Kontrolka 4WD na palubní desce

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Kocour

Kontrolka 4WD na palubní desce

Nový příspěvek od Kocour »

Ahoj, prosím o informaci - kontrolka na palubní desce s nápisem 4WD a s obrázkem všech 4 kol - kdy má svítit a kdy ne?? Já to mám asi nějakým předchozím amatérským majitelem celé rozhašené ten disconnect, protože mě svítí, když zařadím páku úplně dopředu tj. 2H, vypne mi předek a kontrolka 4WD se rozsvítí??To je asi blbost ne??Logicky by měla snad svítit když dám 4H nebo 4L ne??Jak je to možné?? Kromě toho jsem se díval dolů na ten pneuventil a hentý bazmec axle disconnect a mám ho tam nandaný tak, že pneuventil je po směru jízdy vlevo - směrem ke kolu u řidiče. Na fotkách co jsem našel na internetu, mají všichni ten pneuventil (tu bandičku) směrem do prava - tj. směrem ke kolu spolujezdce a zespodu jej kryje takový obloukový plech.To tam vůbec nemám??? (Wrangler YJ. 4,0i, 1995). Tak mi přijde že se v tom někdo hrabal a celý to divně poladil???Prosím HELP :-)
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti