Militec-1

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Militec-1

Nový příspěvek od Ondřej »

Tos udělal velmi dobře chlapče. :up: Já ho dal také a super bohužel před touto aplikací jsem aplikoval bahnotec a tak mám jiný motor :blb: :cheche: ale už jezdím tak se mohu chechtat :cheche:
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Militec-1

Nový příspěvek od meett »

pořádnej motor musí bejt slyšet :cheche: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Militec-1

Nový příspěvek od Ondřej »

už ho vidím :cheche: :cheche: a ne,že to naleješ do výfuku,aby to mělo bublavější zvuk
Dr.Ti.

Re: Militec-1

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Tak jsem také objednal jedno balení a jsem zvědav na první jízdu,zda také motor "ztichne"
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Militec-1

Nový příspěvek od Harley »

Militec jsem používal už před deseti lety do HD když jsem závodil MČR v dragsterech.Motor byl dvoulitr a těch stopade Hp se intenzivně využívalo. žádnou změnu jsem však po používání Militecu nezaznamenal.Ani co se opotřebení týče ani na výkonu.Dost často jsem motor proháněl na motorový brzdě a tam změna nebyla zaznamená..Na druhou stranu,taky to neublížilo a jejich reklamní testy působí impozantně.Byl by to asi jedinej přípravek,kterej bych byl ochotnej dát do motoru
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Militec-1

Nový příspěvek od Harley »

To si nemyslím.Jakože by motor pak byl závislák? :lol:
Navíc jedno nalití je na několik výměn oleje.Tak nějak to tam píšou.Už nevím
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti