VIN a rok výroby

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
DymakFilip

VIN a rok výroby

Nový příspěvek od DymakFilip »

Přátelé může mi někdo pomoci s dekódováním roku výroby? na nalepeném štítku je datum výroby 2-96 ale nikde jsem Wrangler 1996 nenašel jen 95 a potom 97. Vin jsem našel na palubní desce na takovém kovovém štítku, dá se přečíst z venku skrz čelní sklo. A pak na té nálepce u dveří řidiče. Je stejný. Jinak je to 2.5 TJ sport. Tak nevím co je to za rok.
1J4FY29P3VP404529 a z toho ten rok taky nepoznám.
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: VIN a rok výroby

Nový příspěvek od Henry »

Zdarec, tohle vygeneroval decoder vin a máš rok 1997 a zde je odkaz:
http://jeep.avtograd.ru/VIN/vin_en.asp a na 10.pozici máš V a to je rok 1997...
tožtak
DymakFilip

Re: VIN a rok výroby

Nový příspěvek od DymakFilip »

Parádní rada, dík, teď mi to je jasné.
ježour

Re: VIN a rok výroby

Nový příspěvek od ježour »

Hmmm, tak koukám,oproti velkému TP jsem byl ojebán o dva roky :blb: tak fakt dík za tenhle odkaz :cry:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: VIN a rok výroby

Nový příspěvek od Henry »

No pro jistotu bych to v tomhle případě podezření ověřil ze dvou zdrojů .... dá se to vyhledat :exclaim:

tožtak
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VIN a rok výroby

Nový příspěvek od Harley »

VIN je VIN a ten určuje modelovej rok.Fyzicky může bejt i o rok starší,jelikož se auta začínají vyrábět zhruba od léta na nadcházející mod. rok. A naopak mphou být i "mladší"než VIN jelikož se ve světě většinou uvádí datum uvedení fo provozu.
Každopádně v 96 roce se Wranglery nevyráběly.Byla pauza. Ale! TJ se možná dalo koupit už na podzim 96 ale jako mod. rok 97.
Stejně tak JK. To se vyrábí až od roku 07 ale koupit se dalo už na podzim 06.Takhle je moje. Dle VIn samozřejmě 07 ale datum první registrace již 10/06.
Co je v TP ohledně r.v. není podstatný,snad jen kvůli pojištění. Je potřeba se řídit VINem .Protože dle VINu se objednávají ND a doplňky. Kdybych např. já přišel do obchodu a dle r.v. v TP objednal nějaký ND ,tak mi prodají díly na TJ a né na JK.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti