3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Čejka Jiří

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Jirko a celý štábe- díky,díky,díky. Sice bez Jeepa ale o to víc jsme si to užili s virzuozním Mettem.
Bylo to fakt fajn až na to békání v sobotu páč ta o tom svařáku mě nadobro připravila o hlasivky.
Mám dva dny velmi podobný hlas jako můj chlebodárce respektive bratr mého chlebodárce :wink: :wink: :up:
Návštěvník

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Návštěvník »

Kurva Henry co toto je ? Copa já su za návštěvníka? Copa to je za bordel?Copa to porád chce za kódy ten sráč? :blb: :blb:
Uživatelský avatar
Josef
malej kecal
Příspěvky: 18
Registrován: 15 pro 2006, 19:28
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Josef »

Zdar chlapci,

tak jsem rád, že vám Jamboree vyšlo, my jsme se zasekli na dovolené a nestihli se přijet podívat, jak jsme se původně domlouvali. A je to možná dobře, protože mezitím se zase změnila pravidla....Poslední diskuze o možnosti přijet se jen tak podívat, byla uzavřena s tím, že každý je vítán i na podívání (konkrétně i já se Soňou, jak se na nás Radek odkazoval v diskuzi) a nakonec koukám, že Radek nesměl dojet a nevím, jak by tedy pořadatel řešil nás, kdybychom dojeli, jak bylo původně dohodnuto.

Tom Radkovi odepsal:
Radku BAF! Je to složitější. Před časem se vedla diskuze zda chcem diváky. Ne, nejsme cvičený opice. Ty a tobě podobní však diváci nejste. Jste přátelé a ty jsou vítáni. Však je třeba ale zachovat pravidla. Pokud Jirka má např. společný raut, těžko chtít po přátelích aby se požitku zřekli - nefunguje to a navíc rozbíjí přátelství. Proto Jirka zavedl pravidlo poplatku. Jako přítel mam tak svobodnou volbu a je pouze na mne zda podmínku přijmu, či ne.
Bohužel si neuvědomuješ že to není jen večer o pivu, ale večer který je součástí jedinečné akce spojené s placenym programem.


Tome:

BAF ! BAF ! .... je to ještě složitější. Pokud by Jamboree bylo placeno jen z peněz závodících účastníků, neřekl bych k tomu vůbec nic, a chápu ( i když s obtížemi), že pořadatel má právo odmítnout každého, kdo nezaplatí poplatek a chce se přijet JEN podívat za kamarády. Věc má ale však jedno velké ALE..... Pořadatel kromě poplatků od soutěžících účastníků pokrývá zásadní část rozpočtu ze společných peněz, z vybraných členských příspěvků VŠECH členů klubu, tedy i těch nesoutěžících. Už jenom z tohoto titulu se mi zdá nefér a podivné, že pokud členové na jakoukoli akci přispívají formou zaplaceného členského příspěvku, mají pak zákaz přijet se na tuto akci za kamarády podívat.

Je to poprvé v dějinách klubu, kdy se to takto striktně stanovilo, pokud se takto bude postupovat na všech akcích, nezdá se mi to ani šťastné ani smysluplné a ani kamarádské......

Josef
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Tom »

Prioritně je to Jamboree. Akce hodně náročná na přípravu organizátorem a jeho štábu. TOTO si hlavně uvědom!
S tímto přístupem bychom se mohli příště setkat jen u rautu z kasy JWC...
Sami jste kasu vedli, tak tok financí znáš. Tvrdit že jako člen JWC mam nárok na bezplatný raut je krátkozraké.
Nesoutěžící členové jsou vítáni, musí však respektovat pravidla oranizátora.
Škoda že vám to nevyšlo, rádi bychom vás viděli. Myslim že pak bys toto nenapsal...
Uživatelský avatar
Josef
malej kecal
Příspěvky: 18
Registrován: 15 pro 2006, 19:28
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Josef »

Tome, píšeš: Tvrdit že jako člen JWC mam nárok na bezplatný raut je krátkozraké


Já píši:

NIC takového netvrdím a ani jsem to nikde ve svém příspěvku nenapsal. Mimochodem, já tomu masu moc nedám, vždyť mne znáš a víš, že se živím hlavně ze svých zásob ovocem a zeleninou :-) :-)

tak doufám, že jde jen o nedorozumnění,........ bylo by smutné, kdyby se zavedla nějaká podivná praktika, která by rozdělovala členy a kamarády mezi sebou a stavěla mezi ně hráz......

