Anglická verze Wranglera / pravostranné řízení

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Marek

Anglická verze Wranglera / pravostranné řízení

Nový příspěvek od Marek »

ahoj, mam nabidku na koupi Wranglera 4.0 z Anglie r.v. 2002 za fajn cenu. Jen potřebuji zjistit, na kolik mně vyjde přeměna řízení zprava do leva, abych prošel na STK. Máte někdo zkušenosti? Jde jen o výměnu palubovky a řízení? Dá se sehnat palubovka z vraku? Díky moc za jakékoliv info na laznickam@volny.cz (hltame vas web a doufame, ze brzy mezi vas zapadneme :-) ) Marek
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anglická verze Wranglera / pravostranné řízení

Nový příspěvek od Harley »

Není to jen o palubce ale i o komplet všech komponetů řízení,přední nápravy,panhardky,a většině příslušenství motoru a jich držáků. Jestli nemáš druhý auto,ze kterýho potřebný brát,tak se v tom finančně utopíš.
Bob Holoubek

Re: Anglická verze Wranglera / pravostranné řízení

Nový příspěvek od Bob Holoubek »

Ahoj Marku:dávej velkej pozor, ne náhodou vidím tj 4l v německu r.v.kolem 2000 za 4000eur a nikdo to nechce :down: proč asi :down: ,jak píše Harley je tam toho na výměnu více než jenom volant a řazení.Obchoduji s motorkama a vím,že nyní má kolega z bmwklubu velkej problém s přihlášením bmw r 1150 gs adventure r.v.2005! z Anglie, kvůli světlu a chybějícímu ,,e,, na globální homologaci lítá mezi dovozcem bmw Autec a ůředníky na magistrátu a nevypadá to vůbec ok :blb: Takže dávej pozor aby jsi neušetřil při nákupu a pak jsi jezdil wranglerem po zahradě.
Osobně doporučuji koupi v EU kde to přihlásíš do 3 dnů,bez problémů.
Pokud máš zájem prodávám svého Wranglera 4l sahara 1.majitel 56000km serviska,mnoho doplnků.V případě zájmu ti pošlu více info + foto.
kontakt:bob@cestovniendura.cz
Marek

Re: Anglická verze Wranglera / pravostranné řízení

Nový příspěvek od Marek »

chlapci, díky oběma za rady. Ted vidim, ze "méně" může být někdy i "více" :-(
každopádně jsem rád, že jsem to tu mohl s někým poradit! A moc Vám závidím Vaše miláčky :-)
Marek
angličan

Re: Anglická verze Wranglera / pravostranné řízení

Nový příspěvek od angličan »

chtěl bych informovat všechny ty, kteří se rozhodnou pro úpravu anglické verze, že je to reálné, pokud počítáte s investicí 45 000 CZK. Úpravu nabízí a kvalitně provádí jedna z firem doporučovaná zde na Wrangler club webu. Marek
Ciza

Re: Anglická verze Wranglera / pravostranné řízení

Nový příspěvek od Ciza »

angličan píše:chtěl bych informovat všechny ty, kteří se rozhodnou pro úpravu anglické verze, že je to reálné, pokud počítáte s investicí 45 000 CZK. Úpravu nabízí a kvalitně provádí jedna z firem doporučovaná zde na Wrangler club webu. Marek
Zdravím, jsem tady nově příchozí a také uvažuji o koupi Wranglera. Nabízí se mi koupě pravostraného z DE, tam již přihlášeného. a byl bych vděčný za kontakt na konkrétní firmu která by ho uměla legálně přestavět na levostranou verzi. na infu o firmách jsem nic nenašel. Předem díky Petr
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti