Terénní trailery za wranglera

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Jiras

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od Jiras »

Zkuste se podívat na Procamp.sk docela pěkné jeden jsem pořidil v Praze na výstavě v sobotu jinak offroad nic moc spíš nic.
bobeš

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od bobeš »

No, hezké :hopsa:
Ale více by se mi líbil víc hranatej k Jeepu :todáš:
Třeba jako ten na jejich hlavní stránce?!
Ten by byl zajímavej :cigarko: Ale ta fotka je asi stažená z USA.
Mám "rád" stránky, který se "chlubí" cizím peřím :bit: a pak to rozklikneš a je tam něco uplně jiného?!
Jiras

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od Jiras »

Musím se zastat firmy ze slovenska ten přivěs je focený na slovači a zrovna tento kus jsem koupil z výstavy v Praze už ho mám doma takže žadný cizi peří .První dojmy z jízdy zatím jen silnice paráda podvozek je na torzkách s tlumiči je širší tím pádem dobře vyditelný v zrcatkách a není moc vysoký je přes něj častečně vidět dozadu přes vnitřní zrcátko. Už se těším až to vytáhnu někam dál zatím ještě jeden poznatek dost lidí se za tím otáčí budi docela pozornost.
bobeš

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od bobeš »

Chm.....
Tak to je jiná :todáš:
To se jim omlouvám, ale na jejich stránkách takovýhle přívěs nevidím :frown:
Kolik stál?
Jen pro představu, sám ho pořizovat asi nebudu?! Ikdyž k moři do kempu s rodinou by nebyl špatný :nápad:
Když tak ho nafoť a hoď foto sem.
Jiras

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od Jiras »

Jeto freerider a najdeš ho v galerii nebo na facebooku je to přece jen minicaravan tak pro dvě osoby ideal pro mně a mého psa rodinka by se musela trochu uskromnit mněˇse na něm líbí ten rotro styl jo hranatý by seděl k jeepu určitě líp ale i tak je to moc pěkná souprava budící dost pozornosti a cena byla 5700 € dražší ale ja na vlastní stavbu nemám hlavně čas a místo na stavbu už to budu jen vylepšovat podle svych představ a fotky až budou dám odkaz možná pro někoho dobrá inspirace
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od cihlík »

V soucasne dobe krome Ondry stavi jeden pekny prives Meettak (ma fotky traileru na FB). Myslim si, ze pokud je nekdo sikovny, nebo zna nekoho takoveho, vlastni konstrukce prijde mnohem, mnohem levneji a navic si gho clovek muze prizpusobit podle sebe :wink:
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od PETARDAK »

CenOFFka je nesmysl :nototo: ale jako inspirace pro kutily, SUPER :todáš:
http://otomoto.cz/uzitkove-a-nakladni-v ... 64217.aspx
Jiras

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od Jiras »

Mám rám na dlouhé jk ve předu je zkroucený po bouračce zadek použitelný třeba ke stavbě přivěsu do terénu
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od Harley »

Nebyla by trošku škoda,te rám zničit? Je to jen kus železa a tak se to musí dát narovnat. Takovej rám stojí mraky peněz a uritě by se vypaltilo do něj nainvestovat na srovnání. Někdo by po ně rád sáhnul ,kdyby měl svůj zlikvidovanej a na opravu už třeba nevhodnej.
Jiras

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od Jiras »

To asi jo ale já už s nim nic dělat nebudu když by ho někdo potřeboval je k dispozici za rozumnou cenu mně nový zaplatila pojišťovna a stál vatu není ani moc hnutý no nevím jestli by to šlo srovnat ikdyž zlaté české ručičky dokážou zazraky
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od Laco »

Da sa narovnat aj ram auta, ktore nechal majitel stat na neutrali na pomerne vysokom kopci v lese, nezabrzdil ho, auto sa rozbehlo dole kopcom a urobilo celovku do stromu.Tym, ze bolo nastartovane a v pasoch malo zasunute falosne koncovky, aby nepipalo sa okrem ineho vybuchali vsetky airbagy, predna naprava isla do zberu, ram bol ohnuty, kardany vylamane, a tak dalej. Co je sranda, ked k autu dobehli, motor kludne vrcal dalej. Lenze to bolo auto, ktore malo najazdenych par tisic kilometrov, takze sa ten ram oplatilo zachranit. A je to super zaklad na stavbu pekneho specialu.
Takze poucenie pre polovnikov. Pred tym, ako zastrelite nejake zviera, zabrzdite si auto....
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od Ondřej »

Offroad spací wagon. :todáš:
P1140335.JPG
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od meett »

Chlapi toto je myslim hotove a mám k tomu i otp.. to znamena .. ale kdo ma zajem tak napiste .
zalezi kdo co tam chce ... stresny stan , plny vybavenu kuchynu.rozmer schodny s vasim wranikom .. začínáme na 50tis Kč .
bohužel neumim davat foto... zkusim dalej pridat
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Terénní trailery za wranglera

Nový příspěvek od meett »

.... nepridam bo......
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host