3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Jirka píše:Tak mi dorazila platba na účet na Jamboree - Jan Hule - tak se mi prosím ještě přihlaš a nahlaš počet lidí - díky.

Stále nevím počet lidí, tak se mi prosím přihlaš :bit:
Nevím zda potřebuješ pokoj, jak velký, nebo spíš ve stanu, kolik jídla,Díky :up:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Takže - dělám jasnou stopku na další přihlášky na Jamboree.

1/ ubytování je komlet plné. Další možnost jsou pouze stany.
2/ uplynula doba potřebná pro zaplacení poplatku.
3/ dávám do tisku, příprav, výroby apod. vše potřebné pro Jamboree, pro dosud přihlášené lidi.
4/ další přihlášení je možné pouze za podmínky individuálního dodělání nutných věcí, tj. vícenákladů a tedy zvýšeného poplatku, jak napsáno na první straně, a zároveň s ubytováním ve stanu, které nicméně v této lokalitě není žádný problém, ba naopak - je tam možností více než dost. Takže - máte-li chuť je možnost se kdykoli přihlásit až ca do posledního týdne před jamboree za výše uvedených podmínek.
5/ kdo se nenašel na první straně v přihlášených, platí pro něj stejné podmínky jaké výše uvedené - případně individuálně pořešíme, pokud jsem něco opomněl já.

Jan Hule sice zaplatil, ale nemám jakoukoli další podrobnost, takže bohužel platí též spaní ve stanu. Pokud se ovšem například narychlo někdo neodhlásí - budeš pak první náhradník na pokoj.

Jakékoli další dotazy - volejte, pište, mailujte - těším se na vás!!! :up: Jamboree bude krááááásnýýýýýý :up:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Předběžně přihlášení tam zůstávají, aby lidi viděli, kdo se hlásil. No a u tebe to byla povinnost! :lol:
Přihlášenej už nejsi, protože jsi mi říkal včas, že budeš mít "áčko". Takže vše v poho.

Nicméně - měl bych pro tebe super spolujezdce - stále si to nechceš rozmyslet? :cheche:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Nevím co na tom není jasné - stačí si to pořádně přečíst.....

Přihlášeni jsou:..........

Tak nevím co víc by se tam ještě mělo napsat.....A když ti volají a diví se, tak tomu porozuměli - prostě nejsi v přihlášených - tím to je snad jasný,ne?
HH

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od HH »

Tady se omlouvá Honza Hule. Přijedu sám. Stan mám v autě pořád. S jídlem si umím poradit. Zdraví Honza.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Super Honzo - díky za info :up:

Počítám s tebou tedy do stanu, a jelikož jsi poplatek zaplatil, tak máš samozřejmě jídlo v něm - tedy sobotní večer. A vše ostatní co k tomu patří :up:
Spolujezdce ti dodám na místě - většina soutěží je pro dva - ale přijedou tam též naši partneři a ty potřebuju rozmístit nějak do aut, takže se jedno místo u tebe hodí.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

:cheche:
usranger píše:Asi ne všem. I předseda se o tom včera zmínil
Hmmm, škoda že ne mně..... :lol:

Nicméně -opravil jsem, smazal a snad je všem již vše jasné.

Nicméně - stejně mi nejde do hlavy, co není jasného na "předběžný zájem projevili" a proti tomu - "jen platbou poplatku jste přihlášeni" a "skutečně přihlášeni jsou" :question: :eek:

No, to je jedno..... Na první straně je prostě seznam přihlášených a ten je platnej. Kdo se nenašel - nejede, případně za jiných podmínek, případně mě prosím upozorněte, že jsem to zblbnul.... :lol:

Jakékoli info - prosím pište, volejte!

Ďýk

JP
JANA M.
VELKÁ JANA
Příspěvky: 122
Registrován: 24 bře 2010, 19:21
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od JANA M. »

Jirko, nezblbnul jsi, to jen to počasí s námi dělá hrozný věci :lol: Prosím Tě, u nás je všechno v pořádku a brambory jsou v řádku :question:
Karel Sommer
hodně velkej kecal
Příspěvky: 148
Registrován: 05 kvě 2008, 11:11
Bydliště: Finská 582/1, Praha 10, 10100
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Karel Sommer »

Jirka píše:
Karel Sommer píše:Jirko zdravím a hlásím zapaceno 3.000,-Kč /VS tel. na mě. Měj se krásně. Už jsi toho svýho mazlíka přestříkal???

Karle Karle, proč bych měl mazlika přestříkávat??? ..se ti něco na mé barvě nelíbí??? :bit: :cheche:

Jinak - zdravě jsi přeplatil, takže pokud to nehodláš dát na Jamboree jako sponzorský dar, máš u mne 2.000,- :cheche: Poplatek je samozřejmě na auto :up:

A protože se mě ptá více lidí, tak upřesňuju, co jsem asi zapomněl dát na první stranu, neboť to pro mne bylo tak trochu samozřejmě - uvedené poplatky za akci jsou vždy za posádku - tedy za auto, nikoli za jednotlivé lidi. Předpokládám, že nikdo z vás nepřijede v pěti či více lidech - to bychom pak pořešili individuálně...
To je příspěvek na barvu, ale pokud ho nechceš, tak to je do klubový kasičky pro sponzorství klubu, ale alespoň barevný pruhy jsi si tam mohl nechat nastříkat - třeba jako lístky z mrkve - hihi. Steně Ti tu barvu závidím!!! :bit:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

:bit: :bit: Jen počkej na Jamboree....S tím tvým autobusem..... :cheche:

Barva -pruhy - myslels něco jako "rychlý pruhy", joooooo? :cheche:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Tak přátelé, Jamboree se nám velmi rychle blíží - už příští víkend!!!!!!!!!!!! :wink:

Koukám, co bych ještě doplnil ale nic mě nenapadá....Tak snad jedině ještě ceny za ubytování, které jsem na začátku opomněl:
330,- Kč/osoba/noc/se snídaní je na pokojích
150,-Kč/dítě/noc/se snídaní - na pokoji
dítě zdarma, pokud má svou dětskou postýlku
100,-Kč/osoba/stan
90,-Kč/osoba/jen snídaně

Připátečním příjezdu budou k dispozici 2 až tři hotovky, tak snad si vyberete. Budou k dispozici i dlouho do noci, neboť někteří přijedete až hodně pozdě.
Pokud si nevyberete hotovky, je možnost si samozřejmě vybrat i dle jídelňáku, protože snad nepřijedete všichni najednou.


Tak to je snad všechno - takže se moooc těšíme na všechny :up: :up:
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od radek »

Jiří zdravím

To cos nabízel a psal Josefovi platí ?? Že se tam dá přijet jako divák? Nejsem přihlášen ale poseděl bych a rád Vás viděl. Nic nechci spaní ani závody, jen hospodu - milou společnost. Jeepík se chová ale přijel bych v něčem v čem se dá spat. Pokud na mě takové auto zbude ...

A dnes kup holčičce panáka ne za mě, ale na mě. A přejí jí TO všechno.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

radek píše:Jiří zdravím

To cos nabízel a psal Josefovi platí ?? Že se tam dá přijet jako divák? Nejsem přihlášen ale poseděl bych a rád Vás viděl. Nic nechci spaní ani závody, jen hospodu - milou společnost. Jeepík se chová ale přijel bych v něčem v čem se dá spat. Pokud na mě takové auto zbude ...

A dnes kup holčičce panáka ne za mě, ale na mě. A přejí jí TO všechno.

:bit: já ti dám panáka pro holčičku :bit: :bit: :cheche:
Píšu ti SZ, tak mrkni :wink:
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od radek »

díky OK.

panáčka mooc maličkýho k svátečku cca tak za korunu. nebo cukrátko. Ale už jsi to nestihl
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Rdku, v SZ jsem tě mimo jiné prosil, abys zavolal - je třeba domluvit podrobnosti - kdy přijedeš, kde tam budeš, čeho se budeš účastnit, stále jsou volné nějaké pokoje, atd atd...Zprávu jsi četl - ale nevolal..... :confused:
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti