Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Henry »

Na druhou půlku v září je vymyšlena akce v Beskydech s ubytováním přímo na Pustevnách v CHKO Beskydy.

Ubytování je již dohodnuto na hotelu Tanečnica přímo na Pustevnách cca 1000m n.m. s krytým vyhřívaným bazénem 16x8m, mini fitness - v ceně, dále - sauna, stolní tenis, billiár a stolní fotbal, s venkovním grilem, prasátkem, valašskými specialitami, živáňská pečeně, možná cimbálovou kapelkou ...
Cenu ubytování jsem už předjednal a neměla by překročit 450,-Kč na osobu/noc se snídaní, což je na horský hotel této kategorie myslím docela slušné. Poplatky za psy a parkování přímo u hotelu budu ještě vyjednávat. Trochu více info zde: http://www.hoteltanecnica.cz/index.php?page=main , GPS: 49°29'23"N, 18°16'1"E

Hlavní akce bude probíhat v pátek a v sobotu, proto ten příjezd a ubytování pro vás všechny vzdálené už někdy ve čtvrtek aspoň v noci a odjezdy domů předpokládám v neděli dopoledne. Možnost i celotýdenního ubytování pro vzdálenější (což jsou skoro všichni), kteří by si chtěli užít nádherných Beskyd v babím létě.
Program se bude v rámci možností ladit podle počasí, to víte hory ... :wink:

Program:
Čtvrtek:
- příjezdy, ubytování, kdo přijede dříve či odpoledne možno vycházky v nejbližším okolí, prohlídka Libušínu, Maměnky, vyhlídka Cyrylka, večeře individuální dle chuti a výběru z lístku (platí si každý sám) ...
http://www.libusin-mamenka.cz/libusin-i ... &page=uvod


Pátek:
- snídaně (v ceně ubytování), v 10.00 hod. odjezd směr Rožnov p.R., prohlídka Valašského skanzenu - Mlýnské doliny, společný oběd ve stylové hospodě, rožnovský rynek a další překvapení, návrat na Pustevny, relaxace, bazének, společná večeře - valašský raut po celý večer, cimbálová valašská muzika k tanci i békání ...

Sobota:
- snidaně (v ceně ubytování), vyjížďka po okolí (dle počasí), společný oběd (hradí si každý sám) z předem domluveného výběru, další program dle počasí a rychlosti přesunů, návrat na Pustevny, výlet po hřebeni okolo sochy Radegasta na Radhošť, kaplička s Cyrilem a Metodějem, odpočinek, společná večeře - raut, překvapení

Neděle:
- snidaně (v ceně ubytování), sbalení a odjezd do technického muzea automobilů TATRA v Kopřivnici, rozjezd domů

Individuálně podle času a chuti možno rovněž podniknout např.:
- koloběžky z Pusteven
- lanové centrum Raztoka pod Pustevnama "Tarzanie" - největší v ČR
- svezení lanovkou na Pustevny

Domluvené a vyjednané ceny:
- ubytování 400,-Kč/osoba/den včetně snídaně a bazénu
- přistýlka do 10 let 200,-Kč/osoba/den
- parkování u horského hotelu zdarma
- pes 50,-Kč/den (při útratě přes 5.000,- prý zdarma-doporučuji vyjednávat :wink: )
- pití a další konzumace jako obvykle každý sám (na číslo pokoje)

Záloha na akci:
- dospělá osoba 1000,-Kč/osoba
- děti (nechám na vlastním uvážení) 500,-Kč/dítě

Ze zálohy je hrazeno:
- vstupné skanzen
- valašský raut v pátek večer
- cimbálová muzika
- raut v sobotu večer
- parkování
- speciální program
- storno poplatky

Zálohu prosím posílat na účet č. 94-2582760227/0100 do variabilního symbolu napiště mobil pro identifikaci platby a do poznámek jméno. Odeslat nejpozději do 13.9.2010 !!!


Potvrzení účastníci: - ! STOP STAV !
Jméno/dny/počet osob

Henry/čt-ne/2+2 zaplaceno
Munsterovi Honza/čt-ne/3 + 2x pes zaplaceno
Hlaváčovi Tom/čt-ne/3 zaplaceno
Krátký Petr st./čt-ne/2 zaplaceno dle dohody
Krátký ml./čt-ne/2 zaplaceno dle dohody
Prokopovi Jirka/čt-ne/3 zaplaceno
Chybovi Marek/čt-ne/2 zaplaceno
Hráškovi Erika/pá-ne/2+1/2 zaplaceno
Koudelkovi Petr/čt-ne/2+1 zaplaceno
Volfovi Radan/čt-ne/3 zaplaceno
Laco/čt-ne/2 zaplaceno dle dohody
Jožin z Brna/čt-ne/2+2 zaplaceno
Cihlík/čt-ne/2 zaplaceno
Radek66 z Olomouce/pá od rána-ne/2 zaplaceno
Zolo z Bratislavy/čt-ne/2 zaplaceno
Ricardo/čt-ne/1 zaplaceno dle dohody
Tomáš Rybář Praha/pá-ne/2 + pes zaplaceno
DrTi Tom Ostrava/pá večer/2 zaplaceno dle dohody
Radek z Brna/čt-ne/2 zaplaceno
Olda Hyvnar/pá večer + so večer/2 zaplaceno dle dohody
René Mazánek/pá + so odpoledne/2 zaplaceno dle dohody
Naposledy upravil(a) Henry dne 12 kvě 2010, 20:09, celkem upraveno 20 x.
Vadim
malej kecal
Příspěvky: 8
Registrován: 15 pro 2006, 21:07
Bydliště: Praha

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Vadim »

Ahoj Henry, to jsi mě překvapil, že jsi to dal na stránky přístupné i nečlenům JWC. To byla jediná akce v roce 2010, na kterou jsem se přihlásil a pak jsem se dozvěděl, že je pro nečleny uzavřená a tak jsem ji ztratil z dohledu. Už jsem s ní nepočítal. Pokud tedy není chyba, že se informace objevila v přístupné části, tak se musíme nějak rychle zorganizovat, abychom mohli jet. Ale nejsem si jistý, že to není chyba. Robine, nemá se to zablokovat? Co myslíš? Čau Vadim
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Henry »

Vadim píše:Ahoj Henry, to jsi mě překvapil, že jsi to dal na stránky přístupné i nečlenům JWC. To byla jediná akce v roce 2010, na kterou jsem se přihlásil a pak jsem se dozvěděl, že je pro nečleny uzavřená a tak jsem ji ztratil z dohledu. Už jsem s ní nepočítal. Pokud tedy není chyba, že se informace objevila v přístupné části, tak se musíme nějak rychle zorganizovat, abychom mohli jet. Ale nejsem si jistý, že to není chyba. Robine, nemá se to zablokovat? Co myslíš? Čau Vadim
Ahoj Vadime, jsem rád, že ses ozval. Ne není to chyba a do akcí veřejných jsem to přesunul právě i pro projevený zájem nečlenů, tak ať jsou v obraze jak se akce blíží a vůbec co a jak. Tato akce byla od samého začátku vyhlášení v roce 2009 neveřejná a tobě se pravděpodobně ztratila z dohledu proto, že jsi přišel o přístup do uzavřených sekcí neobnovením řádného členství. Ale protože vím, že nejenom ty, ale i další příznivci wranglerů původně plánovali účast do Beskyd, proto ono zvěřejnění. Takže je-li zájem, nevidím v tom problém, akorát budu muset asi během příštího týdne pomalu uzavírat počty, tlačí na mne pochopitelně z hotelu kvůli blokaci ubytování. Tak dej vědět.

díky a zatím se měj
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od ravolf »

Ahoj Vadime,
není to s JWC tak špatný, jak by se Ti to mohlo z několika příspěvků zdát. Přijeďte do Beskyd, rád vás zase uvidím a sám poznáš, že se zase tolik nezměnilo a jsme stále dobrá parta.
Tony
malej kecal
Příspěvky: 29
Registrován: 16 led 2007, 12:52
Bydliště: Hustopeče
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Tony »

Ahoj všem přátelům v klubu...,

po strašně dlouhé době Vás pozdravuji a přeji pokoj od Nejvyššího pro Vás. Moje cestování po US není ještě "ani na začátku ani u konce".... tak potom dám info. Můj vzkaz jsem nechal na této nitce, protože Pustevny jsou olalá... tak ať se to podaří... :)
Ahoj Tony :wink:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Henry »

Tony píše:Ahoj všem přátelům v klubu...,

po strašně dlouhé době Vás pozdravuji a přeji pokoj od Nejvyššího pro Vás. Moje cestování po US není ještě "ani na začátku ani u konce".... tak potom dám info. Můj vzkaz jsem nechal na této nitce, protože Pustevny jsou olalá... tak ať se to podaří... :)
Ahoj Tony :wink:
Zdravím tě Tony, rád Tě "čtu" či jak to nazvat :wink:
Jak jsem, doufám správně, pochopil, jsi na druhé straně zeměkoule a tak tě asi na Pustevnách neuvidíme. Co se dá dělat, snad to vyjde v nejbližší možné době a bude to také "olalá" :up:
Tak se opatruj, ve zdraví se vrať a někdy "vitaj"
ahoj henry
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Tom »

Zdárec Tony!
Rád tě vidim - čtu! Doufam že se ještě setkáme!
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Tom »

pojedu, žel, již ve čtvrtek, možná středu... se uvidí :wink:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Standa »

Tony píše:Ahoj všem přátelům v klubu...,

po strašně dlouhé době Vás pozdravuji a přeji pokoj od Nejvyššího pro Vás. Moje cestování po US není ještě "ani na začátku ani u konce".... tak potom dám info. Můj vzkaz jsem nechal na této nitce, protože Pustevny jsou olalá... tak ať se to podaří... :)
Ahoj Tony :wink:
Ahoj Tony,

Rád tě vidím, slyším, čtu :up:
Až se vrátíš zpoza velké louže, ozvi se, přijeď, napiš. Po hustopečských zabíjačkách i po tobě se nám občas zasteskne. :up:
Měj se :up:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Jirka »

My bychom rádi vyrazili z Prahy ve čtvrtek kolem oběda - ještě uvidíme jak to Lucka bude stíhat. Tak kdyby náhodou někdo - sraz u mne v dílně :wink:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Henry »

Počet účastníku uzavřen!
Proběhlo upřesnění programu, ceny a platba záloh a termínu.
Tak prosím čtěte !!!!


tožtak těšíme se na všecky :up:
tanecnica.jpg
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Henry »

Tož vitajte všeci a čtěte asi poslední info k naší akci na Pustevnách 2010 :up:

Příjezd je od Prostřední Bečvy nahoru (ne od Raztoky). Asi nejlepší cesta pro většinu co pojedou od Brna na Olomouc je u Lipníku n.B. sjet z D1 směr Hranice n.M., tam odbočit na Valašské Meziříčí, ve ValMezu zahnout na Rožnov, projet jím směrem na Dolní Bečvu a na Prostřední Bečvě zahnout nahoru. Pojedete furt a furt nahoru a když se vám bude zdát, že jste nahoře, tak jste teprve v půlce a jeďte pořád nahoru :wink: .
Na Pustevnách minete vpravo velké parkoviště, kdyby vás někdo hnal na to parkoviště, tak se nedejte a řekněte, že spíte na Tanečnici a jeďte drze dále i přes zákaz vjezdu kolem Libušína, Maměnky až k Tanečnici a tam parkujte.
Budeme s Milenou už od poledne na místě a tak přijíždějte jak chcete, ubytovat se dá už odpoledne. Vedení hotelu nás upozornilo, že neberou platební karty, bo jim nefungují terminály. Tak se podle toho zařiďte.
Na recepci nahlaste jméno či přezdívku, pokoje máte už nachystány podle nahlášených osob. Na recepci obdržíte pokyny na celou akci, doporučuji si sehnat česko-valašský slovník, bo jinak umřete hlady.
Telefon na mne 602539161, na Milenu 724622999.
Počasí škaredé nechejte v Čechách, zatím se snažíme to udržet :up: zde předpověď pro Pustevny http://www.ceskehory.cz/pocasi/pustevny.html

Moc se na všechny těšíme Milena + Henry
tožtak
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Tom »

tak jedém :up:
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od PETARDAK »

Tož, si ten vekend u nás na Valachách užite :up: :up: :up:
Já opět(jako celou letošní sezónu) v termínu akce JWC odjíždím "šroubovat" na závody :down: :blb:
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Beskydy - Pustevny 16.-19.září 2010 (čtvrtek - neděle)

Nový příspěvek od Laco »

My mame dnes nejaky sviatok, tak sedime doma. Uz hodinu bojujem s myslienkou vyrazit teraz, zajtra si niekde na terase urobit kancelariu na nevyhnutny cas a trocha si oddychnut. Uvidim.....
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů