Obutí JK

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Honza1

Re: Obutí JK

Nový příspěvek od Honza1 »

Kdybys trval na 2,5cm, já je kupoval tady:
http://www.podlozky-pod-kola.cz/podlozk ... D-vozy-1ks
Byly v pohodě, akorát nalisovaný štefty maj normální závity, takže originál matky použiješ na přidělání podložek a musíš koupit nový uzavřený matice.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Obutí JK

Nový příspěvek od elvis »

Honza1 píše:Kdybys trval na 2,5cm, já je kupoval tady:
http://www.podlozky-pod-kola.cz/podlozk ... D-vozy-1ks
Byly v pohodě, akorát nalisovaný štefty maj normální závity, takže originál matky použiješ na přidělání podložek a musíš koupit nový uzavřený matice.
Ahoj, dík za typ.
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Obutí JK

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

Ahoj, možná stejná otázka, ale asi přeci jen trošku jiná. Mám JK 2008 s originál disky17x7,5J a na nich pneu 255/75R17. Potřebuji už nové obutí, ale chtěl bych být širší. Teď jsou disky cca 6cm pod lemy a pneu cca 2cm pod lemem. Chtěl bych s diskem být minimálně zároveň a s pneu cca 2 cm venku. Myslíš, že bych to mohl řešit 4cm podložkami? Na nové disky teď nemám. A jaké pak pneu, když bych tam dl podložky? Jezdím cca 70% silnice, zbytek terén, ale jen "leštěnky", nic náročnýho. Na strarém TJ jsme měl Good Year Wrangler 31x10,50R15LT a byl jsem s nimi spokojenej. Je něco podobnýho na jk s 17 disky original?
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Obutí JK

Nový příspěvek od PETARDAK »

Vladimír Plíva píše:Ahoj, možná stejná otázka, ale asi přeci jen trošku jiná. Mám JK 2008 s originál disky17x7,5J a na nich pneu 255/75R17. Potřebuji už nové obutí, ale chtěl bych být širší. Teď jsou disky cca 6cm pod lemy a pneu cca 2cm pod lemem. Chtěl bych s diskem být minimálně zároveň a s pneu cca 2 cm venku. Myslíš, že bych to mohl řešit 4cm podložkami? Na nové disky teď nemám. A jaké pak pneu, když bych tam dl podložky? Jezdím cca 70% silnice, zbytek terén, ale jen "leštěnky", nic náročnýho. Na strarém TJ jsme měl Good Year Wrangler 31x10,50R15LT a byl jsem s nimi spokojenej. Je něco podobnýho na jk s 17 disky original?
Přesně tak jak píšeš, obouvám JK většině zákazníků (a sám tak 5let jezdím):
-origo disky
-podložky 1,5" = 38mm (sadu i s maticemi, prodávám za 4.490,- s DPH)
-pneu 285/70 R17 = cca33"

A ve výsledku je šířka tak jak popisuješ :todáš:
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Obutí JK

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

já si to myslel :-) Tak moc děkuji za info. Vláďa z UL
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obutí JK

Nový příspěvek od Harley »

Já na origo diskách mám 285/70x17. Mám 25mm podložky a kola jsou přesně zároveň s lemy a v rejdu či křížení bez stabíků nikde neškrtnou.
Na fabrický 7,5" disky jdou bez problémů i 305tky.Ty 285 jsou ale na nich přesný.
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Obutí JK

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

můžeš mi na meil poslat foto, jak to vypadá s těmi 285/70/17? obchod@elkus-gastro.cz Moc děkuji :-) Vláďa
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host