CJ 7 Golden Eagle

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Jeepů CJ a starších modelů

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Standa »

Tome :up: :up: :up:
Přeju hodně trpělivosti a krásnejch zážitků......
Tohle tak trochu znám od Willlyse, je to boj, ale krásnej..... Upadlý šroubečky, ladění karburátoru, vrtochy všeho možnýho :lol: :cheche:
Kdybych mohl někdy nějak pomoci, jsem k dispozici.
Držím palce a dáli bůh, věřím, že se někdy s dědky projedem spolu. :up:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Henry »

Tak ses konečně dočkal Tome, to bylo jak za mlada na ježíška pod stromeček, ne? :up:
Myslím samozřejmě jeepíka ne tu sádru!
A co samolepka, pasuje? Už jsi ji zkoušel?

tožtak
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Tom »

díky lidičky! Samolepka bude pasovat perfekt! Hned jak ho Jirka přistavil před barák, Kuba ho oběhl, zmizel a za chvíli byl zpátky se samolepkou. Hned jsme ji přiložili a paráda! Nejlepší je výhled přez eagla ven - dopředu :up:
Dneska jsem dostal plastovou sádru a tak trénuju chození bez berlí. Je to výrazně lepší, tak snad budu mít i více sil na CJ.
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Lelek »

Tome, posíláme též gratulace k tomu orlovi a též přání na brzské uzdravení nožičky, hlavně to neuspěchej, opatrně heveruj a dobře vše jisti. :up: :lol:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Tom »

díky Lelku. Tak už jsem zcela propadlej pro: můj život s CJ...
Dneska jsem se zdravě naprd a kladivem jsem nahnal 15-cku voříšek na ten pojistnej šroub. No a vono to šlo! Ba co víc, já to povolil! Heureka, podařili se i ty ostatní! Pak jsem se zas motal okolo motoru. Posledně jsem rozebral filtr sání, čistil asi tak 2 hoďky KN filtr, kterej jsem původně pod vrstvou šmíru nepoznal. Dneska jsem se zaměřil na spoustu podtlakovej trubiček kolem karbce. Přec jen kdysi měl katík, ale teď už je to pase a tak po nastudování literatury jsem oblejzal skutečnost, jak co vyřadit a zjednodušit. A ejhle, přitom jsem zjistil, že jedna svíčka je způlky dlouhodobě vyšroubovaná, druhá má ulomenej kontakt a zdruhý strany maj dvě svíčky zoxidovaný kontakty, páč převlečné punčochy na svíčkách jsou prasklé... A světe div se, najednou se šemíkovi chce nevídaně do otátáček a volnoběch se vyšplhal na 850-900 otáček!
mnojo, asi bych měl založit kroniku...
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Jirka »

no, na to že když jsme ho přivezli a šel tedy jen ca na půl motoru a my se rozplývali jak si krásně vrní, si dost dobře neumím představit, jak ten motůrek musí běhat teď - to musí být naprostej šepot květin!!! :up:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Tom »

Dneska jsem navštívil RDR a neodpustil jsem si koupit nový svíčkový kabely. Pfuj, to jsem si nab... do kalhot, strana do rozdělovače má krátký kontakty a strana ke svíčkám má krátký krytky a navíc kontak na svíčce má vůli :confused: prostě crown... nebrat! Ale abych jen nehanil, koupil jsem u nich bumpberets (půlměsíce na zadním nárazníku) a ochranný kryt chladiče - perfekt.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Ondřej »

Paráda, tak už sem hoď nějakou fotku, ať si můžu taky zaslintat do klávesnice. :lol:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Tom »

jasně, už je čas, takže předkrm...

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Ondřej »

Luxus maximus :up: Gratulace. Vidím,že budeš mít o zábavu postaráno na hodně dlouho.
PS: Do Crownu doporučuji jezdit se vzorkem starého dílu - u mě to bylo 10 špatných z 12 nejdřív jsem si myslel,že umí kulový ten člověk co to prodává, ale kulový uměl člověk co dělal katalog. Řešíme TPS snímač od doby co jsem koupil auto,že mi nezbylo než ho opravit,protože to vyhazuje pořád jeden typ a ten mi tam nejde a to i podle VIN a čísla původního dílu. Asi budu muset sehnat konektor k tomu novému a vyměnit to celé.
Přeji ti mnoho hodin slasti strávených s mazlíkem. :up:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Harley »

Moc pěkný! :up: Jedinej nedostatek vidím jen v tom,že to není automat ale ani nevím,jestli se do toho dával.
A kde je foto motoru?
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Harley »

No jo :eek: ! Já viděl husí krk u tý dlouhý páky a hned sem to degradoval. Přeci jen,CJ je u nás trocha exot. Tak v tom případě to nemá žádnej nedostatek! :up: :up:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Jirka »

jo jo, ta dlouhá páka je super zavádějící :lol: - a to řazení předku je taky takový dost zajímavý - ale to určitě rád popíše Tom :up:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Tom »

Řešíme TPS snímač od doby co jsem koupil auto,že mi nezbylo než ho opravit,protože to vyhazuje pořád jeden typ a ten mi tam nejde a to i podle VIN a čísla původního dílu.

Zkuz Impextu, na tyto vychytávky (nedostupné, kvalitní díly atd) jsou perfektní!

Jasně Harley, objednávka zněla jasně - původní V8 s automatem. Chvíli to vypadalo na rozvodovku Quadra trac (dodávali ji standartně do CJ7 s V8 od 76 do 79), ale teď jsem štasten že tam je Dana300! Dávali ji v CJ7 s V8 jen v modelu 1980. Řadí jednou pákou odpředu do zadu následovně: 4L, N, 2H, 4H. Až budou nějaký přebytečný tintily, objednam si twin shifter. Pak tahle převodovka totiž umožňuje řadit samostatně přední - zadní náhon nezávisle a stejně tak i redukci.
Vim, schází fotka srdíčka, zapracuju natom a dodam. Nějak jsem ho nestihl nafotit...
Bylo to předlouhý 2,5 měsíců čekání a teď mam předlouhý čekání na SPZ. No snad už jen týden a budou také!
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Tom »

Tak jsem dnes trošku tunil... Lepil jsem decal co mi Henry vyrobil a jsem spokojen! Jen Henry, stále jsem ti nic neplatil...
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

no a slíbené foto srdíčka
Obrázek
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

a ještě jsem vyhodil ten příšernej kastlík mezi sedačkami
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us


přeutáhl olejvanu převodovky, snad to přestane týct, a odzkoušel že US CB funguje i u nás. To je přijemné zjištění...
Odpovědět

Zpět na „Jeep CJ a starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host