Laděný výfuk

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Jo mám naftu,na tom tvojem benálu to bude jiná písnička :todáš:
cena laufu vcelku lidova oproti Gibson-u.Ale přesně ti to neřeknu páč to platila moja :cheche: ,ale do 6500 s dopravou se vlezeš.Já to mám pravda dál z matičky Prahy :wink:Takže z důchodku ti zbyde jestě na :pivko:
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od elvis »

Myslivec ze Zlína píše:Jo mám naftu,na tom tvojem benálu to bude jiná písnička :todáš:
cena laufu vcelku lidova oproti Gibson-u.Ale přesně ti to neřeknu páč to platila moja :cheche: ,ale do 6500 s dopravou se vlezeš.Já to mám pravda dál z matičky Prahy :wink:Takže z důchodku ti zbyde jestě na :pivko:
Jo jo to by šlo, z důchodu mi zbydou 4000, takže bude na :pivko: a na trochu benálu.
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Teď už jenom,aby sem nahlédl Tom :nečtešnevíš: :todáš: pak už to půjde jak na drátkách :cigarko:

tak já du makat na tom plastic dip-u :tožvitaj:
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od elvis »

Myslivec ze Zlína píše:Teď už jenom,aby sem nahlédl Tom :nečtešnevíš: :todáš: pak už to půjde jak na drátkách :cigarko:

tak já du makat na tom plastic dip-u :tožvitaj:
Myslíš, že by ten plastic dip držel na ráfkách? Mám je nově profi štříklý matnou černou a jakmile začnu jezdit v bahně, tak si myslím, že mi takto hezký dlouho nevydrží. Myslel jsem, že bych je přestřík tím matným průhledným dipem.

Tome nahlédni, ať my další vejfukový čekatelé víme kdy se asi tak dočkáme. :wink: :wink: :wink:
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

elvis píše:
Myslivec ze Zlína píše:Teď už jenom,aby sem nahlédl Tom :nečtešnevíš: :todáš: pak už to půjde jak na drátkách :cigarko:

tak já du makat na tom plastic dip-u :tožvitaj:
Myslíš, že by ten plastic dip držel na ráfkách? Mám je nově profi štříklý matnou černou a jakmile začnu jezdit v bahně, tak si myslím, že mi takto hezký dlouho nevydrží. Myslel jsem, že bych je přestřík tím matným průhledným dipem.

Tome nahlédni, ať my další vejfukový čekatelé víme kdy se asi tak dočkáme. :wink: :wink: :wink:
to ti fakt neřeknu jestli ten plastik d. v blaťe vydrží já tak hluboko nezapadnu :todáš: vapku to vydrží,to jsem už zkusil :todáš:.Používají to chlapy hlavně na kola ale spíš asi na na normalní road ne OFF :kaficko:

:tožvitaj:
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od elvis »

Myslivec ze Zlína píše::cigarko: dnes jsem mu dal černý hábit a zitra.... už ide.....namontírovat :todáš:

:tožvitaj:
Tak vejfuk už je doma :wink: teď ještě načernit, jakou jsi použil barvu? Já jsem na motorkách používal na svody, normální na kamna, jak je na ní nakreslenej krb. Ono v té době nic jiného k mání moc nebylo.

A Tomovi ještě jednou dík!!!
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

elvis píše:
Myslivec ze Zlína píše::cigarko: dnes jsem mu dal černý hábit a zitra.... už ide.....namontírovat :todáš:

:tožvitaj:
Tak vejfuk už je doma :wink: teď ještě načernit, jakou jsi použil barvu? Já jsem na motorkách používal na svody, normální na kamna, jak je na ní nakreslenej krb. Ono v té době nic jiného k mání moc nebylo.

A Tomovi ještě jednou dík!!!
Tak to už ti fakt nepovim.První vrstva jakási

vypalovací barva na výfuky a potom KOVYMAT(spray).Zatim to drží bez závad :todáš:
Tak gratulace a ať se daří... :tožvitaj:
David
hodně velkej kecal
Příspěvky: 155
Registrován: 10 dub 2013, 15:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od David »

Tak jsem dnes u Tomáše nechal namontovat výfuk a je to paráda i na mém ropáku.
Výfuk lehce a příjemne nabral na basech a vypadá pěkně :todáš:
Mohu doporučit jen to teď trochu kazí zadní evropský narazník hlavně nízko posazená SPZ :down: to znamená další úpravu :blb: ale to zná každy z vás.
Děkuji Tomovi dobrá prace :todáš:
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

David píše:Tak jsem dnes u Tomáše nechal namontovat výfuk a je to paráda i na mém ropáku.
Výfuk lehce a příjemne nabral na basech a vypadá pěkně :todáš:
Mohu doporučit jen to teď trochu kazí zadní evropský narazník hlavně nízko posazená SPZ :down: to znamená další úpravu :blb: ale to zná každy z vás.
Děkuji Tomovi dobrá prace :todáš:
Gratuluju,,,,narazník...jasné....ten mám.....mě tam vadí vzhledově tažné,ale vzhledem k tomu,že su líný a občas ho použiju..... ho sundávat nebudu :todáš: :todáš:
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od elvis »

David píše:Tak jsem dnes u Tomáše nechal namontovat výfuk a je to paráda i na mém ropáku.
Výfuk lehce a příjemne nabral na basech a vypadá pěkně :todáš:
Mohu doporučit jen to teď trochu kazí zadní evropský narazník hlavně nízko posazená SPZ :down: to znamená další úpravu :blb: ale to zná každy z vás.
Děkuji Tomovi dobrá prace :todáš:
Jo,jo ta SPZ tam vadí. Přemýšlím co s tím. Buď to uříznout a spz dát jinam a nebo uříznot kolena výfuku a nastavit rovnou rourou, aby vývody měli širší rozteč.
Jinak co se týká zvuku na benzínu, tak při přechodu 2000 ot to hučí, duní v kabině, (dá se to vydržet) při otevřeným okně ani ne. Jinak dobrý. Řekl bych, že na řadovým motoru to bude asi lepší, než na véčku. A taky se mi zdá, že to jde trošku líp od spoda.
David
hodně velkej kecal
Příspěvky: 155
Registrován: 10 dub 2013, 15:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od David »

No řezat narazník to je takovej zvláštní paskvil do toho bych nešel a co se tyče roztoče tak mě příjde fajn tak jak je. Je to pro mě jasná volba chce to pevnostní narazník do zadu jinak to nevidím.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od elvis »

David píše:No řezat narazník to je takovej zvláštní paskvil do toho bych nešel a co se tyče roztoče tak mě příjde fajn tak jak je. Je to pro mě jasná volba chce to pevnostní narazník do zadu jinak to nevidím.
Tak jsem to provizorně pořešil, odřízl jsem 5,5 cm plotny na spz od nárazníku a spz nacpal těsně pod osvětlení spz.
Až seženu nějaké boční osvětlení spz, tak tu plotnu seříznu zároveň se spodní hranou nárazníku ( a bude vypadat jako US verze s mlhovkama. No a spz bude lícovat spodní hranou s hranou nárazníku (tzn., že původní osvětlení SPZ musí pryč) a a SPZ bude osvětlena z boků.
David
hodně velkej kecal
Příspěvky: 155
Registrován: 10 dub 2013, 15:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od David »

No zajímavej nápad to jsem neviděl, tak pak vlož fotku, to mě zajímá.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od Harley »

Noa co ten ohavnej EU držák SPZ odříznout a celý střed nárazníku zakrýt krytem ze Sahary, a značku buď dát na bok jako US verze a nebo na rezervu?

http://www.google.cz/search?q=jeep+wran ... 66&bih=643
Přílohy
images.jpg
images.jpg (4.96 KiB) Zobrazeno 10036 x
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od elvis »

Harley píše:Noa co ten ohavnej EU držák SPZ odříznout a celý střed nárazníku zakrýt krytem ze Sahary, a značku buď dát na bok jako US verze a nebo na rezervu?

http://www.google.cz/search?q=jeep+wran ... 66&bih=643
No to je hezký, ale jak se k tomu dostat? A levný to asi nebude. A kdyby k tomu došlo, tak jedině SPZ na bok, na rezervu ne. Zkusím nejdřív tu mojí verzi s osvětlením z boku a zatím jsem našel toto http://www.e-xenony.cz/led-osvetleni-in ... omologace/
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů