červený blinkry

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

červený blinkry

Nový příspěvek od Harley »

Při hledání něčeho jinýho jsem narazil na jednu evropskou firmu,která vyrábí a prodává malou,jednoduchou krabičku,která umí separovat blinkrovej signál od brzdovýho a tím umožní ,jednoduše bez složitýho drátování a používání relátek,zapojit blinkry místo bílejch zpátečkovejch světel a brzdový se nemusí tahat od spínače nebo od třetího brzdovýho. A nebo těm,kteří,chtějí zachovat červený blinkry ale zásuvku pro tažný chtějí mít po evropsku(můj případ) . Takový zapojení je docela složitý ,vím o čem mluvím,trvalo mi dost dlouho než jsem to vyřešil aby to spolehlivě fakčilo.

http://www.customtronix.com/our-service ... itter.html

Krom tohohle tahle firma se taky zabejvá přeprogramováním US rádií s navigacema MyGig aby fachčily v evropě a nebo umožní US rádiím bez navigace,aby měly krom lichejch frekvencí,i sudý.
Osobně jsem se kontaktoval s jejich tech. oddělením ohledně jinýho problému a byli velice ochotní a snaživí pomoct. Jejich FAQ jsou taky zajímavý ,co vše umí.
Uživatelský avatar
pallmexman
Kuba
Příspěvky: 35
Registrován: 09 dub 2010, 16:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: červený blinkry

Nový příspěvek od pallmexman »

Tak to je zajímavá a dobrá informace. :up:
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host