Středočeské offroadění 2.4.2011

... pokud máte v hlavě nějaký nápad, co za akci uspořádat, kam zajet, jaký program udělat a pod. - sem s ním
angličan

Středočeské offroadění 2.4.2011

Nový příspěvek od angličan »

Ahojte všichni středočeši, kteří prahnete po nějaké dřívější akci než je květnová Plzeň a rádi byste se svými miláčky i trošku terénu. Napadly mě Bratronice nebo i jiný vojenský prostor nebo i Milovice, pokud by nás nikdo nevyhodil. Možná zakončit malým ohněm s buřtíkem apod.? :-)
Každopádně mě už teď napadají fajn adepti jako je Jiřík Prokop, Ondra Nerad, Lúca nebo Remi? Určitě jsou i desítky dalších, jen nevím, že bydlí ve středních čechách nebo v okolí.
Tedy zdá se mi dobrý termín 2.4. 2011 - sobota.
Prosím, máte-li někdo zájem, dejte vědět, klidně bych se chopil organizace. Hlavně někam vyrazit do terénu...
Marek
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeské offroadění 2.4.2011

Nový příspěvek od Ondřej »

Jednám o Bratronicích,zatím to vypadá slibně,sraz dopoledne cca 10-11. Cena vstupu do prostoru je zatím ve hvězdách,protože se o prostor přetahují dva nájemci. Snad to bude 250 - 300 kč na auto a den. Odpolední buřtyáda by byla ok, dřeva je tam dost a buřtíky si každý přiveze jaké mu chutnají. Koncem týdne budu vědět více tak bych to napsal do akcí. :blééé:
angličan

Re: Středočeské offroadění 2.4.2011

Nový příspěvek od angličan »

hurááááá! Ondra nezklamal! :-)
Uživatelský avatar
Remi
hodně velkej kecal
Příspěvky: 174
Registrován: 13 říj 2010, 21:21
Bydliště: Praha/China
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeské offroadění 2.4.2011

Nový příspěvek od Remi »

oups :blb: to bilo "2011"...
Naposledy upravil(a) Remi dne 23 bře 2012, 13:19, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Nápady na akce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti