Airbrush

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Airbrush

Nový příspěvek od cihlík »

Uvažuju možná do budoucna o nějakém airbrushi kapoty - ta počítám že v terénu přijde k úhoně nejméně :cheche: ...nemáte s tím někdo náhodou nějaké zkušenosti? Kdo, kde, za kolik a jestli to potřebuje nějakou speciální přeúpravu - například nový lak jako základ apod. Počítám že Meett bude mít zkušenosti bohaté, ale možná i Harley, protože na motorkách se airbrushe využívá hojně. Dík za tip :up:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Air Brush

Nový příspěvek od Henry »

Jo, něco o tom vím, tak se někdy zastav ...
tožtak
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Air Brush

Nový příspěvek od Harley »

Já ti neporadím. Styl motorek co já dělám a jaký ode mě zákazníci chtěj,airbrush nemají.Né ten co máš asi na mysli.Obrázky a různý motivy. Člověk co pro mě lakuje,to sice umí ale já mu tyhle zakázky nedodávám. Já sem na jednoznačný lakování,spíše sportovního stylu.Pruhy,šachovnice a pod. Prostě jasný věci,né naivní. Takhle na mě airbrush působí.
Ale věc vkusu. Asi jako chromy.Ty já taky nemusím a snažím se je i lidem při zakázkách rozmlouvat a nebo tlumit.
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush

Nový příspěvek od cihlík »

vždyť já také nechci nějak řvavý, kýčovitý design :lol:....spíš něco decentního, méně barev a něco stylového co jde k wranglerovi...pruhy, orlici, perutě, hvězdu atd......nechci si pak připadat za volantem jeepu jak na pouťovém dětském kolotoči :cheche:....vím že existují i nálepky, ale chtěl bych, aby to něco vydrželo, ne jen 2-3 roky....zatím je to však jen taková úvaha, co bych možná někdy realizoval, chtěl jsem si teď spíše udělat představu co je možné u nás pořídit :eek:
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush

Nový příspěvek od meett »

Zdar, preposílám ti kontakt SZ at to tady nevisí. :wink:
Ja bych ti mohl poradit akorat jak to celé prekrýt folií, s tím zkušenost mám. Daval jsem ji silnou na celé auto.
Potažení folii me vyšlo cca 50tis a jak na to nekdo koukl znaleckým okem tak viděl největší problém v kvalitě laku original z fabriky nez v Airbrushi
To myslím bude jeden z problému u US laku. jeste jsem s tim ani nevyjel a uz byli místama odfokaný krupičky. Takze mi lakýra povídal dohle vyrží tak 2-3 zimy a kompletně to přelakujem :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush

Nový příspěvek od cihlík »

meett píše:Zdar, preposílám ti kontakt SZ at to tady nevisí. :wink:
Ja bych ti mohl poradit akorat jak to celé prekrýt folií, s tím zkušenost mám. Daval jsem ji silnou na celé auto.
Potažení folii me vyšlo cca 50tis a jak na to nekdo koukl znaleckým okem tak viděl největší problém v kvalitě laku original z fabriky nez v Airbrushi
To myslím bude jeden z problému u US laku. jeste jsem s tim ani nevyjel a uz byli místama odfokaný krupičky. Takze mi lakýra povídal dohle vyrží tak 2-3 zimy a kompletně to přelakujem :cheche: :cheche:

Dík za info meette. Už jsem se o tom bavil s Henrym, ten mi trochu udělal výklad o dnešních profi fóliích co používá on a asi se v budoucnu vydám tímto směrem. Až budu chtít, zpracuju si návrh na počítači a pěkně se to přenese na tu fólii. Ta fólie vydrží 3-4 roky bezpečně taky a pro ty mé záměry to bohatě postačí :up:....vypadá to profesionálně a cena je trochu dost jinde :up: O fóliích jsem měl totiž zkreslené představy co vydrží a jak to nakonec vypadá na kapotě, ale když to svěříš profesionálům, tak výsledek dokáže opravdu mile překvapit :up: Každopádně díky za odpověď, chtěl jsem jen vědět jaké jsou u nás možnosti. :wink:
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush

Nový příspěvek od meett »

nesmíš zapomínat že je to furt "jen" wrangler :cheche: :cheche:
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host