Homologace E

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Ivoš z HK

Homologace E

Nový příspěvek od Ivoš z HK »

Zdravím, toto je můj první příspěvek, spíše dotaz.
Mám Wranglera rok výroby 1989, mám ho 16 let, koupil jsem ho v roce 1995-leden přímo z Californie. Celá léta jsem platil STK a Emise, Jeep 2.5 i je jako nový, je to můj mazel a teď se dozvídám, že mně z něho chtějí udělat podle nových předpisů nezpůsobilé vozidlo, homologační Ečka prý mají být na oknech, pásech, rámy dolů apod. Možná se to tu někde už probíralo, pokud ano, upozorněte mě. Zdá se mně to nefér, katalizátor a přísné emise to plnilo už v době, kdy se tady o tom začínalo teprve mluvit, přihlášení a uvedení do provozu jsem poctivě před 16ti lety platil, co se to tady v tom státě začíná dít?
Víte o tom někdo z vás více? Je pravda, že tady jezdí více Wranglerů, s prominutím, se značným zásahem od němce, ale nás origo Jeepů je tady taky značná část.
Dík za jaké koliv věcné připomínky. Ivoš z HK.
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti