CJ 7 Golden Eagle

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Jeepů CJ a starších modelů

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Jirka »

Henry píše:Problém není v tom, že nejde využít každý cm3 a nebo v tom, že to někdo neumí .... :cheche:
Můžu poslat foto a připomenout tak jednu krásnou šuplíkovou almaru včetně prostoru na stanové tyče, stolku, židliček a ledničky ... :up:

Hele, a kam dáš to dítě :cheche: :cheche: :cheche:
Marek
brňáci
Příspěvky: 103
Registrován: 28 led 2009, 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Marek »

Tome GRATULUJI !!!!!!! teprve teď jsem zkoukl fotky a je to nádhera, už těď závidím :up: :up: :up:
Stoupám si do řady na svezení :lol:
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 390
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Petr Krátký »

Aby nakonec Jirka nedopadl jak Josef.Lucka by si musela dodělat řidičák na obytňák. :lol:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Jirka »

Petr Krátký píše:Aby nakonec Jirka nedopadl jak Josef.Lucka by si musela dodělat řidičák na obytňák. :lol:

:bit: :bit: :bit: :blb: :blb:
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

No myslím že Jirkovi bude malej i Prokokuk.A to máte-kubík škváry na posyp,náhradní košťata na finální dometání,náhradní stěrací pásy na radlici,lopaty,košťata,držáky semenáčků,náhradní držáky odpadkových košů,pytle do odpadkových košů,kontejnerky na tříděný odpad,nádoby na psí a koní hovna,nádrž na vodu pro postřik semenáčků,šablona pro nástřik nápisu ,,Zahrádkáři Trnové" a stovky a stovky dalších pro běžný provoz Prokokuka potřebných propriet . :cheche: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Jirka »

:bit: :bit: :bit: :bit: :bit: :blb: :blb: :blb: :blb: :cheche:
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Takovej jakoby Mrkvěs tudíž to bude PROKOKUK s MRKVĚSEM :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Standa »

:cheche: :cheche: :cheche:
Myslíě takovej ten Bantam co měli za Willysama, možná bych o jednom za slušnej peníz věděl.... :lol:
Trochu bysme ho poladili, hodily do MRKVĚSOVÝ barvy a Jirka by měl kompletní soupravičku.. :cheche:
Jiříku viď, že už by sis pak na místo nestěžoval. :up: :lol:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Harley »

Teda vy Jirkovi dáváte :lol: . Sice má kecy na dospělý Wranglery :lol: ale ta jeho oranžová je fakt pěkná barva.Mě se moc líbí a musím se ho zastat,že tomu autu fakt sluší. Není to sice Mopar Orange ale je jí podobná.Já takovou barvou lakoval blok I-6tky,když sem ho převrtával na 4,6L.
Obrázek

Obrázek

Chudák i Tom.Tady prezentuje jednho s nejhezčích Jeepů s plnohodnotným motorem a ma mu to tady zasíráme. :rolleyes:
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Teda Haryku ty jako guru motocyklové estetiky chválíš barvy autoparku Technických Služeb Městyse Trnová? :eek: :eek: .Kam ten svět spěje? :lol: :lol: :lol:
Ale máš recht Tomáš sem dá srdeční záležitost a my mu to zasíráme ptákovinama.
No vlastně ale když se to vezme kolem a kolem tak LAMBORGHINI JK zas taková békárna není a kór s MRKVĚSEM :cheche: :cheche: :cheche: :cheche:
Promiň Jířo i s Tomem ale tohle téma asi bude v Ječný teda vlastně tam je Lenin takže věčný. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Tom »

:up:
já jsem teď stejně v pozici čekatele - trpitele - nedočkavce, takže odlehčení vítáno :lol:
pěkný Harley, mít ještě I6 tak už tě votravuju o rozvrtání :wink:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Tom »

tak hip hip hurá! zejtra bych si ho měl přebírat, když to nevyšlo v pátek (zpoždení v dopravě). No a hnedle mi ten novej život s CJ začíná zajímavě... Včera jsem sletěl z žebříku, tedy von ten chcípák pode mnou uhnul, a já mám pravou zadní hnátu v gipsu :cry: , doprd... taky to mohla vodnýst levá. Gold je v automatu, tak bych jí ani nepotřeboval. Takhle mam prej na 3 neděle dištanc v řízení :blb: Já se snad nedočkam :bit:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Ondřej »

Tak tady máš něco pro povzbuzení a ne,že to budeš zkoušet hned jak ti sundaj sádru,

http://www.youtube.com/watch?v=1xgOr18G ... re=related
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Tom »

díky za tip, ale tyhle kousky už mam za sebou :up:
Díky Jirkově pomoci ho mam od pondělka doma. Díky Jirko, hodně mi to pomohlo. Cestou z CA mu stihli prokousnout plastovej lem blatníku, prorazit rezervu, rozbít sklo a pro jistotu nechat zaplý světla. Takže první co bylo, jsme mu zkusili nechat nabít baterii. Ta se však odporoučela komplet a tak jsem musel koupil novou. Motor běží fantasticky :wink: , převodovka je poblitá olejem, ale jinak vše chodí a pracuje takřka jak má! Dokonce k mému údivu to není žádnej skokan jak YJ, prostě fešák. Do budocna mě restaurátorské práce neminou, rám je vorezlej, karosérie také a navíc jí někdo jen tak zvenku přeprášil bílou. Zdálky je to v poho, ale zblízka by se slušněj lakýra pob---. A tak mi začal novej život s CJ. Včera večír jsem návykově zatoužil po jeho zvukovém projevu, ale kluk nechtěl chytit. Musel jsem mu domluvit a pak zas nechtěl spadnout na volnoběžný otáčky. Mno, pojal jsem podezření na vadnej sytič. Bink ho! Já mám kliku - škrtící klapka sytiče je spojená s ovládacím táhlem, zajištěná šroubečkem. Táhlo upadlý a šroubeček? - ten na mne kluk koukal z malé prohlubně kousek od difuzoru. Phhh, to byla klika, jen kousek vedle a mohl se proletět motorem...
Jinak to zatim bude krutá bída. Kvůli hnátě jezdit nemohu, stát taky dlouho nevydržim a tak se naň chodim jen koukat. Je to votrava, ale na druhou stranu máme na sebe ještě spousta času, tedy jestli nevymyslim nějakej jinej způsob jak se přizabít či zmrzačit. Zítra ho snad nafotim a pokusim se naučit sem vložit nějaký fotečky.
PS: na kolech má původní majitel pojistný šrouby, ale voříšek nikde. Už jsem ho kontaktoval, ale údajně byl v autě kde teď není :confused: , tak to bude zajímavý...
Lůca
hodně velkej kecal
Příspěvky: 289
Registrován: 04 kvě 2009, 20:17
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Lůca »

Jóóóó Tome, tyhle pocity dost dobře znám...mívala jsem i chuť s Jeepíkem spát v garáži, tajně jsem se na něj chodila dívat, stále jsem ho oprašovala,leštila...a když byl v servisu, tak se mi po něm stýskalo - no prostě klasický Jeepařský úlet. Ta Jeepařská láska je ve mě pořád a mám obavu, že jen tak nezmizí... :up:
Těším se, až toho tvýho Eagla uvidím na vlastní oči... :eek:
Odpovědět

Zpět na „Jeep CJ a starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů