Spadnutá hladina benzínu u 4.2

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Spadnutá hladina benzínu u 4.2

Nový příspěvek od Laco »

Kolegovia. Dlhsie som nemal nastartovane YJ cko a zistil som, ze mi uplne spadla hladina benzinu a pri pokusoch o startovanie som vymlatil baterku :confused: . Na starych dobrych skodovkach existovala na AC pumpe packa, ktorou sa benzin dal krasne natlakovat. Ma nieco podobne aj YJ cko ? A dalej co moze sposobovat padnutie hladiny, okrem dlheho statia ?
Oldřich Hyvnar
malej kecal
Příspěvky: 36
Registrován: 22 led 2007, 09:30
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Spadnuta hladina benzinu u YJ 4,2

Nový příspěvek od Oldřich Hyvnar »

Ahoj. Mám stejný typ auta jako ty. Měl jsem stejný problém s padáním benzínu, ale mám tam také plyn. Vyřešil jsem to právě přidáním tebou zmíňované AC pumpičky, takže v zimě mně to pomáhá při startu. Tu pumpičku mně tam montoval mechanik (myslím že je ze Žigulíka), takže schéma zapojení neznám (jsem největší motorový laik v našem klubu). Fotky jsou na tomto fóru v prvním příspěvku v sekci LPG-CNG na Wranglera. Je tam i ta pumpa. Snad ti to trochu pomůže, ale počítej s tím, že kluci ti dají určitě lepší rady, aby jsi nemusel zasahovat do Wraníka s dílem z jiného typu auta :up:
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Spadnuta hladina benzinu u YJ 4,2

Nový příspěvek od Laco »

Oldo, dakujem. Zastavba AC pumpy niekdo do cesty medzi nadrzou a karburatorom mi nepripada ako zla myslienka, musim sa poradit s odbornikmi, ako na to.
Oldřich Hyvnar
malej kecal
Příspěvky: 36
Registrován: 22 led 2007, 09:30
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Spadnuta hladina benzinu u YJ 4,2

Nový příspěvek od Oldřich Hyvnar »

Ještě jsem si vzpomněl - Já měl také ztrouchnivělou a proděrávěnou odvětrávací hadici od benzínové nádrže a to přímo za nádrží. Při stání v kopci mně tam tou dírkou dokonce odkápaval benzín na zem. Ale já tam mám benzínovou nádrž pouze na 15 litrů jako rezervu na start (jezdím na plyn) a je hodně posunuta dopředu, takže tam je malý úhel a rovina mezi odvětrávacím otvorem. Nevím, zda to mělo vliv na padání benzínu v karburátoru, ale v nádrží 100 % :down: Možná by bylo dobré si překontrolovat všechny hadice od nádrže. :question:
Oldřich Hyvnar
malej kecal
Příspěvky: 36
Registrován: 22 led 2007, 09:30
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Spadnutá hladina benzínu u YJ 4,2

Nový příspěvek od Oldřich Hyvnar »

Teď jsme asi konečně to padání benzínu s mechanikem vyřešili. Měl jsem proděravělý plovák v karburátoru, takže to špatně uzavíralo, protože se do plováku dostal benzín a tím plovák klesal.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů