Zadní pásy - montáž

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
pepe
malej kecal
Příspěvky: 22
Registrován: 25 pro 2009, 20:14
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Zadní pásy - montáž

Nový příspěvek od pepe »

Ahoj,
dokoupil jsem z USA originál zadní bezpečnostní pásy na TJ, ale bez kotevních šroubů. :eek: Můžete mi někdo napsat jejich rozměry (UNF?, délka?, TORX?)
Jinak můžu vřele doporučit nákup přes Ebay z USA. :up: Sada zadních pásů mě vyšla včetně dopravy na 1300,-
Díky moc Pepík
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní pásy - montáž

Nový příspěvek od Jirka »

Jsou to zcela speciální šrouby pouze do pásů. Mají přesnou délku dříku - aby se pás otáčel, ale byl upevněn, mají přesný lícovaný závit - aby se šroub nevytočil sám a mají jasně danou pevnost - ale netuším jakou. A pokud vím, existují 3 různé rozměry šroubů dle pasů - liší se jak průměrem, tak závitem, tak i délkou jak dříku, tak závitu.

Doporučuju vrakáč. - a vem ty pasy s sebou.
Uživatelský avatar
pepe
malej kecal
Příspěvky: 22
Registrován: 25 pro 2009, 20:14
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní pásy - montáž

Nový příspěvek od pepe »

Ahoj, dneska jsem byl u kluku v Praze v Crownu a dostal jsem podobnou odpověď, takže objednávám originál šrouby přes Crown.
Chceme je hlavně kvuli dětské sedačce pro našeho malého Jeepaře a tak je funkčnost důležitá.
Jinak teď ladíme přes zimu našeho Wranglera dle našeho gusta a zvažujeme expediční zahrádku, nemáš nějaký dobrý typ na prodejce v ČR? Hodně kupujeme díly na HD a Jeep přes Ebay z USA ale tohle zboží se kvůli poštovnému nevyplatí.
Dík Jirko Pepík
P.S. V Crownu jsem dnes objedvil dálkové světla na nárazník za 285 CZK kus celé v chromu a ve stylu KC, no prostě nádhera asi se do nich nechám uvrtat :-)
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní pásy - montáž

Nový příspěvek od Standa »

Nechci tě zrazovat Pepo, ale kdysi jsem udělal stejnou chybu, byť byli o něco dražží.
Počítej s tím, že jsou na rok a pak na vyhození. :cry:
Jednak do nich bude téct a jednak budou za chvíli jak liška rezavý.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů