Laděný výfuk

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Robine kurva brácho jsem myslel že to máš vyřešený.Jakmile po Bobově Ukrajinské eskapádě pojedu k Eberlemu (a to musím) dovalím ti od něj to co tam má Bob- tzn. Eberleho Deep Sound, kterej se dává místo zadního tlumiče takže se nic neřeže a nevyhazuje.Když jsem ho kupoval nechtěli mi ho prodat dokud si ho neposlechnu.Musel jsem čekat na zaměstnance který byl na svačině a měl ho namontován.Sice to bylo v Číru ale i tak mne ten zvuk dostal.Bobovo zvuk jsi slyšel tak víš o co go.Stálo to tuším 90 éček.
FAJER

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od FAJER »

no neviem ako moc sa v tom radi rypete, ale ak teda uz nieco riesit na exhouse , tak potom treba zacat zvodmy (napr. Edelbrock ) . koncova cast vyfuku napr. FLOWMASTER,MagnaFlow a.i. , samozreme plati , ze ak upravovat vyfuk , upravovat urcite adekvatne aj sanie (trebars: K&N Air Intake Systems) a opacne.
Pripadne : Trail Jammer with Throttle Body and Intake System by Edge Products = sanie + vstupna klapka od Edge Products, a este by som pridal Throttle body spacer ako atomizer a rezervar; posunut snimac teploty vzduchu.. no je sa tam s cim hrat.
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Robine po zkušenostech ze Spidera si myslím že ti koncovka asi moc nepomůže a bude asi i problém nějakou výkonou (ne mrdku z Číny) dostat pod auto.Když si vezmeš že kolem nádrže je to tak jako tak dost knap tak tam dostaneš nějakou pseudohubenou mrchu a budeš fakt jak Fabiatik.Pak už ti zbejvá jen zakytovat kliky a můžeš s nima jezdit na srazy. :lol: :lol: .Tenhle Deep sound je easy protože tak jak tak to budeš muset jednou říznout když ti to svařili.
K n ko mně taky napadlo ale u tebe s tím šnorchlem to bude problém.Mám tu ale pro tebe dárek a to budeš mrkat na drát!
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Laděný výfuk

Nový příspěvek od Standa »

Koncovka nic neřeší. Je potřeba vyměnit tlumič, eventuelně zadní kus potrubí od tlumiče s dobrou koncovkou. Já měl např. na TJ poslední kus výfuku od tlumiče Remus s dobře udělanou koncovkou a zvuk byl decentně OK, navíc vše v nerezu s dvojitou koncovkou a řádným průměrem. Pokud budeš měnit tlumič, tak něco rozumnýho, občas je to pak až přehnaný. Ale řezat budeš asi muset. :lol:
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů