Hodí se pro denodenní ježdění?

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Dr.Ti.

Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

:tožvitaj:
Naposledy upravil(a) Dr.Ti. dne 18 led 2012, 21:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pallmexman
Kuba
Příspěvky: 35
Registrován: 09 dub 2010, 16:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od pallmexman »

Jo, jo, pěkně napsaný, souhlas. Jelikož ho máš chvíli tak na vandalství třeba ze závisti klidně může dojít později, ale snad ne - mě se to zatím nestalo. Jak píšeš o dieslovém motůrku je pěkné, ale benzínek je ještě tižší, ale zas víc pápne. Manuálek bych já už nemohl, ale to záleží na každém. Jelikož si kupoval auto nové, tak se ti asi tento interiér líbí (jako mě), protože začnou v nejbližší době prodávat JK s novým interiérem, ale to určitě víš. No a je fakt, že pozornost s JKčkem budíš, ale abych pravdu řekl, tak v poslední době mě osobně to začíná vadit (a to nejsem žádnej zločinec!), snad tento pocit brzo zmizí. Takže asi tak......
Dr.Ti.

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

:tožvitaj:
Naposledy upravil(a) Dr.Ti. dne 18 led 2012, 21:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pallmexman
Kuba
Příspěvky: 35
Registrován: 09 dub 2010, 16:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od pallmexman »

2011 JK bude dražší, tak to koukám, všechny automobilky spíše zlevňují. Zřejmě slušněj oddíl!
Dr.Ti.

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

:tožvitaj:
Naposledy upravil(a) Dr.Ti. dne 18 led 2012, 21:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Harley »

Na otázku,jak se hodí na denodení ježdění já odpovídám,že přesně! Mám ho rok a tříčtvrtě a najeto mnou asi třicet tisíc. Jezdím doslova denně a hlavně město.Je to ideální auto do Prahy,kde se mi s ním perfektně jezdí i parkuje. Když někdy nedej bože jedu s někým a nebo v půjčeným osobáku tak se cítím divně a nebezpečně.S Wranglerem to tak není a nemám ani problém s parkováním.Zaparkuju i do míst,kde bych to s osobákem ani nezkoušel. Je fakt,že jsem si na nárazníky a hlavně na to,že předek na šířku nekončí haubnou ale ještě dost širokejma blatníkama,zvyknout ale to už je minulost.
Auto je dostatečně veliký i pro čtyřčlenou rodinu a hromadu krámů.To se ještě zvětšilo nandáním hard topu.
Auto má teď najeto asi 80tis.(musel bych se podívat) ale je to bezporuchový vozidlo.Se závad jsem zatím jen řešil prasklý svody výfuku na levý straně a vyteklý tlumič řízení.Oboje bohužel notorickej problém snad u všech. Baterka vydržela původní dva a půl roku.

Jsem rád,že mám původní interiér a né ten homokládní co má přijít příští rok.Je sice hezkej ,to se musí nechat,ale do SUV, do Wranglera tak dobrej pro negry.
Uživatelský avatar
pallmexman
Kuba
Příspěvky: 35
Registrován: 09 dub 2010, 16:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od pallmexman »

:up:
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od radek »

Nevím, jezdím. Jestli je ideální ???
Můj je ideální na ježdění "kolem kostela", vzhledem k věku. Říkaly děti, že na město je super: vysoký, krátký a s velkým rejdem. A dětem věřím.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Ondřej »

Jo Jo . A když máš ty správné nárazníky a nášlapy, tak tě nerozhází ani pitomci na parkovišti u Tesca :cheche:
Dr.Ti.

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

:tožvitaj:
Naposledy upravil(a) Dr.Ti. dne 18 led 2012, 21:08, celkem upraveno 1 x.
Honza1

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Honza1 »

Také už mám zkušenost s JK.
Mám ho od ledna, najeto cca 4500km. Spotřeba po městě, když to moc nehoním 12,5l, a to mi to na červené vždycky zdechne (stop-start system). Po dálnici při jízdě do 120 km 11,7 :frown: , při 130 to samé co ve městě. Nevím jak předchozí motory, tento vyladěný na 147KW, prý lépe odhlučněný, no nevím. V prospektu slibovali spotřebu pod deset litrů :bit: . Ale jinak samá pozitiva. Každý mě na křižovatce pustí, výhled také super, ovladatelnost na 1. A nemusím řešit obrubníky :cheche: A v terénu nestíhám valit bulvy.
Dr.Ti.

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

:tožvitaj:
Naposledy upravil(a) Dr.Ti. dne 18 led 2012, 21:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Harley »

Honza1 je s Prahy a to je to, co říkám furt. Je rozdíl ve spotřebě "ve městě" a ve spotřebě "v Praze". Sice se vždycky vesnický urazej ale to je realita.
Dr.Ti.

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

:tožvitaj:
Naposledy upravil(a) Dr.Ti. dne 18 led 2012, 21:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Harley »

Má dlouhý mango tango Rubi.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host