Hard Top - vypolstrování vnitřku

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Hard Top - vypolstrování vnitřku

Nový příspěvek od Radek 66 »

Vypolstrování vnitřku HardTopu, bylo možné vybrat z více materiálů i barev.
Trvalo to necelej týden, odvezli si Hard dodávkou ( bez pantů a zadního skla)
Velice pěkně udělaný, cena někde od 5 tis nahoru.
Akustika, hluk a pod je úplně jinde, spokojenost :up:
Navíc ta bílá byla moc bílá :cheche:
Reproduktory TJ 025.jpg
Reproduktory TJ 026.jpg
FAJER

Re: Hard Top - vypolstrování vnitřku

Nový příspěvek od FAJER »

pls. daj kontakt , miesto, mesto, firma
DIK
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hard Top - vypolstrování vnitřku

Nový příspěvek od Harley »

To je fakt moc pěkný! Viděl jsem to už u Koudelky a vypadá to 1A !! Kdyby to nebylo pro mě tak z ruky a nemít to už uvnitř nalakovaný,jdu do toho taky. JK moc odhlučnit nepotřebuje,je tam ticho jak v hrobě ale esteticky a hlavně v létě je pod ním dost horko bez izolace.
elvis

Re: Hard Top - vypolstrování vnitřku

Nový příspěvek od elvis »

Tento samolepicí polstr jsem si nechal poslat a vyšel mě i s dopravou na 750 Kč, takže těch cca 5.000 Kč s prací se mi zdá hodně.
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Hard Top - vypolstrování vnitřku

Nový příspěvek od Radek 66 »

:cheche: :cheche:
" TENTO " polst, není samolepící.
Dělala to firma která se živí polstrováním aut, ale i autobusů, přívěsů a pod.
Materiály mají různé, je to podobné potahové tkanině na profi reproboxech.
Je možné zvolit i vysoké, vícevrstvé materiály s podstatně lepšími tlumícími a izolačními vlastnostmi,
nebo aplikaci podkladového materiálu a na něj pak vnějšího pohledového materiálu.
Samozřejmě je to celoplošně lepeno a vytvarováno do posledních detailů, přesně to kopíruje veškerá žebra, záhyby i průduchy vzadu.
Maximální spokojenost jak s provedením tak hlavně se změnou akustiky a izolace z vnějšku.
Myslím že mluvíme každý o něčem jiném :wink:
Dr.Ti.

Re: Hard Top - vypolstrování vnitřku

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Naprosto úžasné, určitě je to jedná z věcí,který bych rovněž rád pořešil.vnitřní bílé provedení je sice praktické na umytí,ovšem esteticky je to "polotovar".
Tohle opolstrování velmi zvyšuje úrověň interiéru .
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hard Top - vypolstrování vnitřku

Nový příspěvek od Harley »

Nepřipomíná ti to doktore,Tvoje pracoviště? Mě jo a bylo mi s toho ouzko,tak sem musel aspoň přelakovat.

"Samolepící opolstrování" :cheche: :cheche: . Tak to opravdu není. To je profi-očalounění stropu,např jako u běžnejch aut.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hard Top - vypolstrování vnitřku

Nový příspěvek od Harley »

elvis píše:Tento samolepicí polstr jsem si nechal poslat a vyšel mě i s dopravou na 750 Kč, takže těch cca 5.000 Kč s prací se mi zdá hodně.
Elvis,můžeš sem hodit víc info o tom zázraku za 750Kč? Protože na cokoliv sem kde narazil kolem čalounění hard topu,tak to pod 150Usd nestálo a už vůbec se to nedalo srovnat s kvalitou,co má Radek nebo Koudelka.

Tohle je jedno s těch lepších a cena je od 250Usd + .

http://www.hotheadheadliners.com/id1.html
elvis

Re: Hard Top - vypolstrování vnitřku

Nový příspěvek od elvis »

Ježišimarjá pánové co v tom hledáte za složitosti, není to žádnej speciál polstr do hard topu, ale obyčejná samolepicí potahová látka , která vypadá, dle mého názoru jako to od těch profíků, notabene lze jí koupit i nesamolepicí a v obou případech v různých barvách. Používá se to např. na zadní plata normálních aut.Takže žádná látka z Ameriky. Koupil jsem si Wranglera kvůli tomu že je takovej spartánskej a chci v něm slyšet ten správnej hluk. Protože se mi v hartopu nelíbí ta bílozažloutlá barva ,tak to takto levně chci vyřešit. Pokud bych chtěl mít v autě ticho tak si koupím BMW X5,6 nebo nějakou jinou leštěnku. Takže http://www.aunika.com/Prislusenstvi-pro ... materialy/
Za ušetřené penízky si raději koupím třeba 2ks pneu.
Až to nalepím, tak pošlu foto. Asi příští týden.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hard Top - vypolstrování vnitřku

Nový příspěvek od Harley »

Není pak jednodušší tu bílou jen přestříkat? Já to udělal ale bejt mi olomouckej čalouník blíž,tak bych to očalounil.Mě třeba nejde o hluk,jelikož v JK žádnej není ani pod softopem ale šlo mi o vzhled. Co vidím v očalounění jeko velkej plus je tepelná izolace.Ani né tak v zimě,auto topí excelentně a já v něm nespím abych potřeboval udržet teplo ale hlavně v létě,kdy střecha je nezkutečně rozpálená a v autě je občas nesnesitelný vedro. Je to mnohem horší,než v běžným autě a nebo i pod softopem.Ten se tak nerozpálí jako ten laminát,z venku černej.
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Hard Top - vypolstrování vnitřku

Nový příspěvek od Radek 66 »

:cheche: :cheche:
Klídek elvis, nemusíš to hned tak prožívat :zdar:
Z Ameriky to není, kola už mám 4, BMW nechci, chci lepší akustiku ve Wrangleru :cheche:
Stačilo napsat že jsi koupil samolepící materiál.
Já psal že jsem si nechal vypolstrovat Hard Top.
:zdar:
elvis

Re: Hard Top - vypolstrování vnitřku

Nový příspěvek od elvis »

Jak si tak prohlížím starší témata, tak si musím rejpnout do Radka 66,ten můj polstr samolepicí je to samé co tam Radek má, jsem o to na 99% přesvědčen. Notabene na té první fotce u dveří je jasně vidět, že to tam není dolepeno, je to tam jaksi okousané. Je pravda, že mě to dalo dost práce, musel jsem si udělat pár šablon, ale bavilo mě to.Pokud bych to měl dělat na kšeft,tak bych to ještě vylepšil a trvalo by to kratší dobu. Měl jsem to vyfocený a chtěl jsem to sem dát, ale nějak to nešlo.

Jinak přeju všem hodně vydařených km s Jeepama.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host