Držák větší rezervy

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Držák větší rezervy

Nový příspěvek od Krtek »

Když jsem začal používat kola 31", tak jsem chtěl vyřešit uchycení 31ky na rezervě. Po přečtení všeho možného jsem postupoval klasickou cestou a vyrobil držák rezervy který je uchycen na pantu zadního pevnostního nárazníku. Ladím to již delší dobu ale pořád se nemůžu zbavit zvukú, které vytváří nárazy držáku na vyčvachtaném pantu. Pročítám fóra a údajně je to jev, který se vyskytuje i u fabricky vyráběných držáků. Na druhou stranu se v shopech objevují relokační držáky, které jsou namontovány na zadních dveřích místo toho původního. Udávají použití pro kola až 37". Toto jednoduché řešení se mě líbí. Může někdo potvrdit že nebude nějaký problém s panty, nebo zadníma dveřma? Chci používat max gumy 33". Díky za info.

[IMG=http://img529.imageshack.us/img529/8099/omx1158501.th.jpg][/IMG]
Naposledy upravil(a) Krtek dne 17 říj 2010, 22:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Držák větší rezervy

Nový příspěvek od PETARDAK »

Mohu potvrdit opak :down: ,mám sice JK, na dveřích, na origo držáku rezervu 33" a dnes na soft vyjížďce jsem šel do výjezdu s ostřejším náj. úhlem chytil rezervou a dveře mírně prohnul nahoru!!!
Tak zas jsem chytřejší :blb: , proč "pitomí" amíci maj držáky na pevnosťákách tak "nesmyslně" vysoko :todáš:
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Držák větší rezervy

Nový příspěvek od Laco »

Krtku, mam tak styri mesiace nahodenu priamo na dverach 33-ku a zatial bez problemov. Presiel som s tym kdekolvek, a dvere zatial drzia. Akurat mam uchyt vymysleny tak, ze mi ostalo aj tretie brzdove svetlo.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Držák větší rezervy

Nový příspěvek od Tom »

origo panty dveří rezervu unesou, jen je nutné ji posunout výše, abys s ní při velkym nájezdovym úhlu neryl v zemi...
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host