Dovoz Wranglera z USA

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Tomáš

Dovoz Wranglera z USA

Nový příspěvek od Tomáš »

Ahoj. Chtěl bych si pořídit staršího 2003 - 2005 Wranglera 2.5 SE z USA. Může mi někdo poradit jak to udělat, případně na koho se obrátit a co mne čeká při dovozu a přihlášení ( procedury a poplatky ) dík Tomáš
Dr.Ti.

Re: Dovoz Wranglera z USA

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Doporučuji tuto firmu,osobně mám ty nejlepší zkušenosti.
http://najisto.centrum.cz/11569/petr-koudelka/
FAJER

Re: Dovoz Wranglera z USA

Nový příspěvek od FAJER »

tak po vzhliadnuti tohoto : http://jeep-wrangler.autobazar.eu/40-ru ... 92363.html
by som ja osobne nemal co riesit.. je to LJ = predlzene TJ , naviac je to RUBICON = uzavierka FRONT/REAR a redukcia 4:1. Kotuce Front/Rear;
este sklepnut cenu a je to doma
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz Wranglera z USA

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Tý jo!! :eek: :eek:
Wrangler TJ COMBI :lol: :rolleyes:
Brrrrr :confused: :cheche:
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz Wranglera z USA

Nový příspěvek od Lelek »

To je ten Koudelkovic, poznávám ho! :lol:
FAJER

Re: Dovoz Wranglera z USA

Nový příspěvek od FAJER »

na prestavbu je ta dlzka len plus.
Tomzvule

Re: Dovoz Wranglera z USA

Nový příspěvek od Tomzvule »

Tak pánové děkuji za informace.
Mluvil jsem s panem Koudelkou a cena dovozu a vyřízení na papíry se rovná ceně ojetého vozu. Prý se vyplatí dovést nové - roční auto.
Kdo má jiné zkušenosti ať je připojí.
Když tam koupím Wranglera za 200 tis., tak se mi zdá za dovoz a vyřízení dokladů 150 - 200 tis. dost. To se radši poohlédnu po již dovezených v Evropě.
Dr.Ti.

Re: Dovoz Wranglera z USA

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Koudelka má pravdu,nevím, jak moc spěcháš ,ale tento bude do roka pravděpodobně k máni:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz Wranglera z USA

Nový příspěvek od Henry »

Tomzvule píše: Mluvil jsem s panem Koudelkou a cena dovozu a vyřízení na papíry se rovná ceně ojetého vozu.
Když tam koupím Wranglera za 200 tis., tak se mi zdá za dovoz a vyřízení dokladů 150 - 200 tis. dost. To se radši poohlédnu po již dovezených v Evropě.
Zdravím,
třeba tenhle by byl k mání ihned http://www.jeep-wrangler.cz/clenove/henry/index.html nebo dle domluvy a určitě levněji, než dovoz z USA + všechny papíry. Je to již od výrobce evropská verze pro export do Evropy a je normálně přihlášený a provozovaný v ČR cca 3 roky + hromada dalších vylepšení + reference a známá historie od výše zmiňovaného mistra Koudelky ... :up:

tožtak
Dr.Ti.

Re: Dovoz Wranglera z USA

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Dotaz-zda mám v plánu prodej krasavce WRGS / wrangler rescue green short/-odpovídám, ano, mám to v plánu. Pokud se najde kupec, kterého auto zaujme a bude respektovat cenu,tak prodám. A ptá-li se někdo proč, inu,v nejlepším je třeba hledat nástupce...
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz Wranglera z USA

Nový příspěvek od Radek 66 »

U starších se to asi už nevyplatí, ale u 1 - 2 roky určitě ano.
Od Petra Koudelky ( :lol: je to spolužák) jsem kupoval už několik aut, a vždy spokojenost i s cenou.
Všechny Grandy ZJ, WJ i WK, ten poslední Hemi je v super stavu, dobrej kup.
Wranglera mám ale od Harleye :lol:
což je asi vůbec nejlepší možnost koupě :up:
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů