Hodí se pro denodenní ježdění?

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Honza1

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Honza1 »

:todáš: já už radši nic nepíšu. Na displeji mámm jen kompas, spotřebu už neřeším, zvykl jsem si. A po 10 tis už přestal fungovat i stop-start system. Autorizovaný servis na záruční opravy momentálně neexistuje, tak o co jde. Ale jsem nakažen, jiné auto už nechci. Takže na každodenní ježdění není nic lepšího. Včera mě zastavili policajti, prý jen tak, že se chtěli podívat :cheche:
Dr.Ti.

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

:tožvitaj:
Naposledy upravil(a) Dr.Ti. dne 18 led 2012, 21:11, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Harley »

Diesely JK měly 5ti st. automat od začátku. Jestli má bejt novinka,tak u benzínu. Musím uznat,že bych taky radši viděl automat pětistupňovej,než současnej čtyřkvalt. Dost jsem to nepochopil,proč nafťák s větším krouťákem má pěti a slabší benzín furt čtyřkvalt. Logický by to bylo naopak.
Dr.Ti.

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Možná ze stejného důvodu, proč já postrádám "delší" VI st u Man ...nebo lépe další VII.st, aby motor ve vyšší rychlosti nemusel tolik točit a nezvyšovala se spotřeba. Zpřevodování je spíše "dopomala na sílu",takže u dieselu ten V.st u Aut přijde vhod.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Harley »

Mě nejde o "zrychlení" na poslední kvalt ,stejně sou u čtyř i pětikvaltu skoro stejný na převod, ale o lepší celkový rozložení.
Honza1

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od Honza1 »

Takže k užitným vlastnostem Wranglera:
Hodí se na práci :todáš:
Přílohy
Jeep 085.jpg
Jeep 087.jpg
A i na zábavu
A i na zábavu
Jeep 097.jpg
jozef bb

Re: Hodí se pro denodenní ježdění?

Nový příspěvek od jozef bb »

Wrangler s motorom Pentastar má už 5 stupňový automat od Mercedesu t.j. taký istý ako mali nafťáky od VM
Zaujímavé ,že od Mercredesu predchádzajúceho spoluvlastníka .
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů