Stálý převod JK Rubicon 2.8 CRD

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
nafťák
malej kecal
Příspěvky: 13
Registrován: 14 úno 2010, 22:22
Kontaktovat uživatele:

Stálý převod JK Rubicon 2.8 CRD

Nový příspěvek od nafťák »

Zdravým Vás páni wrangleristi. Má niekto s Vás skúsenosti zo zmenou prevodov? Mám jk 07 2,8crd automat a auto s long armamy od Skyjackeru 4" lift a dal som tam 35" kolésá.Na ceste/ skor na lodi / mi idú prevody 5,13.Teraz je ten automat stoho trochu mimo.diki
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: stály prevod jk rubicon 2,8crd

Nový příspěvek od Tom »

trošku ti nerozumim. Máš Rubicona nebo jinej model? ty nový převody jsi už namontoval? Od AEV existuje ProCall modul, kterym řekneš tomu automatu, že máš větší kola a on přizpůsobí řazení. Budeš ho nejspíš potřebovat i poté co změníš převody, abys elektronice oznámil změnu převodů. Kdybys potřeboval, mam ProCall na skladě, mohu dodat.
nafťák
malej kecal
Příspěvky: 13
Registrován: 14 úno 2010, 22:22
Kontaktovat uživatele:

Re: stály prevod jk rubicon 2,8crd

Nový příspěvek od nafťák »

Mám Rubicona nové prevodi sú na ceste takže namontované ich ešte nemám.Mám tam len ten lift a 35" kolesá a automat je stoho trochu vedľa.Čo sa týka tej krabičky od AEV tak je vhodná aj na diesel? Ved automat u benzýnu je iba 4rychlostný a diesel má 5rychlostný?
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: stály prevod jk rubicon 2,8crd

Nový příspěvek od Harley »

Procal module neovlivňuje převodovku ale upraví ti signál od čidla tachometru aby tacho ukazoval správně. Rychlostní čidlo je jedno s primárních,který automat potřebuje pro správnpu funkci.Tou kalibraci tachometru pak ovlivníš převodovku. Takže ta krabička je i pro diesel a i třeba s manuálem.Má další funkce,nejen úpravu tachometru.Až to zvedneš,tak budeš mít problémy s ESP. K částečný eliminaci Ti Procal taky pomůže.
http://www.jeep-wrangler.cz/phpbb3/view ... =89&t=1247
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: stály prevod jk rubicon 2,8crd

Nový příspěvek od Tom »

Jasně, jde i na diesel. Sám jí mam aplikovanou a je to takřka zázračnej rozdíl. Pneu volíš po 1/4 palci...
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů