Nosič jízdních kol

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Honza 68

Nosič jízdních kol

Nový příspěvek od Honza 68 »

Řeším přepravu třech jizdních kol. Mám tenhle nosič http://www.quadratec.com/products/92034_16_07.htm
Dneska jsem ho cvičně zkoušel namontovat ale přílišnou důvěru ve mě nevzbudil. To že mi připadal poněkud vratkej vyřeším několika popruhama navíc. Spíš mám ale obavu jestli ty tři jízdní kola zavěšený na rezervě nejsou poněkud moc. Nerad bych časem zavíral zadní dveře kladivem protože se mi díky kolům prověsili.
Napište mi nějaký vaše rady a zkušenosti. Dík.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů