Zapojení elektro-instalace hard topu

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zapojení elektro-instalace hard topu

Nový příspěvek od Harley »

K nedávno zakoupenému hard topu jsem dokoupil instalační sadu od Moparu http://www.quadratec.com/Assets/Installation/75123.pdf
k zapojení zadního stěrače,ostřikovače a vyhřívání zadního okna. V sadě je kompletně vše,co je nutno aby tyhle věci fungovaly.Je tam komplet kabeláž s hadicí pro ostřikovač,čerpadlo se dvěma vývody,multifunkční páčka pod volantem s funkcí zadního stěrače a komplet panel s ovladači topení a klimatizace s tlačítkem pro ohřev zadního okna.
Obrázek

Předělání dle návodu v celku jasný a zabere pár hodin.Dráty se "pinují" do prázdných postů zásuvek a nebo místo jinejch drátů.Jeden do palubky a ostatní do TIPM nebo pod pojistkovou skříňku.
Po instalaci je dle manuálu třeba na diagnostice aktivovat funkci stěrače a vyhřívání. Mě ale bez aktivace stěrač a ostřikovač funguje hned ale vyhřívání bohužel ne. Jen při zmáčknutí tlačítka se na ten moment rozsvítí kontrolka.
Tady bych se ale chtěl zeptat lidí,co mají hard top na JK jestli funkce vyhřívání okna jde zapnout při jakýkoliv venkovní teplotě a nebo jestli je omezená( a jištěná tím pro zbytečný zapnutí) nějakou minimální venkovní teplotou,třeba pod nulou a nebo tak nějak.Jde mi o to,že jestli mi jde bez aktvace stěrač,aby to stejně nešlo i u výhřevu okna ale že mi to nejde zapnout je jen vyšší venkovní teplotou.Abych se zbytečně nemusel objednávat na Star scan k dealerovi.

Jinak tento kompletní set jsem pořídil u http://www.jeepsareus.com za necelých 160 Usd včetně dopravy a za dva týdny čekání.
Marek
brňáci
Příspěvky: 103
Registrován: 28 led 2009, 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení elektro-instalace hard topu

Nový příspěvek od Marek »

ahoj, já mám hardtop na léto sundanej,ale i když ho mám odpojenej, tak po zapnutí vyhřívání zadního okna mi kontrolka stále svítí. /jestli ti to nějak pomůže/
Uživatelský avatar
pallmexman
Kuba
Příspěvky: 35
Registrován: 09 dub 2010, 16:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení elektro-instalace hard topu

Nový příspěvek od pallmexman »

Dneska jsem na to vyhřívání kouknul a funguje mě i při těch vedrech - kontrolka svítí a drátky hřáli, auuu...
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení elektro-instalace hard topu

Nový příspěvek od Harley »

Děkuji :up: ,už jsem objednanej na diagnostiku na příští týden.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host