AEV ProCal Module

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

AEV ProCal Module

Nový příspěvek od Harley »

AEV ProCal Module - má to tu někdo ? Já si to dneska pořídil a je to príma věcička. Jestli to má ještě někdo s JK ,tak bych rád o tom podebatil.

Obrázek

http://www.quadratec.com/products/17619_1000.htm
LUKI

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od LUKI »

Ty jo tohle bych taky potřeboval na ty větší kola. Už jsi to připojil? Je znát rozdíl ? To máš ze státu nebo koupené u nás?
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od Harley »

Je to znát plus sem využil i další funkce. Třeba automatický zapínání světel.

Koupil jsem to ve státech u Quadratecu. 156 Usd i s dopravou .Za pět dnů doma. Jsou velice ochotní
Marek
brňáci
Příspěvky: 103
Registrován: 28 led 2009, 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od Marek »

Tome, umí to další štelování elektroniky jako např. centrálu,autom.zamykaní atd . ? To by se mi pak docela hodilo, protože ta elektronika si v mým JK dělá občas co chce. :bit: Ale už si pomalu zvykám :up:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od Harley »

Ne,jen tyhle funkce:

Product Features
The ProCal Module allows the user to reprogram several factory parameters including:

Tire Size
Gear Ratio
One Touch Lane Change
Daytime Running Lamps
Low Tire Pressure Indicator
Smar Bar Indicator Disable (after Smart Bar removal)
Clear Diagnostic Trouble Codes
While the module is plugged into the OBD port, the ProCal Module can also:
Set a Temporary Extended Idle
Provide a Dead Center Steering Wheel Indication
Clear Diagnostic Trouble Codes (DTCs) / Turn off the Check Engine Lamp
For AEV HEMI Builders Kit customers, the ProCal Module will:
Program the Vehicles VIN into the new PCM Controller
Program the Pedal Calibration and Tolerance

http://www.quadratec.com/products/17619_1000.htm

nastavení alarmu můžeš sám,bez diagnostiky.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od Tom »

mam to. Hračky od AEV dovážim... Zas tak skvělý z hlediska změny velikosti kol to není, bo s většíma kolama je nutno změnit ratio v diferáku... Jen to mění naladění řazení automatické převodovky, takže kdo má manuál, je mu to na prd (z hlediska kol).
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od Harley »

Samozřejmě! U manuálu to akorát doladí tachometr,že ukazuje správně.Ale u automatu je to zásadní. Dneska jsem s tím dal delší cestu a je to radikání změna,jak to řadí. Neříkám stopro,na to jsou třeba převody a ty se plánujou ale převodovka už tolik netápe,co má zařadit .Dle kompu,se mi snížila zhruba o 1,5-2L spotřeba. Je to nejen tím,že se správně načítají kilometry ale i tím,že převodovka řadí efektivnějc.

Možnost automatickýho zapnutí světel je taky příjemná
VoVo

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od VoVo »

Ahoj, krabičku AEV ProCal mám asi rok, taky ze Států jako Harley. Hlavně jsem to pořídil na vypnutí otravného světýlka tlaku v gumách, snímače v kolech nemám. Gumy 34,6" (315/70R17 M.T.), když jsem před rokem, když jsem měl ProCal naposledy v ruce, nastavil kombinaci odovídající tomu rozměru 34,6", tak to zahlásilo error a musel jsem to nastavit na výcozí hodnoty a naprogramovat jen to světýlko gum. tachák mi ukazoval vblbosti a hlavně naftoměr mě děsil. Mezitím vyšel doplněk k návodu na strákách AEV o chybách téhle rutiny. Tak jsem to dneska po roce znovu zkusil přeprogramovat na rozměr 34" a šlo to naprogramovat hned. Stejně gumy už jsou trochu ojetý, tak těch 0,3" nevadí. A mám JE měkký, tak to nechám na 34". Řadí to jinak a líp, mám automat CRD JK RUB UL (+3" SkyJacker, střední tuhost pér čili asi o 1mm tliustší drát). Ještě zkusím to denní svícení, Harley mi poradil, že to svítí jen při zařazené D, to mě nenapadlo. Jdu na to.
VoVo

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od VoVo »

...o deset minut později.....
Tak mi ty denní světla nějak nejdou naprogramovat. Cos tam nahrál, Harleyi? LOW BEAM nebo EUROPEAN? Ať dám cokoliv, při zařazené D, stojícím autě a zatažený ruční brzdě nesvítí nic v obou možnostech (LowB i EU). Musí být zapnutej vypínač svtětel nebo se to rozsvěcí samo při zapnutí zapalování? Asi dělám něco blbě. Já vím, že jsme o tom u tebe mluvili, ale zapoměl jsme to. VoVo
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od Standa »

Povol ručku, když je ručka zatažená nesvítí to.
Mám ten modul taky, používám EU denní nastavení a vše Ok.
VoVo

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od VoVo »

Tak už je to v pohodě. Teď večer jsem to projel a ono to začne svítit, až se odbrzdí ruční brzda. Svítí to naplno, a ne jak píšou na polovinu (6V). Kde by těch 6V taky vzali, to by museli žárovky přepojit sériově a to asi nejde. Svítí i zadek. A to přeprogramování velikosti kol je super, konečně možná uvidím spotřebu i pod 10l a řadí to mnooohem líp.
Harleyi, máš vychytaný, jaký je rozdíl ve svícení LOW BEAM a EU? Jsem línej to zkoušet.
Návštěvník

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od Návštěvník »

Jo Stando dílky, já to nestačil přečíst před tím, než jsem psal. OK, nechám EU. Ale na co je ten Low Beam? že by svítily jen předky? časem to vyzkouším.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od Harley »

Low Beam = tlumený světla.
Můžeš si nastavit jaký světla mají svítit jako denní svícení. Jestli potkávačky,nebo mlhovky nebo parkovačky/obrysovky. Možná snad i Hi-beam- dálkový.

Jde nastavit aby předek,potkávací světla svítili polovičním napětím,tudíš 6V.

U všech těhle variant svítí jen předek,bez zadních světal a když dáš blinkr,tak světlo na tý straně zhasne. Je to dle USnormy

EU nastavení znamená,že svítí předek potkávací,parkovací i obrysovky a i zadek, a při blikání se ta strana nevypíná. Mám nastavenou tuhle variantu,jelikož mám rád kvalitní nasvícení auta vpředu i vzadu.
VoVo

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od VoVo »

Dík, Harleyi, ale jak nastavím to poloviční svícení? A co bude svítit, když tam dám Low Beam? Jo, potkávačky, anglicky umím , ale jsem línej to zkoušet, a bojím se, aby to zase nehodilo error a nemusel jsem to resetovat vše. Krásně to řadí, fakt to je rozdíl. VoVo
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AEV ProCal Module

Nový příspěvek od Harley »

Je to v tom malým návodu,už si to nepamatuju.Musel bych se podívat.Zítra.Návod mám v autě.Ve velkým není schéma čudlíků.
http://www.quadratec.com/Assets/Installation/110315.pdf
Píšou tu,že na poloviční napětí ,při aktivaci funkce DRL budou svítit buď potkávačky,nebo blinkry nebo mlhovky.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů