motor nejde do tahu

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
paveldos Ústí n.L.

motor nejde do tahu

Nový příspěvek od paveldos Ústí n.L. »

Zdravím jeepaře.

Chlapi jsem s mým wráňou YJ 2,5 po celkový repasi a stalo se mě,že při natankování plné nádrže asi 70l jsem po 30 km nemohl přidat plyn,no prostě motor nešel za plynem.Zkoušel jsem kabely na svíčky,které jsou nový,ale nic.
Jináč volnoběh běží v normálu a tak jsem si myslel na palivové čerpadlo.Po chvíli vypnutí motoru se zase rozjel se svojí lehkostí a tahal jako normálně,ale po určitém čase se problém projevil znovu.Tak jsem dohopsal domu na dílnu,kde jsem měřil na liště tlak benzínu při vypnutém čerpadle a byl 1,5 Atm.Taky jsem uvažoval o ventilku na víčku do nádrže, zda li nevzniká podtlak ale je ok,potrubní systém ,čidla teploty a krokovač volnoběhu je nový a pracuje bez chyby.
Chci se optat nemáte někdo podobnou věc za sebou? Podělte se.

Mám najeto po generálce asi 900 km
Ahoj Pavel Ústí n.L.
Uživatelský avatar
Pajucha -Ludvig
malej kecal
Příspěvky: 22
Registrován: 25 čer 2009, 09:07
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: motor nejde do tahu

Nový příspěvek od Pajucha -Ludvig »

To vypadá na palivoví filtr a nebo na filtr u čerpadla v nádrži. Mě se to stalo taky ,asi po15 km ztráta výkonu, Tak jsme odpojili ben.hadičku a dali jí do pet flašky zapli čerpadlo a vono dávalo ale po dvouch deci začalo slábnout až skoro nic neteklo. koupil sem palivový filtr a zlobilo to pořád. Tak sem vyndal čerpadlo a to sítko na konci bylo obalený nějakým slizem,tak sem to vyčistil a zase šlape jak hodinky.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: motor nejde do tahu

Nový příspěvek od Harley »

Může bejt.
Taky bych zkusil odsát ten natankovanej benzín a dát novej od jiný benzínky. Před pár lety jsem v Německu natankoval u benzínky OMV do HD plnou nádrž.Asi po pěti Km motor nešel přes 3tis.rpm a tam začal škytat a dusit se.Na odpočívadle dálnice jsem zkusil všechny fígle kolem(svíčky,kabely,odkalit karbec a pod.) ale nic nepomohlo.Tak jsem jel aso do kilča abych nedosáhl těch třech tisíc .Vyjel jsem nádrž a znova natankoval.Pak skoro ihned klid a motor šel zase jak s praku.A to HD není citlivej na benzín a dokáže jet i skoro na vodu,přesto to musela bejt nějaká sračka,když ho takhle zadusila.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů