Přívěsný vozík za JK

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
dickee

Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od dickee »

Ahoj kluci a holky,
jsem tu nový a rád bych Vás požádal o informace a radu. 23. 12. 2009 jsme si s rodinou udělali obrovskou radost a splnili si svůj obrovský sen. Šel jsem objednat nového Wranglera Rubicona, 2,8 CDR, automat, softop. Snad je to dobrá volba? Měl by však přijít až někdy v dubnu nebo květnu. Věřím, že to amíci stihnou do květnových Oslav Svobody (jsem totiž plzeňák - do této doby jsem byl šťastným majitelem Ford Mutt M 151 A2)
Ale můj dotaz zní zda máte někdo zkušenost s přívěsným vozíkem, originál, za JK, tak jak je vyfocen v produktovém katalogu u prodejců. Informaci od ofic. prodejce mám, že není možné ho u nás přihlásit na značky z důvodu, že nemá elektroinstalaci na světla (to si ale myslím, že nemůže být takový problém to dodělat). Je to taková nepodložená informace a nic bližšího k tomu zatím nevím tak sháním info kde se dá, protože o něm velmi vážně uvažuji. Mám rodinu, ženu a dvě malé děti a na několika denní výpravy je přeci jen ve wraníkovi málo místa.
Za každou dobrou radu budu velmi rád. Je ve vašem klubu někdo kdo tento vozík vlastní? Jinak se jedná o ten co je vyfocen na jiném místě těchto stránek u Jeep Wrangler 5.7 Hemi V8.
Díky moc a přeji pěkného Silvestra a šťastný nový rok 2010 a mnoho ujetých km bez nehod.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od Harley »

Zdar! Myslím,že si uděla velice dobře a dobře si zvoli! :up: Jen to čekání až do dubna,s toho by mě mrsklo,když vím,jaká je radost v tom autě jezdit :lol:

Valník sice nevím,jakej myslíš,sám nic netahám a ani nemám tažný ale koupím si ho,to US který v zadu neruší a je do něj spousta adaptérů na různý použití.

Světla asi nebudou problém ,problém spíš bude typ tažnýho zařízení.Američani používaj vlastní systém 2x2" jekl do kterýho se vsunuje adaptér s koulí.Koule je malinko větší ale to není problém,dá se dát evropská kulička. No ale tohle tažný a asi i to,co je na oji ,včetně zásuvek,bude jiný a v EU legálně nepřihlásitelný.Je to na palici.Oni s tím tahaj vleky ,který u nás pomalu vidíš za kamiónama,ale u nás to nejde. Teda né běžnou cestou,že s papírama od US tažnýho zajdeš na úřad a oni ho zapíšou.
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od PETARDAK »

S origo károu neporadím :confused: Ale nad závěsem taky budu dumat, jen pozor na origo US závěs, ten se nesladí s EU nárazníkem kvůli zvětšení na SPZ :down:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od Harley »

To je pravda! :up: Já mám US verzi,tak mi je to šumák. Ta SPZ pod rezervou je ale nesmyslnej výmysl! :down:

Obrázek
dickee

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od dickee »

To Harley: díky za info. Jen musím pochválit tu foto - toho malého modrého Jeepa v kufru. Jo novou generaci je třeba správně vychovávat již od plenek :up:
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od Lelek »

dickee píše:Ahoj kluci a holky,
jsem tu nový a rád bych Vás požádal o informace a radu. 23. 12. 2009 jsme si s rodinou udělali obrovskou radost a splnili si svůj obrovský sen. Šel jsem objednat nového Wranglera Rubicona, 2,8 CDR, automat, softop. Snad je to dobrá volba? Měl by však přijít až někdy v dubnu nebo květnu. Věřím, že to amíci stihnou do květnových Oslav Svobody (jsem totiž plzeňák - do této doby jsem byl šťastným majitelem Ford Mutt M 151 A2)
Zdravím tě, plzeňský kolego a blahopřeji ke tvému kroku. Objednal jsi u VSP? Nechci tě nijak zrazovat, ale myslíš si, že by dovoz zánovního (nebo i nového) Rubicona nebyl výhodnější z např. autoscout24.de? Je tam plno krásných Rubiconů a ihned k dispozici. Katalogová cena krátkého JK je 842.250,- Kč. Dali ti na to čekání aspoň pořádnou slevu? Tu zimu budeš mít asi dlouhou..... Ale jinak ok :lol: :up:
dickee

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od dickee »

Jo, jo u VSP. Myslím, že sleva byla slušná. Jinak dovoz jsem samozřejmě zvažoval i z USA, ale jsem na takové věci trochu konzerva tak jsem šel raději na jistotu. Ty 4 měsíce budou opravdu nekonečné. Ale kdo si počká ten se dočká :wink:
Jinak jsem si všiml v Bazaru, ale už pozdě, že tu dochází k prodeji docela pěkných kousků a od takových matadorů. Co se děje? Snad nechtějí chodit pěšky :rolleyes:
Bob Holoubek

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od Bob Holoubek »

Ahoj Dickee:gratuluji k rozhodnutí k JK mám 3.8 unlimited je to dobrý wagen a wrangler přináší jenom samé radosti a někdy v servisu starosti,ale jak psal Jirka nic víc než jiná auta.

Musím souhlasit s Lelkem,že je až k smíchu v dnešní době zaplatit a čekat 5 měsíců na auto není doba favoritů apollo LS se zadním stěračem :cheche: Obchoduju s motorkama a vím,že pražskej prodejce bmw autec taky měl čekačku 3 měsíce na moto tak se přivezlo do 14 dnů z DE a hotovo.To samé je v případě tvého rubicona,vím o jednom CRD červeném skladem zde v čr odběr ihned je tam super cena,nebo pokud si chceš vybrat barvu krátkej dlouhej no prostě co hrdlo ráčí můžeš si pro něj v pondělí dojet a né čekat 5 měsíců :down:

Zde kontakt na velkého prodejce Jeep v DE a také těch vozíků o které máš zájem.
www.allrad-schmitt.com

Jinak jsem jel minulý týden do DE a viděl jsem za plotem u VSP modrého Jk unlimited,ale nevím z dálky jestli to byl rubicon.

Až tam půjdeš do VSP přebírat JK pozdravuj prodejce jeepů Pavla Plžíka od Boba Holoubka z hotelové školy v Mar.Lázních študovali jsme tam spolu at ti dá aspon za ty prachy pěkné koberečky :up:
dickee

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od dickee »

Ahoj Bobe, jednoznačně souhlasím, že těch 5 měsíců je strašně moc, ale měl jsem dosti jasnou představu a jednou z podmínek byla barva, krátkej (musela to být zelená) a nechtěl jsem to řešit nějakou fólií apod.. Pak taky potřebuji odpočet DPH a když jsem zjišťoval co všechno ode mne chtěli např. v prodejně v Mnichově (výpisy z OR v němčině a další kraviny) tak jsem to rozhodl takhle. Musím se obrnit trpělivostí a čekat.
Jinak ten modrej v Plzni je Rubicon a dával mi na něj super slevu. Jel jsem s ním zkušební jízdu. A ten prodejce v Plzni - já jsem vše řešil s p. Malíkem. Pavla Holoubka neznám, ale vzkaz vyřídím. Jinak díky za typy a ty koberečky ještě zkusím :up: :lol:
Už se moc těším až se někde sejdem na srazu.
Bob Holoubek

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od Bob Holoubek »

To Dickee:Ok dph není problém stačí jenom kopie osvědčení o registraci v Č.R.,prodají ti auto v DE bez dph a ty ho potom zaplatíš tady a následovně nárokuješ odpočet mám to stejné s moto to jenom pro vysvětlení.

Jinak Bob Holoubek jsem já co píšu a Pavel Plžík je prodejcem jeep u VSP Plzen :up:
dickee

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od dickee »

Jo jo, já to s těma jménama pomotal :blb: . Ale jinak jsem to pochopil, ty jsi Bob Holoubek a ve VSP je Pavel Plžík :cheche:
Bob Holoubek

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od Bob Holoubek »

:up:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od Standa »

Tak také gratuluji a doufám, že to do Plzně stihneš. :lol: :up:
Kdybys něco potřeboval, stačí zavolat, nebo přijet do Bukovce na kukačku a kafe.
Jo jinak Pepíka Malíka dobře známe a je to fajn kluk a docela fanda do Jeepů. Možná se taky ukáže na srazu v Plzni.
Naposledy upravil(a) Standa dne 15 lis 2012, 08:36, celkem upraveno 2 x.
dickee

Re: Přívěsný vozík za JK

Nový příspěvek od dickee »

To Standa:
děkuji za pozvání a kontakt, věřím, že někdy ho využiju :cool:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů