dotaz na LPG a Wranglera

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Jeery

dotaz na LPG a Wranglera

Nový příspěvek od Jeery »

Muj mail je Tjaryn@seznam.cz a mam dotaz,zda někdo má zkušenosti s provozem Wranglera na pohon LPG a jestli doporučujete a případně jaká je cena zařízení.Já si tohoto krasavce chci teprve pořídit a tak zbírám info,děkuji předem a hezký den a vlastně i Nový rok
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz na LPG a Wranglera

Nový příspěvek od Laco »

Prestaval som TJ 4,0 na sekvencne vstrekovanie pred necelym rokom. Okrem jedineho negativa a to straty miesta za zadnymi sedackami uz len same pozitiva. Absolutne bezproblemova prevadzka, odjazdil som na plyne napriklad Tisovec a to nebola ziadna vikendova prechadzka a vsetko uplne bez problemov. Pri priemernom vyuzivani auta a vzhladom k jeho spotrebe je navratnost velmi rychla. Myslim si, ze ked to bude montovat kvalitna dielna, budes spokojny.
Bob Holoubek

Re: dotaz na LPG a Wranglera

Nový příspěvek od Bob Holoubek »

Ahoj Jerry:dělal jsem přestavbu na TJ 4l v radotíně,nedoporučuji stálo to cca 37000kč,auto nejelo,kuckalo,plnící hrdlo měl dali na nárazník aby bylo hned na ráně!!! no prostě šíléný,musel mě to vše předělat a seřídit p.Studený v Jihlavě to je machr pak auto fungovalo bralo cca 16l lpg/100km.

Nyní jezdím s JK 3.8 plyn mě dělali v hloubětíně bohužel špatně nastavili přimazávání a já motor zapekl,po opravě a výměně katů jsem jel na doporučení na pankrác do firmy 3h je tam šikovný mechanik,který mě lpg nastavil odstřihnul přimazávání dle jeho info se do koncernu chrysler vůbec nemá dávat a od té doby jezdím bez problémů a nepozáš jestli jedeš na plyn nebo benzin.Spotřeba u JK cca 18l lpg na 100km.

Pokud budeš chtít info + tel na doporučenou přestavbu tak napiš viz sz,tel,nebo mail.

Tvrdím,je bud dobře nebo špatně seřízený lpg nic víc nic míň :todáš:
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz na LPG a Wranglera

Nový příspěvek od radek »

LPG mám 3 roky, na benzín jsem téměř Jeepem nejezdil. Mám vícebodové vstřikování, motor 4litr. O přstavbě nevím, jezdím. Čerpacích stanic fůra, malý dojezd - za sedadly nádrž - jen 200km. Ceny přestavby - vícebodové kolm 20 a sekvenční kolem 30 tis. Byl jsem v Brně za kasárnami v Židenicích - dobré. Zde o plinu bylo napsáno hodně podívej se na technické stránce, hlavní info jistě na LPG.cz. Snad ještě spotřeba 2 - 2,50 Kč na km. Přestavěl bych znova - nelituji.
Návštěvník

Re: dotaz na LPG a Wranglera

Nový příspěvek od Návštěvník »

radek píše:LPG mám 3 roky, na benzín jsem téměř Jeepem nejezdil. Mám vícebodové vstřikování, motor 4litr. O přstavbě nevím, jezdím. Čerpacích stanic fůra, malý dojezd - za sedadly nádrž - jen 200km. Ceny přestavby - vícebodové kolm 20 a sekvenční kolem 30 tis. Byl jsem v Brně za kasárnami v Židenicích - dobré. Zde o plinu bylo napsáno hodně podívej se na technické stránce, hlavní info jistě na LPG.cz. Snad ještě spotřeba 2 - 2,50 Kč na km. Přestavěl bych znova - nelituji.
Děkuji mnohokrát za odpověď,teprve se chystám tohoto krasavce pořídit,vracim se domu ze zahraničí a to auto prostě miluju a moc se těšim,takže ještě jednou díky a hodně ujetých KM ,ahoj
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host