině dostat.Proč teda někdo nevymyslel jak tomu předejít.NEBO?Šak ty si Harley taky šikula jak jsem teď četl :nečtešnevíš: co ty na to???
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host