3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Lucík
hodně velkej kecal
Příspěvky: 220
Registrován: 24 led 2007, 17:25
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Lucík »

Výsledky jednotlivých disciplín ve 4 tabulkách
d1.JPG
d2.JPG
d3.JPG
d4.JPG
Pozn.
otázky (rybník, hrad) - správná = +5 bodů, chybná -5 bodů
hádanky správná = +5 bodů
čeština chyba = -3 body
granát - zásah = +5 bodů
pytel - uhodnutá věc = +3 body
bodování ostatních disciplín dle pořadí (1. místo = 20bodů, 2. místo = 17bodů......, jak bylo uvedeno v propozicích)
Žlutě jsou posádky, které nejsou klasifikovány pro vynechání disciplín(y).
Naposledy upravil(a) Lucík dne 01 zář 2010, 08:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Esli zase budu návštěvník Ivošu si mrtvé kurňa :cheche: :cheche:
Jirko pokud jde o místo pro příští Jamboree myslím že Harmonie je svou lokací ideální a nakonec i třeba kvalita kuchyně (ač ne 100 ba ani 70ti%) ujde. Jde jenom o to BLBA nájemce (a BLB to bezpochyby je) naučit našim pravidlům. Pořádal li jsem v Harmonii jakoukoliv akci po stránce placení či připisování na účty nebyl nejmenší problém. Jistě rozdíl byl v tom že tam byl jiný nájemce se kterým jsme měli vztahy spíše nadstandartní ale i zde bych viděl řešení. Při vědomí toho kolik jsme mu tam za prodloužený víkend nechali peněz (a o kolik nás okradl) bych naprosto tvrdě měl několik podmínek. Za a) konzumační lístek bude mít každý u sebe a on bude ve svém zlodějském sešitě mít pouze poznámku kterému pokoji kolik bylo vydáno konzumaček.Každý si pod pokutou třeba 5000 tisíc konzumačku jistě ohlídá!! Voala zlodějna ať už plynoucí ze stupidity nabo prostě cílená zlodějna je fuč. Za b) paní PÍČA nájemcová páč má vychování řeznického psa bude v daném termínu na dovolené. Za c) nájemce nesezve kreatury a Pepky Vyskoče z širokého okolí aby parazitovali na námi zaplacené akci.
Jsou to tři podmínky které se při troše dobré vůle dají dodržet a atmosféru to jistě hodně pročistí.
Pokud jde o příspěvky nade mnou myslím že přísloví ,,Čiň čertu dobře-peklem se ti odmění" docela stačí.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Čéče, návštěvníku, tedy nevím kdo jsi, ale podle popsaného tě konečně tipuju na Pardála či Boba :cheche:
Chudák Henry :cheche: Nicméně - podle všeho to všem ostatním funguje, tak to vidím spíš na problém s rukama :cheche: :cheche: :cheche:
Já myslím že najdeme i lokalitu jinou....Harmonie je určitě super, ale ty podmínky jsou pro ně myslím nesplnitelné... Je to těžký, však to víš.....
Už mi pár lidí něco nabízelo, tak na to mrkneme. Třeba se to povede, třeba ne....Je na to rok čas - třeba někdo konečně pochopí, že Jamboree se prostě rok připravuje....
Nekula mi jako blb nepřipadá, ale prostě možná si myslel že vidí partu, co jí nezáleží na penězích a tím že může cokoli, aby si toho nikdo nevšimnul.... Je to prostě klasickej Českej hospodskej......Co si budem povídat..../tím nechci říkat, že jsou všichni stejný, to vůbec ne, ale bohužel většina ano.../ Místo aby si vážil dobrýho bydla, chce vyždímat najednou moc... a to je pro mne neakceptovatelný....Ale uvidíme :wink:
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Sám mám jednu lokalitu v centru Vysočiny vytipovanou. Dočkej času jako husa klasu. :cheche: :cheche: A máš recht su to já. Henry pod hrdelním trestem mě to naučil.
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Henry »

Čejka Jiří píše:Sám mám jednu lokalitu v centru Vysočiny vytipovanou. Dočkej času jako husa klasu. :cheche: :cheche: A máš recht su to já. Henry pod hrdelním trestem mě to naučil.
Slává sláva sláva, tak teď už to naučím snad každého ... když to zvládnul pardál .... :cheche:
zdravím na Petřín :up:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Čejka Jiří píše:Sám mám jednu lokalitu v centru Vysočiny vytipovanou. Dočkej času jako husa klasu. :cheche: :cheche: A máš recht su to já. Henry pod hrdelním trestem mě to naučil.
:cheche: :cheche: :cheche: ... a přece to bylo rukama... :cheche: :cheche: :cheche:

Tak jo, hodíme řeč :up:
Lucík
hodně velkej kecal
Příspěvky: 220
Registrován: 24 led 2007, 17:25
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Lucík »

Henry pomooooc, umazala jsem v mém příspěvku s tabulkami s výsledky "(Henry sem za chvilku vloží)" a zmizely i ty tabulky :frown: .

p.s. Ruce mám celkem v pořádku :wink:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

...no joooo, ženská...... :cheche: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Henry »

Lucík píše:Henry pomooooc, umazala jsem v mém příspěvku s tabulkami s výsledky "(Henry sem za chvilku vloží)" a zmizely i ty tabulky :frown: .

p.s. Ruce mám celkem v pořádku :wink:
opraveno :cheche:
Lucík
hodně velkej kecal
Příspěvky: 220
Registrován: 24 led 2007, 17:25
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Lucík »

Díky, zlatý ručičky máš :wink:
A ako sa to vlastne stalo? Není to náhodou nějaká systémová chybička?
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Henry »

No není zač ... :up:
Ale nicméně to skutečně vypadá na nějakou botičku v systému, na kterém běží naše fórum, zabýváme se tím už od minulého týdne a toto možná bude další vodítko ... takže ten mezičlánek mezi klávesnicí a monitorem zase není tak úplně špatný :up: (to jen pro Jirku)

tožtak
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Standa »

Pozdě, ale přece. :frown:
Souhlasím se vším co napsal Jirka Prokop. Jirko nenech se otrávit, sám tyhle pocity dobře znám a dost často s nimi bojuju..... :up:

Harmonie nebyla tak špatná, mělo to svý chybky, ale popravdě co nemá.... :cheche:
Po včerejším telefonátu od nasrané paní Stahlové musíme změnit sídlo klubu a s tím všechny související věci.
To jen tak, aby jsme se nenudili. :wink:
Mějte se fajn
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Tom »

co dodat?

President na hrad :exclaim:
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 389
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Petr Krátký »

Ahoj Stando,bude-li třeba s něčím pomoct,dej vědět.Od pátku do 11.9.budu pryč,pak jsem k disposici.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od radek »

Jiří : fííjo to je slov a výkřičníkú. doibrý. Někdo si řekne "Ten jim to ukázal" a druhý si třeba pomyslí: "Ten se teda ukázal"
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů