Wrangler / moto dovoz USA

... cokoliv o čemkoliv, pokud to nemá povahu odborných technických diskuzí, které se píšou do jiného tématu
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Wrangler / moto dovoz USA

Nový příspěvek od cihlík »

Zdravim vsechny :wink: Ozval se mi jeden klucina v Roznove ze si zjistil, ze jsem na kupil na burze a dovezl wranglera ze statu a ze uvazuje o dovozu taky nejakeho auta - nejspise Mitsubishi Lancer pro rallye, at uz bouracku nebo pojizdneho, tak me napadlo se zeptat taky tady nekoho z vas jestli neuvazujete o nejakem novem prirustku - wranikovi nebo treba i masine, ctyrkolce nebo skutru, ktere ve statech vychazeji lepe :wink: Tak pokud byste nekdo uvazoval o nejakem aute (nemusi to byt zrovna wrangler) nebo motorce co Vam doma schazi, tak dejte vedet a muzem se mrknout co se v soucasne dobe nabizi :wink: Pokud se mi podari zaplnit kontejner, vychazi doprava solidne a navic mi ho dovezou po kolejich az do Prahy, takze si ho nebudou Ukrajinci a Polaci v pristavu v nemecku prehazovat vidlema :down: Cele bych to zprostredkoval bezuplatne, jen za cenu nutnych burzovnich poplatku a nakladu na dopravu. Nedelam to kvuli kseftu, ale aby se usetrilo na doprave a vsichni byli spokojeni :wink: Jinak do klasickeho kontejneru se vejdou 2 auta urcite, ale dovezl jsem i 3 - Wrangler / Gran Cherokee / VW New Beetle - ta jsou pak upevnene na rampach a jedno prikurtovane k vrchu kontejneru. Naklady na dopravu by se pak delily jednotlive rovnym dilem mezi 3 auta. Tak kdyztak pouvazujte :wink:
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Wrangler / moto dovoz USA

Nový příspěvek od meett »

:todáš:
Odpovědět

Zpět na „Kecací koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host