5. Celorepublikový sraz Wranglerů

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Dr.Ti.

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů - Plzeň, 30.4.-2.5.201

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Přidávám se k ostatním s poděkováním za krásný zážitek na V. srazu JWC
Naposledy upravil(a) Dr.Ti. dne 02 kvě 2010, 20:15, celkem upraveno 2 x.
Jan Munster
hodně velkej kecal
Příspěvky: 135
Registrován: 12 čer 2007, 14:21
Bydliště: Praha 2
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů - Plzeň, 30.4.-2.5.201

Nový příspěvek od Jan Munster »

Díky organizačnímu týmu, bylo to bezva a doufám, že tomu tak bude znovu i příští rok. V Trutnově jsem byl v 18,30 hod. Jan
Petr Koudelka
pořád něco slaví
Příspěvky: 108
Registrován: 03 úno 2010, 20:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů - Plzeň, 30.4.-2.5.201

Nový příspěvek od Petr Koudelka »

Sraz byl super, parta vynikající moc děkujeme Standovi a spol. Koudelkovi :up: :up:
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů - Plzeň, 30.4.-2.5.201

Nový příspěvek od Radek 66 »

Opravdu velice pěkně strávený víkend mezi super partou skvělých lidí :up:
Velké díky všem organizátorům za super akci i za to že jsme se mohli také účastnit a poznat Vás.
:lol: super :up:
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 389
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů - Plzeň, 30.4.-2.5.201

Nový příspěvek od Petr Krátký »

Dojeli jsme dobře kolem osmé, sice utahaní,jako ostatně asi všichni,ale spokojení. Dík! Hugo a spol.
Honza 68

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů - Plzeň, 30.4.-2.5.201

Nový příspěvek od Honza 68 »

Pánové díky! Celá moje rodina je chabrus tak jsem vás včera alespoň sledoval jako divák u silnice a dneska se s vámi trochu projel Plzní. Obojí super! :cool:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů - Plzeň, 30.4.-2.5.201

Nový příspěvek od cihlík »

Diky vsem za super sraz :up: ...v Roznove zpet v cca 21.45...i to pocasi vyslo nad ocekavani...neni nad jizdu nahore bez :up: .... pro Pardala, Boba a ostatni stouraly na vysvetlenou - samozrejme bez strechy! :cheche:
Obrázek
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů - Plzeň, 30.4.-2.5.201

Nový příspěvek od radek »

Díky všem za milou společnost. Standovi a Robinovi za organizaci. Při loučení jste byli vemi přátelští - většinou s přáním ať dobře dojedeme. Tak jsem se celou cestu bál. Dojelo to jaik se sluší na dobře udržovaný vůz. Kousek jsem jel s Wilisem, potkal partu hadroletů - prostě tradice, jako každým rokem.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů - Plzeň, 30.4.-2.5.201

Nový příspěvek od Ondřej »

Jak jsem viděl Plzeň
Obrázek


..velké přípravy

Obrázek


...prostě pohoda...

Obrázek


...na lavičce..

Obrázek


...motory natočit...

Obrázek


...hrrrr na ně...

Obrázek


...očima spolujezdce...

Obrázek


...dokumentace..

Obrázek



Obrázek


...had...

Obrázek


...řeklo se : Zaparkovat. ..

Obrázek


...neřeklo se Jak.

Obrázek


... a von mi vlez na záda.

Obrázek


...pane Lórenc, vyjedu to???

Obrázek


...Albánská klobáska už není virtuální....
Karel Sommer
hodně velkej kecal
Příspěvky: 148
Registrován: 05 kvě 2008, 11:11
Bydliště: Finská 582/1, Praha 10, 10100
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů - Plzeň, 30.4.-2.5.201

Nový příspěvek od Karel Sommer »

Děkujeme s Honzou vedení za supr víken. Ještě teď když se prudce pohnu tak mi játra natážejí a odírají zevnitř hrudní koš. Jakmile pojedu do Itálie, tak se stavím ve Vatikánu a nechám tam oficiální žádost o prohlášení Standy za svatého - prodlužuje nám všem život organizovanou konzumací a konzervací těla lihovinami a stará se nám o spokojenou a šťastnou dušičku - co víc třeba??? Stando a Robine - dík
Helča

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů

Nový příspěvek od Helča »

Také se připojuji slovami díků za skvělou organizaci a atmosféru, za milá slůvka a chvíle, které mi vháněly slzy do očí. Dorazili jsme v pořádku, utahaní, ale šťastní. Určitě pošleme fotečky :wink: Helča a Lacinko
Marek
brňáci
Příspěvky: 103
Registrován: 28 led 2009, 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů

Nový příspěvek od Marek »

Díky Standovi a Robinovi za perfektně připravenou akci a díky všem ostatním za supr společnost :up: :up: :up: ještě teď se dávám dopořádku :lol: a je mi moc a moc a moc líto :cry: , že to bylo naposled
Jana Münsterová
malá Jana
Příspěvky: 51
Registrován: 30 říj 2008, 16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů

Nový příspěvek od Jana Münsterová »

usranger píše: ... Jani, mile jsi mě překvapila :up: :up:


PS: vyřiďte pozdravy amíkům
Kurňa, nechvalte mě všichni, ještě z toho začnu být nafoukaná :cheche: :cheche:

Jinak naši "spojenci" se omlouvají, ale kvůli rozbitému jeepu nás museli opustit, děkují za krásný víkend a všechny pozdravují.
Honza 68

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů

Nový příspěvek od Honza 68 »

http://www.uloz.to/4721827/plzen2010.rar
Tady je ke stažení pár fotek ze sobotního průjezdu Plzní kde jsem byl coby divák.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Celorepublikový sraz Wranglerů

Nový příspěvek od Standa »

Ahoj všichni, :lol:
Konečně jsem se trochu probral z únavy a také ze spousty krásných zážitků z letošního srazu. :lol:
Předně bych Vám všem rád poděkoval za účast, za krásnou atmosféru a náladu. :up:
Stejně tak si moc vážím poděkování, ať již v průběhu celé akce, tak při loučení a odjezdu, a pochopitelně i tady na foru. :up:
Koneckonců pro každého organizátora ať již malé, nebo velké akce je asi největší odměnou právě spokojenost lidí kteří odjíždějí s hezkými zážitky a vzpomínkami. :up:

Musím říci, že z mého pohledu letos vše proběhlo hladce a nezaznamenal jsem žádný zádrhel. :up: :up: :up:
Také bych i tady chtěl ještě poděkovat všem, kteří se na celé akci letos podíleli. Ať to byl Henry se všemi materiály (samolepky, Jeepovice, certifikát), klukům kteří připravili Off ukázky a ježdění pro lidi, všem kteří fotili a natáčeli v průběhu celé akce, Markovi za pásky, holkám za přípravu tomboly, všem kteří věnovali věci do tomboly atd....... :up: :up:

Díky také za vytvoření JWC rekordu pro MDA Ride, kdy jsme celkem vybrali 18670 Kč. :up: Tato částka bude předána MDA na benefičním dni v Praze 26.6.2010. Díky také Káďovi a Hance za jejich účast při rekordu a společném focení. :up:

Naprosto super ohlasy mám i od partnerů (RDR, Bushman, Dajbych). Všichni vnímají náš klub jako výbornou partu lidí, a sraz jako velmi dobře připravenou akci, skoro na profi úrovni. :lol: :up:

Mám již také informace od MP Plzeň, Kanceláře primátora a z Equitany, že vše bylo OK a všichni se těší na opětovné setkání příští rok. :lol: :frown: :confused:

Takže sečteno a podtrženo, z mého pohledu 1A :up:

PS : protože já na oslavy budu určitě jezdit každý rok, tak pro všechny kdo budou mít zájem udělám takovou malou Plzeň 2011 znovu. :lol: Nebude to sice celorepublikový sraz JWC, ale to určitě není na překážku tomu abychom se zase za rok v Plzni nemohli na slavnostech potkat. :lol: :up:

Dík ještě jednou všem co přijeli a brzy naviděnou na další akci. :up:

Standa + Ivka
Naposledy upravil(a) Standa dne 04 kvě 2010, 20:35, celkem upraveno 2 x.
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů