Aviatická pouť (100. výročí vzletu)

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Návštěvník

Re: Aviatická pouť (100. výročí vzletu) - Pardubice, 5.-6.6.

Nový příspěvek od Návštěvník »

Eri, to není řešení - taky jsem z toho smutná, že Robin nebude, ale myslím si, že na takovýhle akci by to byla spíš ostuda celýho klubu...kdyby nikdo nepřijel...
Já spíš říkám - nejede Robin - neudělám mu ostudu, když to vše zařídil a pojedu "za něj"...
Jana Münsterová
malá Jana
Příspěvky: 51
Registrován: 30 říj 2008, 16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Aviatická pouť (100. výročí vzletu) - Pardubice, 5.-6.6.

Nový příspěvek od Jana Münsterová »

Tak tak, Robin udělal nelehké rozhodnutí a my všichni bychom ho měli respektovat.

Třeba nadejde čas, kdy se na nějaké akci objeví, kdo ví...
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Aviatická pouť (100. výročí vzletu) - Pardubice, 5.-6.6.

Nový příspěvek od radek »

Jani je to sice taky v jinöm vlaknu. Mas pravdu s respektovanim, pokud je to jeho rozhodnuti, tak JASNE. Jenze si i nekdo mysli ze byl vystvan. Ja si nemyslim nic, protoze nemyslim, jen pisu - jak mi nekteri kamaradi hned napisi ...
Ale vystvani bych se nedivil. Jen trochu sleduji beh klubu a nezapomel jsem, ze nejprv ocernili tamti toho, pak jini zase tamty taky. Vse bylo k tomu, aby byl klub lepsi a radostnejsi. Zatim se takhle bavi jen TI v Rade, takze me to je ostatne fuck. Ale Robin me nevadi, auta ho bavi, a slo mu to. Jeho odchodem budu tudiz nepotesen.

Se omlouvam mam klavesnici od Meeta - bez diakritiky.
Jan Munster
hodně velkej kecal
Příspěvky: 135
Registrován: 12 čer 2007, 14:21
Bydliště: Praha 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Aviatická pouť (100. výročí vzletu) - Pardubice, 5.-6.6.

Nový příspěvek od Jan Munster »

Radku, Ty náš philosophe, já mít druhý nejkrásnější auto celorepublikového srazu, tak si výskám, proč tolik chmur. Myslím, že jsem všichni, snad, dospělí, a případné problémy jsou od toho, aby se řešily. Koneckonců, rozhodl jsem se Tě navrhnout do RS, věk už na to máš, moudrost taky - to bude ono. Předvolební náklady na kampaň hradím, máš snad službu ?????????
Uživatelský avatar
Ricardo
BumbleBee
Příspěvky: 155
Registrován: 05 čer 2007, 09:45
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Aviatická pouť (100. výročí vzletu) - Pardubice, 5.-6.6.

Nový příspěvek od Ricardo »

:up: Ahoj všem :up:
Je opravdu škoda,že se náš sjelo tak málo,docela mě to mrzí,fotky jsou už u Henryho na FTP tak Robine je zkus stáhnout a dát je sem,tedy pokud ještě tuto funkci vykonáváš,nevím,počasí bylo opravdu super,dokonce jsem se přismahnul i já.
Fotky jsou jen z pátka a soboty, v neděli byl stejný program tak jestli někdo něco ještě nafotil nevím.

Tak snad se přístě sjedeme ve větším počtu,vím že se někteří chystají na expedici tak jim chci popřát hodně štastných kilometrů a až se vrátíte ve zdraví tak se sejdeme a pokecáme.

Ricardo
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Aviatická pouť (100. výročí vzletu) - Pardubice, 5.-6.6.

Nový příspěvek od Ondřej »

Rád bych poděkoval všem,kteří přijeli za pohodovou atmosféru a myslím,že 16 Wranglerů na ploše nebyl špatný výsledek.
Každopádně zájem veřejnosti byl velký a počasí 1A uřčitě přispělo k nezapomenutelným zážitkům.

Fota dodám až je setřídím :up:
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Aviatická pouť (100. výročí vzletu) - Pardubice, 5.-6.6.

Nový příspěvek od ravolf »

Je to tak. Kdo nepřijel, o hodně přišel. Leteckej den byl bomba. Něco takovýho jsem ještě neviděl a organizátorům hluboce smekám. Počasí vyšlo na jedničku, zájem lidí byl obrovskej,...prostě pohoda.
Je jen škoda, že z původně přihlášených členů přijel jen zlomek a čest klubu zachránili příznivci. Patří jim za to ode mne dík. Bez nich bychom jako klub přijeli s pěkným fiaskem.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Aviatická pouť (100. výročí vzletu)

Nový příspěvek od Ondřej »

Tohoto krasavce jsme obdivovali :up:
Obrázek


A toto je současný stav :frown:
http://www.meretmarine.com/article.cfm?id=113494
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů