Jeep Wrangler club Jamboree 2011

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Návštěvník

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od Návštěvník »

Rendy+1
Roso
malej kecal
Příspěvky: 6
Registrován: 13 čer 2011, 20:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od Roso »

Roso+3
HH

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od HH »

Musím si opravit češtinu a také Vás zase vidět. Honza Hule
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od Jirka »

Tak jsem doplnil - zazelenil po dlouhé době nové platby a doplnil seznam přihlášených.
Ještě je na placení čas ale prosím, nezapomeňte všichni poslat poplatek do konce července - tedy ještě na to máme 2 týdny. Pak to musím uzavřít a dopřipravit kompletní program.

Rendy a Roso - předpokládám že jste ze Slovenska, jak mi někdo - asi z vás - minulý týden volal - tyto údaje mi pro přihlášení stačí a jakmile dorazí penízky na účet, doplním vás též rád do seznamu a budu se těšit na další nové účastníky :todáš: . Pokud jste ze Slovenska, tak je mi sice líto, ale ČEŠTINA, vzhledem ke své neskonalé oblibě, prostě musí být :cheche: :cheche: :cheche: :cheche:
POHL Václav
malej kecal
Příspěvky: 24
Registrován: 06 kvě 2008, 18:33
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od POHL Václav »

Z důvodu pracovního vytížení na poslední chvíli, ale pokud je ještě místo, tak Varáci by si rádi odbyli premiéru a hlásí se celá rodinka. 2+2. Jen ta čeština nás děsí. U nás frčí spíš azbuka.
Uživatelský avatar
Rendy
malej kecal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 úno 2010, 11:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od Rendy »

Jirka píše:Tak jsem doplnil - zazelenil po dlouhé době nové platby a doplnil seznam přihlášených.
Ještě je na placení čas ale prosím, nezapomeňte všichni poslat poplatek do konce července - tedy ještě na to máme 2 týdny. Pak to musím uzavřít a dopřipravit kompletní program.

Rendy a Roso - předpokládám že jste ze Slovenska, jak mi někdo - asi z vás - minulý týden volal - tyto údaje mi pro přihlášení stačí a jakmile dorazí penízky na účet, doplním vás též rád do seznamu a budu se těšit na další nové účastníky :todáš: . Pokud jste ze Slovenska, tak je mi sice líto, ale ČEŠTINA, vzhledem ke své neskonalé oblibě, prostě musí být :cheche: :cheche: :cheche: :cheche:
zdraví tě Rendy(Rožnov) sem již členem klubu posílám 800, ubytování 1+1
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od Jirka »

Ahoj Rendy, omlouvám se, ale protože jsi byl přihlášen jako návštěvník, tak jsem si tě nezařadil správně :wink:

Takže teď je vše jasné :todáš:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od Jirka »

POHL Václav píše:Z důvodu pracovního vytížení na poslední chvíli, ale pokud je ještě místo, tak Varáci by si rádi odbyli premiéru a hlásí se celá rodinka. 2+2. Jen ta čeština nás děsí. U nás frčí spíš azbuka.
Ahoj Vašku, vše jasné, díky za přihlášku. Jakmile dorazí penízky, ihned tě dopisuji :todáš: A češtiny se neboooooooooooooooj :cheche: Všichni ji mají moooooc rádi :cheche:
POHL Václav
malej kecal
Příspěvky: 24
Registrován: 06 kvě 2008, 18:33
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od POHL Václav »

Ahoj Jirko, pořád se nezeleníme. Posílal jsem v den přihlášení tj. 21. Pokud Ti tam vázne nezařazená platba tak v.s. je číslo mob.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od Jirka »

Ahoj Vašku - i ostatní, kteří mě bombardujete druhý den po odeslání peněz z účtu :wink: - převody peněz trochu trvají a dokud se to neobjeví na účtu, tak to neopravuju - jinak bych v tom měl strašnej guláš - má to souvislost i s dalšíma věcma, atd..... A taky účet nekontroluju každej den. A taky se na forum nedostanu každej den, atd....

Ale buďte bez obav - kdo napsal či volal že posílá peníze, tak ho eviduju a má rezervačku :wink: :todáš:
Vše opravím jakmile se k tomu dostanu či jakmile penízky dorazí na účet. :todáš:

Tobě jsem, Vašku, ještě psal soukromou zprávu ohledně ubytování tak na ni prosím mrkni, nebo nejlépe zavolej.

Dík
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Sorry, letos mi Jamb termínově nevyjde. Moc si to všichni užijte!!!
Sem
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od Jirka »

...že by zas nějaká nemoc? Že ty sis dotáhnul něco z toho Islandu :cheche: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od Jirka »

Tak - už se "zelení" spustu dalších Jeepařských lidiček - včera toho dorazilo docela dost.

Takže máme téměř kompletní sestavu, ale co nemám:

Nemám ani platbu, ani žádnou zprávu od: Fox, Cowboy, Danny.

Prosím, dejte mi vědět zda jsou buď peníze na cestě, nebo zda vúbec přijedete či ne - stále vám rezervuju ubytování a protože hotel už je téměř plnej, tak tuto informaci nutě potřbuju znát, abych něco neblokoval a někomu naopak neřekl, aby si sehnal ubytování sám a pak nebyly vaše pokoje nakonec volné.....

Díky moc :todáš:
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 390
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od Petr Krátký »

Zaplaceno.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler club Jamboree 2011

Nový příspěvek od Jirka »

Tak jelikož přípravy na Jamboree pomalu finišují, mám několik zajímavých a vesměs velmi pozitivních zpráv:

- hotel vypadá velmi sympaticky, kuchyně i obsluha se mi zdá perfektní, tak snad tentokrát vše klapne lépe než v minulých letech....
- v hotelu je zcela nově zrekonstruován bazén, sauny, vířivka.... prostě paráda.... Vše otevřeno minulý týden. Takže nezapomeňte přibalit plavky - myslím že třeba taková nedělněranní koupel by vůbec nemusela být špatná :todáš:
- v hotelu dostanete při příjezdu konzumační lístky - jen si musíte říct zda vám stačí jeden, nebo potřebujete víc - není problém - vše je pak ještě pro kontrolu účtováno na kase, takže omyl při účtování se mi zde zdá téměř nemožný - platit možno každý večer, či až při odjezdu - jak je vám libo. Platí se nadvakrát - na recepci ubytování a pak v restauraci konzumace. Na obou místech JE MOŽNO platit KARTOU!
- počasí jsem objednal též, tak snad také vyjde lépe než v předchozích letech :wink:
- špatná zpráva - v hotelu a nejbližším okolí téměř není signál na mobil....... Takže při hledání mě ani nezkoušejte kontaktovat - musíte si poradit sami :cheche:
- při jakýchkoli problémech je potřeba kontaktovat hotel na pevnou linku - je na webu.
- Pokud někdo plánujete příjezd v pátek velmi pozdě - dejte mi to prosím vědět - kuchyně zavírá nejpozději ve 22.00 ale pokud někdo dorazí později a budu to vědět, bude mít večeři v ledničce :wink:
- v pátek večer a v sobotu na oběd bude jídlo na výběr z jídelního lístku - počítejte prosím s tím, že vše jsou minutky a trvá trochu déle jejich příprava, zvláště pokud se vás sejde víc najednou. Ale jídelňák je vlemi jednoduchý a podle mého soudu naprosto perfektní - od každého druhu pár jídel ale zato výborné - takže asi ta nejlepší volba.

Takže - nezbývá než se těšit a pak si to pořádně užít. V případě jakýchkoli dotazů mi raději zavolejte .

Jirka 724 12 77 12
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti