Zámek na kapotu

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Max00011

Zámek na kapotu

Nový příspěvek od Max00011 »

Nazdar, som tu novacek, prihlasil som sa do tohto klubu, lebo na Slovensku nic take nieje.
Mam jednu otazku , kupil som si novy Wrangler r.v. 2008 a s hrozou som zistil ze sa na tom nijak neda zamknut kapota. Jeden znamy mi povedal ze da sa kupit nejaky zamok v original jeep predajni ze mi to tam namontuju priblizne za 8000kc. Nemali ste nejaky problem s tym, ze vam niekto otvoril kapotu ? Nechcel by som prist napr. o autobateriu. Na horsie radsej ani nemyslim. Mate nejak chranenu kapotu ?

Viete o nejakom zamku ktory pasuje na novy Wrangler a da sa lacno zohnat ?

dakujem za odpovede a tipy
Honza 68

Re: Zámok na kapotu

Nový příspěvek od Honza 68 »

Dají ti ho tam u každýho dealera Jeep. Stojí něco přes dva tisíce a budeš ho mít na klíč co máš normálně k autu.

Edit: Tak pardon, já si tu cenu splet s gumovejma koberečkama :rolleyes:
Je to trochu horší - zámek kapoty včetně montáže - 6850Kč
Tomas12

Re: Zámek na kapotu

Nový příspěvek od Tomas12 »

Zkus kontaktovat p.Kamila Žáka mám s ním za 300 Kč/hod výborné zkušenosti se servisem (jakékoli úpravy/opravy). tel.:776016402 Měl by umět poradit.
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek na kapotu

Nový příspěvek od meett »

nikdy mi tam nikdo nevlezl .... takže neřešim
a když vlez tak nic nevzal :cheche: :cheche: :cheche:
ani u TJ takze cca 5 letá zkušenost
Ludvig

Re: Zámek na kapotu

Nový příspěvek od Ludvig »

vono záleží kde parkuješ.mně čmajzli už dvě báty,naposled před tejdnem na houbách
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek na kapotu

Nový příspěvek od meett »

já tam mám jen jednu to je asi nezajímá :cheche: :cheche: :cheche:
Max00011

Re: Zámek na kapotu

Nový příspěvek od Max00011 »

Ludvig: dobra prace, obivujem

Ja som si uz objednal neorig. zamok za 50 eur, zajtra ho montujem, aby som mal klid ked zaparkujem v noci niekde v meste, nechcem aby mi niekto nalial do motora pomarancovy dzus
Dr.Ti.

Re: Zámek na kapotu

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Mám namontovaný zámky kapoty místo klipsen a jsem spokojen, kapota drží i ve 120 jako přišitá a esteticky se to dá:
http://www.jeep-club.net/graphics/owner ... vsraz5.jpg
http://www.jeep-club.net/graphics/msgbo ... ek-007.jpg
Cena kolem 3.5 tis za oba zámky
FAJER

Re: Zámek na kapotu

Nový příspěvek od FAJER »

ja poznam danu situaciu celom podrobne ,. viem o par vykradnutych motoroch bez zamku, urvane riadiace jednotky, potrhana kabelaz, aka kolvek mozna skoda napachana..
riesil som to na TJ aj JK, momentalne mam TJ a zamok HL-4 : http://www.thejeep.com/nodrill.html
samozrejme da sa to aj pre JK, YJ, CJ
standartne sa to nasadza na zamkovy mechanizmus, da sa to vsak aj zamontovat na trvalo, chce to trochu zamocnickej zrucnosti..
cena okolo cca 33E ( uz to neviem presne.. )
Uživatelský avatar
pallmexman
Kuba
Příspěvky: 35
Registrován: 09 dub 2010, 16:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek na kapotu

Nový příspěvek od pallmexman »

Tak už mám taky zkušenost s otevřenou kapotou, přišel jsem k autu a byla otevřená, naštěstí nic nechybělo (ale možná jenom očíhli a chtěli přijít znova už pro nějaké věci)! Jelikož jsem do teď neměl na ní zámek a to ani u TJ a nic se nikdy nestalo tak jsem to neřešil. Ale po tomto jsem ihned jel do Crown a koupil za 1.000,-Kč zámek HL-5 (při montáži jsem ale bohužel musel odstranit mřížku z prostřední díry z čela :down: , ale zas to není tak hrozný) no a rovnou jsem koupil taky za litr uzamykatelné víčko nádrže.
http://www.crownautomotive.net/product/ ... /HL-5.html
Tak a zas to maj pašíci těžší....
dickee

Re: Zámek na kapotu

Nový příspěvek od dickee »

Dr.Ti. píše:Mám namontovaný zámky kapoty místo klipsen a jsem spokojen, kapota drží i ve 120 jako přišitá a esteticky se to dá:
http://www.jeep-club.net/graphics/owner ... vsraz5.jpg
http://www.jeep-club.net/graphics/msgbo ... ek-007.jpg
Cena kolem 3.5 tis za oba zámky
Si děláš srandu :blb: že toto jsi dal na kapotu takového krásného auta, ale proti gustu žádný dišputát. Já jsem nechal dát na svého Wraníčka (JK) originální zámek, namontovali mi ho přímo v prodejně během 30 min. a bylo vyřešeno. Je krásně skrytý v masce a ještě uzavřen nepromokavou gumou a odemyká se klíčkem k autu, takže netahám nic navíc.
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek na kapotu

Nový příspěvek od meett »

muj nazor ... nemel jsem s tím nikdy problém proto nezamykám ,,, je jiná doba
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek na kapotu

Nový příspěvek od Harley »

meett píše:muj nazor ... nemel jsem s tím nikdy problém proto nezamykám ,,, je jiná doba
:lol: :up: :up: .Tak nějak podobně.

Ty co má DrTi jsou sice účinný,nejen proti otevření nějakým zvědavcem ale i když se kolem mihne kamion,tak haubna nemá tendenci se zvednout a utrhnout a nebo je to dobrý pro ty,co jezdí víc jak 130Km/h ale vzhledově mi taky nesedí.
VoVo

Re: Zámek na kapotu

Nový příspěvek od VoVo »

Napadá mě, že by se zámek dal udělat bez klíče, na bowden nebo strunu tahanou zevnitř, jako to mívají běžná auta, nemáte někdo nějakej nápad? Já tam ten zámek asi těžko vecpu, protože tam mám přídavný lištičky nebo mřížky v těch sedmi dírách na chlazení.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti