Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

... pokud máte v hlavě nějaký nápad, co za akci uspořádat, kam zajet, jaký program udělat a pod. - sem s ním
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

Nový příspěvek od Henry »

Zdar všeci ....
asi jste už zaregistrovali aktivity slovenského JEEP Clubu, více zde http://www.jeepclub.sk ....
a tak mě napadlo, zda nějak neoživit "československou" tradici ... třeba je pozvat nebo se někam nechat pozvat a tak ... však to znáte :wink: navíc mám takový pocit, že někteří členové jsou minimálně u nás v klubu jako příznivci :up:

tožtak včil mudrujte ....
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

Nový příspěvek od Henry »

Robine, podrobnosti pozadí fungování tohoto klubu samozřejmě neznám, i když tedy jsem si všimnul jakýchsi internacionálních vazeb ... viz. např. ty zmiňované kempy .... ale co chcu říct, mě osobně je docela jedno pod jakou záminkou fungují .... spíše jsem si myslel nebo mě napadlo, že by tam určitě mohli fungovat a určitě fungují stejně "ujetí" lidé a že to není daleko atd........ však o nic nejde .... náš klub jak jsem vypozoroval určitě znají ... a jak píšeš už jste s nima byli v kontaktu ... tak třeba se pokusit naplánovat vzájemné návštěvy vyslanců obou klubů na nějakou akci klubu a třeba to dvakrát do roka prostřídat ... třeba teď mají něco v Bratislavě.... no však to byl jen nápad ... akcí je docela dost přes celý rok ... ale terény jsou různé atd....

tožtak
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

Nový příspěvek od Standa »

Jen drobnost, není to jen o Wranglerech, ale je to Jeep klub, takže hlavně o jinejch jeepech. Osobně na to tď nemám vůbec čas, ale jinak OK, nikdy neříkej nikdy. :up:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

Nový příspěvek od Henry »

Jasně Stando, nejsou to pouze a jen Wranglery, to je pravda ... ale řada z nás jezdí na srazy amerik či haryků a nebo i českého jeep klubu že.... myšlenka byla zkusit ty kontakty rozvinout mimo česko, byly tu nápady s Mathiasem, s 4x4copem a já nevím co ještě ... a Slovensko je asi pro všechny z nás nejbližší a to nemyslím vzdálenost .... nakonec i Tisovec je slovenský ...
no však to byl jen takový nápadeček ..... :up:

tožtak
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

Nový příspěvek od meett »

myslím ze nejsou zadne mantinely :up: takze staci jen se toho ujmout a trosku to zorganizovat ... a jedeme :up: :up:

ja su pro i kdyz pro nas je to trochu dálka :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

Nový příspěvek od Laco »

Priatelia. Nakolko mam celkom bohate skusenosti s cesko-slovenskou spolupracou a libeznou Ostravstinu posloucham doma denne /a sam obcas hovorim ako major Terazky, pretoze od rana do vecera to mam ako v praci, tak aj doma dvoj az stvorjazycne/ a hlavne pretoze som zaroven clenom JWC a JEEP clubu Slovakia /JCS/, velmi rad sa podujmem stat sa stycnym dostojnikom pre veci JEEPovske. JEEP club Slovakia vlani zorganizoval tri velmi podarene akcie, ktore sa vyznacovali vysokou davkou profesionality. Myslim si vsak, ze je to este velmi nova zalezitost a skusenosti JWC by mohli JCS pomoct. Na oplatku by mohli funkcionari JCS porozpravat o tom, ako dostat za seba podporu importera.... alebo cokolvek ine. Takze sa Vas pytam. Mam sa do toho pustit ? A ked ano, mate nejake napady ?
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

Nový příspěvek od Standa »

Ahoj Laco,
Pokud máš chuť určitě se do toho pusť. Navázání alespoň prvních kontaktů může být jedině prospěšné.
Ohledně rad o spolupráci s importérem jsem sice trochu skeptický, protožr tady v ČR importér praktivky nefunguje, ale necháme se překvapit. :lol: :up:
Díky moc. :up:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

Nový příspěvek od Henry »

Aj ja su za ... (česko-slovensko-valašsky)
A pokud bude potřeba a budu-li mít důvěru, po dohodě s Lacem dojedu s ním na nějakou akci nebo jinam a zkusím po stránce PR, marketingu tuto oblast probrat .... myslím, že potenciál by mohl být. Zrobím aj zopár fotek ...
I když chápu Stando tvůj pesimismus. :up: Ale vyposlechnout si to člověk vždy může.
Nakonec to mám skoro nejblíž - konečně :wink:

tožtak
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

Nový příspěvek od Laco »

Henry, napisem par mailov a potom uvidime. Dam Ti vediet.
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

Nový příspěvek od Henry »

OK :up:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

Nový příspěvek od cihlík »

Henry dobrý nápad :up: ...vím že nejsem členem klubu a tak nemám do toho až tak tolik co kecat :bit: :lol: ...ale nějaké mezinárodní akce by byly jedině fajn :up: ...však jsme se spolu o tem už bavili :wink: ....klidně kdyby to bylo v našich silách, tak bych do toho zapojil někdy časem přinejmenším i Poláky a možná i kluky maďarský :lol: ...společnou řeč bychom nějak našli :cheche: .....no každopádně ČS, či SČ spolupráce je základ:-D :up: ...kdyby se povedlo něco uspořádat třeba v Beskydech, to by bylo fajne :up:
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Navázání spolupráce s JEEP Club Slovakia

Nový příspěvek od Laco »

S madarami sa celkom urcite dohodneme, a poliaci su slovania, takze ziadny problem :lol:
Odpovědět

Zpět na „Nápady na akce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host