5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od cihlík »

Přijedu také, chtěl bych na Pá a So, ale ještě uvidím jak to bude v práci, v nejhorším případě dovalím So ráno na místo
Dr.Ti.

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Terénní trasa bude dle slov Jeepy-hlavního organizátora letošního srazu
znatelně "tvrdší" oproti minulému roku tak,aby byl jasný rozdíl mezi silniční a terénní tratí / mnohým to zřejmě nestačilo/. Trať nebude prostříhána, takže o škrábance na laku a Softu zřejmě nebude nouze.
Silniční trasa povede z Protivanova směr Niva-Brodek U Prostějova,kde bude oběd,následně sprinty na letišti a možnost poježdění v pískovně.
Pro terénní jízdu je naplánováno 25 aut,přednost mají zájemci se zaplaceným ubytováním po dohodě s Jeepou, silniční část se absolvuje zřejmě ve dvou kolonách s hodinovým odstupem.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od radek »

Toho ne. To bych napsal zářivě světle zelený hezoun. Myslel jsem tmavší zelenou 1992 - to auto co vítězí v soutěžích krásy (víicemiš Plzeň 2010). Do leštěnek určitě nepatří.

Forum klubu jeepů sleduji. Psala jeepařka, že lesem neprojel nikdo. Třeba to uschne. Mám ale ty čtyři řeťazy, které jsem ještě neobul ....
Takže objednat nocleh, zatlačit na pořadatele - že ?? A jedem.
Dr.Ti.

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Tak toho tmavě zeleného krasavce r 92 neznám ,ale rád poznám...
Co se týká trasy, v té oblasti byly svého času pořádány tzv Prostějovská poježdění,tentokrát je dle Jeepy trasa z 60% nová,hlavním oříškem mají být dvě táhlá kamenitá stoupání mezi stromy,který vyjel jenom Jeepa a ostatní tahal navijákem,takže o zábavu nebudou mít vybraní účastníci nouzi
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od radek »

A je po srazu. Velmi příjemné. Vyšlo počasí a v organizaci vše bylo, jak mělo. Sešlo se cca 70 - 80 aut většínou Cherokee. Nás bylo Wranglerů 6 a jeli jsme v řadě spolu za sebou. Program byl velmi volný, bez napětí. Výtečný relax. Šlo vlastně o poježdění v lomu v Brodku u Prostějova. Takže v pátek ubytování, v sobotu zajet si do lomu a v neděli domů. Bez spěchu, stále pohoda, klídek. Do lomu se jelo cestou lesem, nebo po malých silnicích. Jet lesem mě nedoporučili, když viděli auto a moje Avonky bez vzorku. Měli pravdu, protože na blátíčku tahali i lepší borce.
Ubytování za stovku v chatičce bez světla, jen na vyspání. Dalo se tam ze spodní postele přečíst, kdo koho miluje. Večírek v jídelně pionýrů s dobrým ozvučením. Aparaturu měli i v lomu. Tak se kodrcalo terénem za doprovodu muziky.

Nikomu se nic nestalo. Ale málem jo. Oranžový Cherokee s nápisem pořadatel chvílemi jezdil, či spíše lítal v lomu. Zdálo se, že znal dobře auto i lom. Projel vše i to co projet nešlo nikomu jinému. Do největšího kopce jel už po druhé. Do kopce, který se šikmostí blížil vertikále a pod vrcholem ještě měl hrbol. A právě - hrbol mu nadhodil předek, zvedl, šel na zadní a neustál. Vytáhl si zaní kolo z diffu. Na přední kola spadl na bok napříč svahem. Tím urval oba kříže a zavěšení jednoho kola. Pak se dvakrát převali přes střechu. A bylo. Připoután nebyl. Vystoupil - prý zcela v pořádku. Auto na odpis, což prý moc nevadí, protože má servis na Jeepy. Stáli jsme zrovna nahoře na kopci. Nepěkný pohled. Snad to má někdo nafilmované pěkně. Jestli bude zveřejněno, dám odkaz. NAŠI prý taky točili.

Takže vše OK, dobrý dojem. Lidi tam jsou příjemní, k doporučení na jejich akce - jsou otevření, přátelští.

A snad ještě informace pro čelny klubu - výtečné reference na servis Petra Koudelky z Olomouce - našeho kamaráda.
Naposledy upravil(a) radek dne 13 čer 2010, 19:59, celkem upraveno 1 x.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od radek »

Se omlouvám gastroturistům. Takže p.s.
V pátek prase nad ohněm. V sobotu snídaně - tři nohy strašně dlouhýho párku. Oběd v Brodku v příjemné hospodě - výběr řízek z kuřete, či prasete, ze dvou polívek. Večer divočák na rožni. Pivo stále i pozdě v noci, nealko dost, klobás navíc také. Neděle snídaně obložený talíř - všeho dost. V lomu stánky s občesrvením i nealko pivem.
Dr.Ti.

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od Henry »

Tak Cihlík to natočil a dal na jutjúúb ...
Tady je odkaz na ten kotrmelec, co popisoval Radek dříve. No je to mazec.
http://www.youtube.com/watch?v=DfQy855nE3o

tožtak
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od cihlík »

no popravde natocila to Dasa :wink: ...ja byl jen pomocna rezie :lol: ...a jak me jeste chvili predtim jackd stengroval ze pry jsem to nevyjel a ze to mam poradne ohulit a pak to pujde samo :bit: .....no jeste ze jsem ho neposlechl a sel se nejprve kouknout jak to vyjede podruhe, no holt obcas to nevyjde a pro kratkeho wranika by byla ta dira nejspis taky osudna :down:
tady mam jeste druhy pohled zespoda, co natocil taky nekdo prihlizejici....
http://www.youtube.com/watch?v=TwXWX8EqiHM
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od cihlík »

tady jeste par fotek z kotrmelce....

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od Harley »

Jo,akce se velice zdařila a hlavně jízda terénem,asi 60Km,byla skvělá. Jen škoda,že s celý kolony jí jeli jen dva "autobusy" nepočítaje TJ vedoucího :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od meett »

:eek: :eek: to by jeden neřek co dokáže taková poloosa na blbým místě za parádu :rolleyes: :rolleyes: . no hlavně že se nikomu nic nestalo. :up:

Vypadá to fakt pěkně. koukám kdo nebyl o hodně přišel :up: :up:.
docela mě sere, že sem nemohl jet ... snad příště.
zase jsem nasadil zahradu a stan :up:
Bob Holoubek

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od Bob Holoubek »

To Radek:díky za pěknej report :up:
To Meet:bud rád,že jsi nejel ušetřil jsi min.klasickejch 50tis víš přece,že ti už třicka nestačí :cheche:
ted si za ty ušetřený peníze můžeš užívat v Albánii.

To byl teda karambol,hlavně,že je bombardák v poho,ale chíro je na odpis,trošku drahá sranda :cry:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od cihlík »

díky Radku za reportáž, lépe bych to nenapsal :up: ...ještě jsi zapomněl na pateční jízdu přes dekl od kanálu pro otrlé :lol: :up: , ale to bude mít jistě někde Henry na fotkách :wink: ....bylo fajn, ikdyž jsem si chvílemi připadal jak na Sahaře, hlavně sobota byla peklo, jinak byla pohodka...jen jsme potom nějak rychle vystřelili v neděli domů a ani jsme si nedali sbohem :lol: ...tož ale koukám že jsi domů dovalil v pořádku, tak spíš tedy nashledanou na nějaké další povedené akci :wink:
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. sraz Jeep clubu - Prostějov, 11.-13.6.2010

Nový příspěvek od radek »

Chlapi díky. To je po prvé, co jsem pochválen za slohový projev. Nejen zde v klubu, ale úplně vůbec kde někde.

Na stránce klubu pořadatele je strašně moc fotek - odkazy na ně v diskuzi. Je tam vše i dekl zapíchnutý do spodku auta. Taky jsou tam naše autíčka moje a Cihlíkovo vedle sebe nafoceny k porovnání generačního rozdílu. I jak jedéém z a do kopce. Cihlík jako závodník. Projel něco kolem 200 fotek a pak jsem nás hledat přestal. Až se "votočíme" tak budeme taky nafocení 100x.

Jsem rád, že se vám líbilo
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host