Jeep Wrangler Unlimited - jaký model?

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Unlimited - jaký model?

Nový příspěvek od Harley »

Blahopřeju a jak bude doma,pochlub se!
Je náhodou dobře,že Jeep je značka,která se nedá jen tak koupit na show roomu jako nějaký komerční sračky.I HD se musí objednávat a čekat několik měsíců. :up:

Na úpravy a díly se ptej Tomáše Hlaváče,nebo PetrF a nebo Crown v Uhříněvsi
Návštěvník

Re: Jeep Wrangler Unlimited - jaký model?

Nový příspěvek od Návštěvník »

Doma už je, až budu mít chvilku udělám nějakou fotku.

Díky za tip!
Martin
dickee

Re: Jeep Wrangler Unlimited - jaký model?

Nový příspěvek od dickee »

Ahoj lidi, taky gratuluji k Wraníkovi. Mě už se to taky blíží. Autíčko už je někde v přístavu v Německu. 10. 06. bych ho měl přebýrat v Plzni. Jakmile dorazím, udělám nějakou fotku a dám ji sem. Jen pro úplnost - objednával jsem ho 23. 12. 2009 :blb: It is crazy.
dickee

Re: Jeep Wrangler Unlimited - jaký model?

Nový příspěvek od dickee »

Ahoj všichni. Tak jsem se konečně dočkal. Představte si, že jsem svého Wraníka přebíral až 28. 06. To znamená, že to trvalo 6 měsíců a 5 dnů. No, je to normální? :rolleyes: Ale autíčko splnilo mé očekávání do posledního puntíku, je to nádhera (snad trochu více úložných prostor uvnitř auta). Už jsem s ním najel cca 1200 km, hned jsme ho vzali s mýma klukam na prázdniny a trochu ho taky protáhly po cestách necestách - nakonec tam taky patří.
Dneska 10. 07. jsem prvně sundal střechu a jeli jsme na projížďku. Slunce pálilo dovnitř, vítr ve vlasech a já jsem se cítil jako v ráji. Užíval jsem si jízdu po okreskách na Plzni severu asi šedesátkou bylo to prostě nádhené.
Dovolil jsem si přidat pár fotografií aby jste viděli, jaký krasavec přibyl do velké rodiny JEEP WRANGLER.
Zatím zdar a mnoho šťastných kilometrů.

PS: bohužel nevím jak dostat fotky přímo sem. A tak se mi povedlo je dát jen jako odkaz :frown:

http://img375.imageshack.us/content_rou ... g0193h.jpg
http://img821.imageshack.us/content_rou ... g0109h.jpg
http://img444.imageshack.us/content_rou ... 0118yg.jpg
http://img534.imageshack.us/content_rou ... g0327h.jpg
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Unlimited - jaký model?

Nový příspěvek od Laco »

Gratulujem, je to fesak :lol:
jirka.ostrava

Re: Jeep Wrangler Unlimited - jaký model?

Nový příspěvek od jirka.ostrava »

nevíte někdo jaký je rozdíl ve výbavě Rubiconu proti Mountainu?
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Unlimited - jaký model?

Nový příspěvek od Harley »

Rubicon je na nápravách Dana 44 vepředu i vzadu a se špérama a převodem 4,10. Má odpojitelnej přední stabík a přídavku Rock Trac s krátkou redukcí. Má rock rails ochrany prahů.
Mountain má ve předu D30 a vzadu D44 maximálně se samosvorem.Command Trac přídavku,trubkový ochrany prahů.Převod 3,73.
Obě varianty jsou v US verzi na M/T pneu .Budou tam ještě nějaký drobnosti ale tohle je to podstatný.Mountain je takový líp nalakovaný a vybavený X .Ńěco jako X v off-paketu a příplatkový vnitřní výbavě.Naopak X může mít v off-paketu v zadu uzávěrku a odpojitelnej stabík.
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Unlimited - jaký model?

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Dickee, gratulace! Konečně zase jeden "kraťas". Už mi lepilo, že to tu bude samej autobus :cheche:
Škoda, že není červenej :frown: :cheche:
P.S. ...a někdy se mezi náma ukaž...
dickee

Re: Jeep Wrangler Unlimited - jaký model?

Nový příspěvek od dickee »

Děkuji za pochvalu a za pozvání. To auto je prostě parádní. Původně jsem ho pořizoval pro volný čas, ale nemůžu se ho vůbec nabažit a jezdím s ním už i do práce a z práce a v noci a ve dne a pořád a nejraději bych s ním vjel i do postele, ale to už by mi moje žena asi vyhnala. Snad jedině že bych ji taky pořídil nějakého nového frajera ..., třeba SAHARU :cheche: , ale ona chce pořád toho "dlouhýho", no je to správná jeepařka.
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host