Highway of Heroes

... pocta všem hrdinům, ať u nás nebo ve světě
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Highway of Heroes

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

:up:
Naposledy upravil(a) Michal - Semiš Breznický dne 12 dub 2010, 13:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Highway of Heroes

Nový příspěvek od Standa »

Dostal jsem se na forum až dnes, a tak chci jednak poděkovat Robinovi, že sem celé téma a i můj příspěvek vložil. :up:

Jednak na vysvětlenou mého pohledu. Není to myslím nějaký sentiment z Plzně, jen si myslím, že jsou věci o kterých by lidé měli vědět a případně se nad nimi zamyslet.
protože vnímám náš klub jako společenství inteligentních lidí se zájmem o dění okolo nás, a naše forum jako jeden z komunikačních kanálů mezi námi všemi, věřím, že i tahle rubrika tu má své místo.
Samozřejmě se to netýká jen vojáků, ale i ostatních profesí které zaslouží podle mého naše uznání, a o kterých psal i Semiš. :up:
Právě proto, že mnohdy o těchto lidech nic moc nevíme a bereme vše jako samozřejmost, je občas dobře se na to podívat možná trochu jinýma očima.
Zvláště v dnedšní hektické a dle mého hodně konzumní době, kde se vytrácí některé hodnoty a všemu vládnou jen prachy to je myslím dvojnásob důležité.
Tahle rubrika byla založena i pro připomínku důležitých výročí týkajících se naší historie, případně akcí které s nimi mohou být spojeny.
Ještě jedno důležité, dost často se dnes v naší společnosti setkává člověk s lhostejností, závistí, netolerancí apod. Když jsem prohlížel ta videa, zvažoval jsem, jak bychom se v podobné situaci chovali my v Čechách a bohužel můj závěr nebyl moc optimistický, i proto je dobře se nad tím zamyslet a to z toho pohledu, jací jsou lidé v Kanadě a jací u nás. Tohle byl pro mě možná ten nejdůležitější důvod a protože doufám, že v našem klubu jsou lidé kteří to chápou, rozhodli jsem se s Robinem tuhle rubriku vytvořit.
Pokud to alespoň někoho v klubu osloví, budu to považovat za úspěch. :up:
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Highway of Heroes

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

:up:
Naposledy upravil(a) Michal - Semiš Breznický dne 12 dub 2010, 13:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Highway of Heroes

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

:up:
Naposledy upravil(a) Michal - Semiš Breznický dne 12 dub 2010, 13:51, celkem upraveno 1 x.
Marek
brňáci
Příspěvky: 103
Registrován: 28 led 2009, 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Highway of Heroes

Nový příspěvek od Marek »

Stando a Robine :up:
Odpovědět

Zpět na „Vzpomínky na hrdiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti