3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Tak jsem se po delší době vrátil a aktualizoval seznam přihlášených na první straně. Pokud jste se někdo přihlásil a nejste v seznamu přihlášených, a zaslali jste poplatek, tak se prosím ozvěte - nikdo není neomylným.... :wink:

Jinak - dorazila mi ještě jedna platba, kterou nemohu identifikovat - 2.000,-, tedy od nečlena, ale není žádná identifikace - tak se k ní prosím někdo přihlašte. Je tam jen poznámka universum 2000 - přiznám se ale, že si to s ničím a nikým neumím spojit :frown: Díky.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Karel Sommer píše:Jirko zdravím a hlásím zapaceno 3.000,-Kč /VS tel. na mě. Měj se krásně. Už jsi toho svýho mazlíka přestříkal???

Karle Karle, proč bych měl mazlika přestříkávat??? ..se ti něco na mé barvě nelíbí??? :bit: :cheche:

Jinak - zdravě jsi přeplatil, takže pokud to nehodláš dát na Jamboree jako sponzorský dar, máš u mne 2.000,- :cheche: Poplatek je samozřejmě na auto :up:

A protože se mě ptá více lidí, tak upřesňuju, co jsem asi zapomněl dát na první stranu, neboť to pro mne bylo tak trochu samozřejmě - uvedené poplatky za akci jsou vždy za posádku - tedy za auto, nikoli za jednotlivé lidi. Předpokládám, že nikdo z vás nepřijede v pěti či více lidech - to bychom pak pořešili individuálně...
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Laco »

Jirko,

Universum 2000 je Zoltan Rozsa /bol so mnou v Plzni s cervenym kratkym JK Rubiconom/. Zapacilo sa mu, takze zaplatil dalsiu akciu, ale mail pisal Standovi, nie Tebe. Takze ho pokojne zapis do zoznamu.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

OK. díky za info. dopsáno..... :up:

Jen prosím ještě doplnit jestli přijede sám nebo s někým. Dík.
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Laco »

Pride so spolujazdcom, spat bude v stane.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Standa »

Dnes jsem jeho email přeposílal Jirkovi. :wink:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Tak mi dorazila platba na účet na Jamboree - Jan Hule - tak se mi prosím ještě přihlaš a nahlaš počet lidí - díky.
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od cihlík »

Jirka píše:....Předpokládám, že nikdo z vás nepřijede v pěti či více lidech - to bychom pak pořešili individuálně...
jen aby ses Jiříku nedivil a nepřijely ti samé autobusy :cheche: :cheche: :cheche:
duch klubu

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od duch klubu »

Čau všichni.Tak peníze jsou ve vzduchu.Přijedeme Kuba+1+1.5.A já jdu biflovat češtinu :rolleyes: ,takže brzy se těšíme!!!
for meet:a ty jako co a nebo co?!?! :bit:
Směláci
Petr Sladkovský

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Petr Sladkovský »

Zdravíme, jsme posádka " Slaďáci " ( Dana a Petr Sladkovský ) a přihlašujeme se na akci Jamboree - Vysočina. Po dohodě s Tomem Hlaváčem jsem splatil poplatek 2000,- Kč, děkuji za rezervaci pokojíčku v podkroví a už se těšíme i náš Jeep Wrangler Sahara 4,0 AT. U platby je v.s. č. telefonu a v poznámce jméno ( Sladkovský ).
Ahojky
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

Zdar, jste tam. Tom mi volal.....

Jen jestli víte do čeho jdete :cheche:
Ale jelikož máte "normálního" Jeepa /=žádnej autobus :lol: /, tak jste vítáni :up:

Nicméně - letošní Jamboree bude orpavdu veeeelmi náročné, a to jak fyzicky, tak psychicky, tak i pro techniku! A začíná už v pátek první soutěží, takže příjezd NUTNÝ již v pátek - to jen pro připomenutí pro všechny..... :wink:
Uživatelský avatar
pallmexman
Kuba
Příspěvky: 35
Registrován: 09 dub 2010, 16:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od pallmexman »

Co je pravdy na tom, že při jízdě budou zohlednění NORMÁLNÍ Wranglery proti hnusnejm nemožnejm AUTOBUSŮM? Jo a jak teda vlastně vypadá normální Jeep? Nějak jako Oranžovej a v plynu?
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Standa »

Jakube neboj, i "autobusy" všechno zvládnou. :up: Wrangler je jen jeden a je jedno jestli má 3, nebo 5 dveří. :lol:
Jiříku prosímtě s tou náročností to zase tak nepřeháněj :lol: , pořád je to hlavně relaxace, alespoň pro mě.
Nerad bych se hned v pátek po příjezdu nervoval :wink: s plněním nějaké náročné discipliny. :lol: :up:
Znáte mě, nejsem nijak moc soutěživý typ, tak bych to viděl v pátek tak maximálně na pití piva na čas. :lol: :up:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Jirka »

pallmexman píše:Co je pravdy na tom, že při jízdě budou zohlednění NORMÁLNÍ Wranglery proti hnusnejm nemožnejm AUTOBUSŮM? Jo a jak teda vlastně vypadá normální Jeep? Nějak jako Oranžovej a v plynu?

:cheche: :cheche: :cheche:

No, nebudu zapírat, že trať bude opět trochu postavena proti autobusům - něco z mé tradice tam bejt musí,neeeeee :lol: Abysme měli o čem povídat.....

Relaxační víkend bude jindy - tohle je tvrdé soutěžní "JWC Jamboree" a v pátek je prostě první soutěž! Náročná :up: Ale nebojte, vodní pólo to nebude... :cheche:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. JWC Jamboree - Vysočina, 27.-29.8.2010

Nový příspěvek od Ondřej »

Hmm... tak to vypadá na vybijenou :cheche:
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů