Přesunutá témata se znovu označují jako nepřečtená

... diskuze o tom, co je nového v této verzi fóra. Dotazy a odpovědi k jeho funkcím a používání
Pravidla fóra
Jelikož je toto téma bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Přesunutá témata se znovu označují jako nepřečtená

Nový příspěvek od Jirka »

Mám jeden problém s forem a věřím že nejsem sám. Proto to píšu sem, aby se vyjádřili i ostatní.

Jak jsi aktualizoval naposledy forum a rozdělil témata např. v techtipech na různé modely Jeepů, a tak podobně, je podle mne naprosto super! :up:

ALE: alespoň mně se najednou všechna témata objevila jako nepřečtená! A s tím mám tedy problém....Jako pravidelný návštěvník s pravidelnými příspěvky a čtením všech příspěvků tak, abych každý den viděl co je nového, se mi najednou všechna témata objevila jako nepřečtená a tím pádem, jelikož nemám teď moc času, musím úplně všechny témata otevřít a dojet až na konec, aby se objevily jako přečtený. A to je teda sakra práce!

Nedá se s tím něco udělat???? :cry:
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro admina

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Jen pro info: Mě se to tak nestává.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesunutá témata se znovu označují jako nepřečtená

Nový příspěvek od Jirka »

Noooooo, ty bylo ono!! :up:

Super - já věděl že nám starším a méně zkušenějším nenápadně vysvětlíš, že je to zase "rukama" :cheche: :cheche:

Díky :up:
Odpovědět

Zpět na „Používání a funkce fóra“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti