Motor a elektrika W 2.5 model "89

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Namornik
malej kecal
Příspěvky: 5
Registrován: 06 čer 2011, 21:26
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor a elektrika W 2.5 model "89

Nový příspěvek od Namornik »

Zdravím pánové, chci se zeptat jestli někdo nemáte el. schéma na model 89. Nádž mi totiž ukazuje furt půlku a to je dost nepraktický při té spotřebě. Asi je to někde ukostřený. A pokud ne a je to plovák chci se zeptat jak se k němu dostanu. Děkuji moc
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor a elektrika W 2.5 model "89

Nový příspěvek od Ondřej »

Tohle má většinou na svědomí zmáčknutý ochranný plech nádrže. Každopádně vyladit plovák je dost opruz, a pokud to nechceš celé vyměnit, tak sundej spodní kryt, vyndej nádrž, vyndej plovák a podívej se jestli do něj neteče, vyklepej kryt do původního tvaru, seskládej plovák zpět do nádrže, odzkoušej, namontuj vše zpět na auto, pak si vezmi kalendář a najdi si další volný termín abys to mohl opakovat. :nototo:
Já to řešil tak,že jsem jezdil plná/půl, popřípadě jsem tankoval, když ručička začala zběsile tlouct o spodní zarážku. :blééé:
Namornik
malej kecal
Příspěvky: 5
Registrován: 06 čer 2011, 21:26
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor a elektrika W 2.5 model "89

Nový příspěvek od Namornik »

Zatím to řeším že tankuju furt do plný. cca po 100km. ukazuje to přesně půlku pořád. podle automechanika je to někde ukostřený ale neví co stím protože nemá el. schéma.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor a elektrika W 2.5 model "89

Nový příspěvek od Ondřej »

počítej spotřebu 15l na 100km a nádrž má 60l tankuj po 300 km to je i s rezervou
Uživatelský avatar
Mentfield
malej kecal
Příspěvky: 4
Registrován: 07 kvě 2011, 22:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor a elektrika W 2.5 model "89

Nový příspěvek od Mentfield »

Ahoj, mám to co ty a měl jsem podobné problémy.
Na ten tah doporučuju v první řadě vyměnit filtr, aspoň ten před nádrží vřazený do potrubí. A v nádrži je taky takový filtr na hrubé nečistoty, tak jestli se ti chce vyndat nádrž, mrkni i tam. Já měl navíc utrženou takovou vaničku v té nádrži, ta je tam proto, aby ti to v zatáčkách nenasávalo vzduch. vyhodil jsem jí, protože to překopávám na LPG, ale jinak vřele doporučuju jí tam chytit. Navíc mi i zvedala sací koš a plovák.
Gumy ti sem dopíšu, až dorazím do arbeitu, musím se kouknout :)

Koukám, že Lord už má vyřešeno, tak nic :)

A jinak pro Námořníka, ta vanička, co jsem psal výš, mi navíc blokovala plovák, takže jsem měl vždycky něco přes čtvrt nádrže.
Jen tip :)
Namornik
malej kecal
Příspěvky: 5
Registrován: 06 čer 2011, 21:26
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor a elektrika W 2.5 model "89

Nový příspěvek od Namornik »

Díkes o svátcích se do toho pustíme. Ještě by mě zajímalo kolik mám koupit brzdovky. Budem měnit brzdy.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti