Vypnutí bzučáku při otevřených dveřích a klíčku ve spínačce

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vypnutí bzučáku při otevřených dveřích a klíčku ve spínačce

Nový příspěvek od Harley »

Dost mě vadilo bzučení,když jsem nechal klíče ve spínačce a otevřel,dveře.Tak sem špekuloval jak to odstrranit.Žvanil jsem o tom i s lidma na JK-foru ale normální způsob,jak to vypnout,nejde.U pásů jo ale dveře/spínačka,ne.
jedna varianta byla,bzučák pod palubkou odpojit. To mi bylo vymluveno,jelikož bzučák je pro spousu jiných věcí,důležitých,na který bych měl být v případě nebezpečí upozorněn.
Potom že bych našel kontakt pod spínačkou,kterej je aktivován klíčkem a ten odpojil.Opět jak podle někoho tak i dle el.schématu,jsem zjistil,že tenhle spínač je brán v úvahu i pro jiný funkce vozidla.
jedna s rad,byla dát vypínač na přívod k bzučáku.To by šlo ale to mi nepříjde pohodlný a furt bych na to zapomínal ať už vypnout či zapnout. Podobně mám názor na radu,vypojovat konektor od dveří,co je u levý nohy a nechat ho odpojenej,tak mi nepůjde okýnko a elektrický zamykání.

nakonec přišel tip od jednoho,kterj měl z bzučáku stejný trauma :lol: ,abych odpojil s konektoru dveří jen ten drát,co dává signál,že se otevřely dveře. Sice s tím ztratím funkci rozsvícení vnitřního osvětlení při otevření řidičových dveří a okamžitýho vypnutí rádia ale to mě moc netrápí,možná i snad výhoda. Já si svítit na vystupování nemusím,a když tak si rozsvítím vypínačem a rádio buď vypnu jeho knoflíkem a nebo se vypne samo asi po minutě.
V manuálu sem si našel,kterj drát to je,celej fialovej(je tam ještě jeden ale s proužkem) ,pak sem vyndal s konktoru vnitřní zajištění pinů a špendlíkem pin odjistil a vytáhl. Ten sem pak venku jen zaizoloval.V případě potřeby se do konektoru zase jen zastrčí.

No a konečně mě bzučák neprudí,můžu mít otevřený dveře,nemusím vypínat vnitřní osvětlení ,klíček ve spínačce a zapnutý rádio.

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host