Rozbitý zip na softtopu

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
petra.ha

Rozbitý zip na softtopu

Nový příspěvek od petra.ha »

Poradíte mi, co dělat s rozbitým zipem zadního okna softtopu? Zip jsem schopná zajistit, ale kde ho nechat našít?!? Pe
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: rozbitý zip na softtopu

Nový příspěvek od Standa »

výměny tipů dělávali v plachtárnách. Sám jsem si kdysi nechával zipy a dokonce i folie v oknech v jedné plachtárně vyměnit. Je to už ale tak 9 - 10 let, tak nevím jaká je situace dnes. Tenkrát mi to dělali v jedné plachtárně v Hostivicích u Prahy. Možná někdo poradí něco čerstvějšího. :up: :lol:
petra.ha

Re: rozbitý zip na softtopu

Nový příspěvek od petra.ha »

Už jsem z toho rozbitého zipu celá nešťastná, hodně už na mě fouká :-)
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: rozbitý zip na softtopu

Nový příspěvek od meett »

jak říká Standa, každý sedlářství - čalounictví ( plachty se dnes většinou lepí ) vím o jednom šikovnym v Jihlavě :up:
Lůca
hodně velkej kecal
Příspěvky: 289
Registrován: 04 kvě 2009, 20:17
Kontaktovat uživatele:

Re: rozbitý zip na softtopu

Nový příspěvek od Lůca »

Meťáku hoď mi taky tip na tu Jihlavu - se zadním zipem bojuju i já a to nemluvím o šíleně poškrábaném zadním "skle", které by potřebovalo vyměnit - nový softop nechci, je to zbytečný, protože jinak je v poho.. :cool:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rozbitý zip na softtopu

Nový příspěvek od Tom »

Hostivice u Prahy stále fungujou a to na :up: Dělaj vše možný (od stanů až po autoplachty, softopy nevyjímaje) a ceny dle mého pohádkový. Dělaj tam postarší ženský a sou šikovný nevídaně (zkrátka jak vopice :exclaim: )
petra.ha

Re: rozbitý zip na softtopu

Nový příspěvek od petra.ha »

Na Hostivice jsem se dívala, opravdu fungují. Musí být střecha dobře natažená, aby se zip nezapínal pod velkým tahem. Jinak se může stát, že to nějaký vztekloun rozerve :-( Zip mohu doporučit já
YKK CZECH spol. s r.o.
Masarykova 118
664 452 Modřice
Ing. Kuchyňka Jindřich, obchodní ředitel, 602428556.
Je s panem ing. bezva domluva, zip na zadní okno 230cm je za 650kč + poštovné. Dodací lhůta 2 - 3 týdny. Jinak bych se tedď - co jsem se zadním oknem vyvedla, moc nechlubila :-) Už aby to zas bylo OK a tak jak to má být. Díky za rady, víc hlav víc ví. Pe
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host