J
Uživatelský avatar
pallmexman
Kuba
Příspěvky: 35
Registrován: 09 dub 2010, 16:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od pallmexman »

Super akce! Hlavně triálek, do kterýho bych bez Jirkovy hlášky "JKčko jede samo" snad ani nešel. Když jsem viděl tu trať tak jsem rád, že to odnesly jenom odřené nášlapy (se natřou), pár škrábanečků na laku (se rozleštili) a píchlého kola (se opravilo). :lol: Nejvíce práce pak dalo odstranění bláta (z vapky mě bolela ruka). Takže si startovní číslo zasloužím a nechám si ho přilepené na památku.... Zdar :up:
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od radek »

Josefe, Tome. To jsem nechtěl - debatu. Pravdu máte oba. Asi by nepřihlášení měli být bez rautu. Kdyby jich přijelo moc, tak by bylo málo pro přihlášené. Měl jsem to blízko a chtěl Vás stihnout, takže škoda. Mějte se
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Vážení panové, tedy konkrétně Radku a Josefe, už mě neserte!!!!!!!!!!!!!

Jestli ještě jednou uslyším slovo ZÁKAZ, tak už budu vážně zlej!!!!!!!!!!!!!!!!

A třeba se po....

A pokud se vám cokoli nelíbí a chcete nadále rozvracet práci jiných, je asi na čase abyste taky hnuli prdelí aněco, třeba akci, pro klub a pro druhý lidi zorganizovali a ne stále jen druhý kritizovali. Teprve potom vás tyhle nesmyslný rozvracečský žvásty přejdou!!!

A jestli jsem vás teď oba urazil, je mi to úplně jedno, protože vy mně uraážíte svejma blbejma připomínkama neustále.........

A klidně mě můžete z klubu vyřadit za tyhle kecy, je mi to celkem jedno........... S kamarádama se budu nadále stýkat kdykoli kdekoli a rád!
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Všem kdo byli na akci a přežili ji ve zdraví svém i s autíčkem moc díky za slova, která se čtou moc moc hezky a která člověku vlévají sílu do žil, neboť vyšťavení po takovéto akci je naprosto totální.....

Ještě zde musím moc a moc poděkovat mojí ženě, která se mnou ten maraton příprav vydržela, protože je mi moc jasné, že to vůbec nebylo pro ní jednoduché..... díky Lucko moc!!!!!!! :up:

Taky je mi dost líto, že nebylo všechno úplně v pořádku - jako třeba služby na hotelu, ale prostě je mnoho věcí, které se prostě nedají ohlídat a ni odhadnout dopředu a aby sedělo úplně všechno dohromady, se obvykle prostě nepodaří.... Prostě - 100% dosáhnout je téměř nemožné...
Tak pokud máte někdo tip na místo kde pořádat příští Jamboree, rád ho uvítám - prosím do SZ. Ale nezapomeňte, že ten výběr není vůbec jednoduchej - musí to být někde uprostřed republiky - tedy Vysočina, případně její nejbližší okolí. Musí se nás tam vejít 80 až 100....Musí tam být možnost na stany. Ceny by měly být rozumné - už tak je okolo toho nákladů víc než dost...A to hlavní - musíme mít jednak možnost se v hotel cítit jako doma a hlavně - u něj, nebo v nejbližším okolí musí být možnost pořádat různé discipliny, včetně ježdění, z čehož ty místa u disciplin a přejezdy mezi nimi vyjdou vždycky poměrně hodně zničený - rozježděné, rozdupané, poválené, atd atd....

A na závěr - pokud by kdokoli měl chuť se ujmout akce Jamboree 2011 - budu nejšťastnější člověk na světě............ Poradím, pomůžu, předám...................... :up:


A úplně poslední - moc díky že jste přijeli, protože - bez vás by to nebylo :up:
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Laco »

Jirko mas uplnu pravdu. Nedali ste to na 100 %. Dali ste to s Luckou odhadujem tak na 158%. :up: :up: :up: :up:
Soňa
malej kecal
Příspěvky: 6
Registrován: 21 led 2007, 16:21
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Soňa »

Jirko děkuji za slušnou odpověď.
Naposledy upravil(a) Soňa dne 31 srp 2010, 13:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Josef
malej kecal
Příspěvky: 18
Registrován: 15 pro 2006, 19:28
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Josef »

Jiříku, blbec mne nemůže urazit :-)
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 389
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Petr Krátký »

Původně jsem nechtěl do těchto diskusí vstupovat.Leč nemohu jinak.
Jirkovi se podařilo zorganizovat krásnou akci,které se zůčastnila většina klubu a podle mého soudu atmosféra zde byla velmi pdobná resp. positivní,jako na dřívějších akcích,před obdobím nejrůznějších vnitroklubových svárů. Měl jsem pocit,že všichni,kteří se zůčastnili,odjížděli spokojeni, nevnímal jsem mezi nimi žádné komunikační bariery a i lidé s původně odlišnými názory se zase dovedli dohodnout a najít z názorového střetu východisko.Jako doklad svého tvrzení uvádím vesměs positivní ohlasy v této sekci od účastníků.
Jelikož podmínky účasti byly naprosto jasné, nediskriminační,protože stejné pro všechny,zaráží mě věty o stavění zdí a bariér a hledání problému tam,kde není. Kdo přijel,byl vítán,kdo nepřijel,učinil tak na základě svého svobodného rozhodnutí. Je to můj názor, neboť klub nevnímám jako místo, kde potřebuji dokazovat svou důležitost,ale jako místo, kam se jezdím odreagovat a setkávat s lidmi,s nimiž je mi dobře a s nimiž máme společného koníčka. Respektuji pravidla,která každé větší společenství musí mít,aby mohlo fungovat a domnívám se, že ta naše jsou velmi liberální.
Kdo přijel,pravděpodobně nelitoval,kdo nepřijel,učinil tak ke své škodě ,kritika z jeho úst mi však připadá nepatřičná.
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 389
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Petr Krátký »

radek píše:Josefe, Tome. To jsem nechtěl - debatu. Pravdu máte oba. Asi by nepřihlášení měli být bez rautu. Kdyby jich přijelo moc, tak by bylo málo pro přihlášené. Měl jsem to blízko a chtěl Vás stihnout, takže škoda. Mějte se
Radku,vnímám,že Ti to prostě nevyšlo a nestíhal jsi. Přestože i mně některé Tvé výroky nenechávají zcela klidným,konstatuji,že jsi chyběl. Takže příště to snad vyjde.
Lucík
hodně velkej kecal
Příspěvky: 220
Registrován: 24 led 2007, 17:25
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Lucík »

Ahoj Jamboráci,
díky všem za statečnost, smysl pro fair play a plné nasazení při zdolávání všech disciplín včetně hotelového personálu :wink: . Děkuji Jirkovi za díky :up: i My jsme si to užili, byli jste skvělí :up: A děkuji paní učitelce i ostatním za hlídání Sandry.

Všichni jistě čekáte na slíbené výsledky, tak se omlouvám za zpoždění s uveřejněním, nestíhám...

Celkové výsledky a dosažené body:
1 Tom Hlaváč 125
2 Radan & Radan 123
3 Radek 66 Hejl 109
4 Ondra Fryc Ondrouš 107
5 Ondra Nerad 92
6 Martin Meett Kříž 87
7 Laco & Helenka 78
8 Marek Láznička 77
9 Kuba Jakub Smělý 65
10 Hugo Petr Krátký 63
11 Kuba Havlín 55
12 Michal Semiš Breznický 51
13 Petr Krátky Kratší 46
14 Marek Cihlík 44
15 Karel Sommer 40
16 Henry & Milena 39
17 Lůca Suchá 36
18 Zolo Rozsa 32
19 Petr Seky Sekyra 31
20 Petr Koudelka 29
21 Danny Hošek 26

Posádky, které neabsolovaly všechny disciplíny:
Marek Chyba
Bob Holoubek
Petr Sladkovský
Münsterovi
Honza Hůle
Jožin Josef Kopůnec
Zde zejména, Marek, Bob s Ricardem a Jožin, to měli pěkně rozjeto - viz výsledky jednotlivých disciplín :wink:, které budu vkládat postupně v dalších příspěvcích.

Příštímu Jamboree ZDAR :up: :up: :up:

p.s. těší mně, že vás letos více než čeština, rozhodily ovečky a tatínek :wink:
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů