Pár radostí na JK

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár radostí na JK

Nový příspěvek od Standa »

"Kde jsou ty doby, kdy se JEEPu dalo říkat "JEEP".......
Hrůůůůůza....................."

:up: :cheche: :up: Jo jo souhlasím
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár radostí na JK

Nový příspěvek od Harley »

A kdy to bylo? Když vyráběl Willyse,CJ a nebo Wagoneera? Nebo Jeepstera či Gladiátora? Nebo snad máte na mysli zoufalý léta kdy vyráběl YJ? Stejně zoufalý jako většina aut a jinejch výrobků osmdesátejch a začátku devadesátejch let. :confused:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár radostí na JK

Nový příspěvek od Standa »

Tome klííd. Neboj i dlouhán je Jeep. :wink: :lol: :up:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár radostí na JK

Nový příspěvek od Jirka »

...není...... :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár radostí na JK

Nový příspěvek od Harley »

Tak se asi spletli při vyplňování TP.

A kdy že byly ty doby,kdy Jeep ještě dělal auta? Nebo kterej model byl ještě Jeep a kterej už ne? Já jen,co mi uteklo. protože věkově sme pamětníci stejní.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár radostí na JK

Nový příspěvek od Jirka »

No Jeep je lehký terénní automobil, téměř bez užitku, bez kufru, se dvěma dveřma, nebo žádnejma, musí žrát, musí do něj táhnout, spolujezdec se s řidičem za jízdy neslyší, prší do něj, atd atd..... To je prostě Jeep,ne? Ale - s obrovským charisma, kdy se po tobě každej otočí, protože je to prostě něco zvláštního!!!!
Kde Wrangler, původce z Willyse, nabral ty druhý dveře, to je mi teda faaaakt záhadou....Na to přece mají ty Gladiátory, Grandy apod., proč to museli strkat, sakra, do Wranglera...... :lol: Prostě tím se pomalu řadí do řady normálních aut.......

Ale jako obchodní tah to prostě bylo úžasný, to já vím.... Ale znáš to, pro nás srdcový Jeepaře je to prostě něco strašnýho a nezkousnutelnýho.... Tak to prosím zkus pochopit..... Nás už prostě nezměníš.... :cheche:

Postav si vedle sebe Willyse / zde přeci Jeep vzniknul/, všechny CJ, YJ, TJ - kde tam máš 4 dveře?
Ale pak je druhá řada - Wagonner, Gladiátor, Cherokee, Grand, atd... - tam jsou zase 4 dveře všude.
Tak proč to sakra, začali míchat dohromady? Já vím, já vím, obchod........

A pak zkus ještě jedno - postav vedle sebe dlouhý JK a H3 a mrkni na to trošku z dálky.....A pak mi zkus napsat rozdíly.... :lol:

Ale neboj, to jen aby řeč nestála.... Sranda musí bejt,neeeee :up:
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár radostí na JK

Nový příspěvek od PETARDAK »

Až teď začínám chápat :blb: ....jdu pro velkou flexu ....
Jó a asi mám na prodej dvoje zadní dveře z JK unlimited :cheche:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár radostí na JK

Nový příspěvek od Harley »

Dá se o tom diskutovat ve spojení s názvem "Wrangler" ale né ve spojení s názvem "Jeep" . Navíc pro mě je dlouhý JK víc navazující na Willyse,než YJ. Protože Willys byl hodně universální auto s mnoha užitkovejma variantama a to přesně vystihuje JK Unltd. Willys nebyl auto bez užitku,právě naopak a stejně tak i jeho vojenský následovníci po válce.
A když se podíváš zpět,tak najdeš varianty třeba CJ se čtyřma dveřma taky.

Srdcovej jeepař je kravina,jak to říkáš. To bys nemohl takhle mluvit a musel bys brát všechny Jeepy stejně. Spíš se nazvi srdcovej wranglerista.To vystihuje víc tvůj postoj a názory. A Wrangler je jen úzký období v produkci Jeepu.

V tom je mezi náma rozdíl.Tebe zajímaj Wranglery,mě zase Jeepy.Mě by bylo jedno,kdyby se čtyřdvéř jmenoval jinak. Stejně bych si ho koupil,protže je to Jeep a je přesně pro moje potřeby. Než se objevil,počítal jsem s Commanderem ale Unlt. je prktičtější a variabilnější.

Jinak vše beru OK,protože vím,že mám to nejlepší,co kdy Jeep vyrobil :up: :bit: :bit:
Bob Holoubek

Re: Pár radostí na JK

Nový příspěvek od Bob Holoubek »

Kamarádi doplnil jsem pár radostí na JK o zánovní set plátěnýchg dveří včetně oken od bestop jednou použité.Prodávám z důvodu,mám ještě trubkové letní dveře a tyto nevyužiju cena 25000.V případě zájmu rád pošlu foto.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host