spojka

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od PETARDAK »

Myslivec ze Zlína píše:
Harley píše:Tak bud konkrétní,on tu nebydlí sam. A pochybují,ze Ti to naraficil schválně. :wink:
to chraň bůch,na to jsem nechtěl narážet.Myslím si,že kdyby ho nepotkala ta smola tak by tu spojku dělal on. :cheche:
Spíš jsem čekal nějaký přispěvek na toto téma.Třeba jestli už se to někomu stalo,páč mezi tou skříní je malá mezera,kterou se to blato tam mohlo jedině dostat.Proč teda někdo nevymyslel jak tomu předejít.NEBO?Šak ty si Harley taky šikula jak jsem teď četl :nečtešnevíš: co ty na to???

Promiň to nešlo :cheche: ale normální WRANGLER nemá spojku... :cheche: a tu divnů halůzku v prostředku kabiny... :blééé:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Harley »

Tož to jo,blbě sem to pochopil. :tožvitaj:

Já nevím ale ten prostor kolem spojek nebejvá utěsněnej,.Asi to nejde kvůli chlazení a odvětrávání.Ale fakt nevím.I u automatu ej to tekhle přístupný jen se tam točí pouze měnič a tomu to nevadí.Zase tam bejvá odvětrání převodovky. Běžnej průjezd blátem envo vodou tomu nevadí ale jsk se někde na chvíly zastaví enbo ejbe na namístě v řídký kaši,tak se to tam prostě dostane. A to nemusí bejt vůbec nějakej hard-core offroudění. Asi je potřeba po takovým ježdění to tam vystříkat hadicí a vyplavit co se dá. Podobně jako se po takovým ježdění musí vyčistit brzdy ,bubny tuplem a nebo zasekanej chladič od marastu.
Honza1

Re: spojka

Nový příspěvek od Honza1 »

Tyjo, já chvíli pryč a hned to začíná vypadat, že kupuju auta, schválně je kurvim, a pak, těsně, než se rozsypou, tak šup do světa s nima :fuj: Nutno poznamenat, že jsem si koupil nový auto "do terénu" , myslel jsem si, že mu to nebude vadit, tak jsem do terénu jezdil. Možná jsem podcenil servis po jízdách v terénu, fakt jsem nevěděl, že je potřeba pokaždý udělat generálku téměř všeho :nečtešnevíš: A kdybych nemusel, neprodával bych, tak nějak mi přirost k srdci....Mango... Teď na staroušovi je poměr garážových prací oproti ježdění tak 80:20 :cheche:
Naposledy upravil(a) Honza1 dne 05 srp 2013, 16:12, celkem upraveno 1 x.
Honza1

Re: spojka

Nový příspěvek od Honza1 »

A ještě jsem z Prahy asi nejhorší :blb: :blb: :blb:
Začnu tahat dřevo. V lese. A narodil jsem se v Pelhřimově.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Tom »

nejni nad upřímnost :cheche:
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Aha,jak se to tu rozjelo.Takže,přesně jak píše Harley...ta škvíra je tam kvůli odvětrání,chlazení a bla bla.Je mi to divné,že po ježdění terénem musíš proplachovat i skříň,ať je to s tů divnů halůzků nebo jakémsi téčkem :cheche: před JK jsem měl 8let automat a říkal jsem,že nic jiného už nechci,ale když jsem HO prvně viděl,rozhodnutí bylo rychlé...manuál nemanuál...
Honzo 1 tobě se omlouvám,jestli se tě něco dotklo :tožvitaj: nemyslel jsem to zle.
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Tak po dnešním dni jezdím s novou spojkou.Je to uplně jiná jízda.Pedál spojky jde tak lehce,že při prvním rozjezdu jsem měl nohu málem vraženou až v motoru,neli v chladiču :cheche: :cheche: další fáze ....DW :down:
Snad do té doby to ložisko v pravém kole vydrží :wink: za chvilu budu mět komplet nový podvozek :cigarko: až to bude všechno hotové, tak pak to prodám.
No, to bych byl sám proti sobě :blbost: Kecam :cheche: :cheche: Tak držte palec :todáš:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host