Zakrytování korby u JK Unlimited

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Tom »

Harley :up:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Harley »

Tak! Zadeklování je konečně hotový.Vše jsem pečlivě očalounil.Samozřejmě i ze vnitř.Dodělal jsem taky dekl za zadníma sedačkama aby se daly v autě vozit i delší věci nebo spát. Jsem s výsledkem velice spokojenej a konečně mám uzamčenou část vozidla,kde můžu v klidu vozit krom nákupu taky třeba sundaný okna a nebo plastový rámy dveří.Dětskou sedačku už nemusím nosit pokaždý večer domů ale jen jí zamknu do kufru.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Henry »

Hm... dobrá a pečlivá práce Harleyi... :up: promyšleno do detailu, co jsi použil na tem tapecírunk ... tenký koberec nebo nějaký speciál ?
Jinak předpokládám, že jak vrátíš hardtop, tak bedna jde ven.

tožtak
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Standa »

Jo, jo, to je hodně pěkný :up: :up: :up:
Můžeš zřídit v rámci JWC manufakturu a uvidíš ten byznys. :lol: :up:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Harley »

Díky chlapci.

Henry,já sem ortodoxní,mám jen měkou střechu :lol: . Takže to je na celorok. V podstatě bych to ale nechal i s pevnou.Je to i tak dělaný aby to pevný nevadilo a nemusí se pod lem ani vkládat ty spešl matky ale přišroubuje se to přímo do držáku deklu.
Koberec je obyčejnej,koupenej v Bauhausu.Je velice tenkej,proti světlu až průhlednej.Dobře se s ním dělalo a má dost podobnej odstín s interiérem

Stando,tohle mi už říkali na JKforu. :lol:
Honza 68

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Honza 68 »

Hm, moc pěkný...... myslim že bych hned věděl o jednom zákazníkovi kdybys to chtěl rozjet ve velkým. :wink:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od cihlík »

Moc pěkné :up: :up: :up: ......lepší než originál :up:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Tom »

šikovnej jak vopice :exclaim: :lol: Máš to pěkný :up:
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Krtek »

:up:
Musím se připojit s pochvalou.
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Henry »

Tož ogaři, tak jsem sebral odvahu a představuji vám svůj "projekt" zadeklování minikufru TJ. Zatím je to polotovar, ale myšlenka je snad z připojených obrázků jasná. Je to udělané z obalové překližky tl. 12mm. Celá konstrukce je zaměřena spíše na expediční účel, zamezení vnikání prachu do věcí, proto ty šuplíky a plnovýsuvy, rozdělení na přepážky ... nahoru přijde samozřejmě krycí deska s tapecírunkem viz. Harley a nahoru připevnit asi vodotěsnou uzamykatelnou expediční, nejspíše plastovou, bednu na další výbavu včetně fotopříslušenství - tady díky za inspiraci Pardálovi. Ta spodní mezera je pro uložení skládacího ministolku a popř. možná i na sundané okna softu. No zbytek se uvidí ... třeba mě ještě něčím inspirujete ...

tožtak

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Harley »

Taky slušná truhlařina! Ale pěkný a praktický :up:

Foch na sundaný okna softopu je dobrej nápad. Já se na to taky chystám ale já naopak pod strop deklu. Nebaví mě furt oknn balit a ještě víc je huntovat. Už jsem si na nich udělal sám dost "podpisů" :rolleyes:
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Henry to vypadá krásně včetně zpracování.Holt Valach a dřevo patří k sobě :lol: .Jen mi ale z praktického hlediska uniká smysl šuplíků v souvislosti s expedicema.Kam si dáš tašku s věcma?Takhle Milena bude muset ušít několik taštiček a ty budou mít své přesné určení.Tzn. jedna bude třeba na trika, druhá na slipy,konzervy,hygiena,fusekle atd..Fakt to nemyslím špatně jenom ze mně hovoří určité cestovatelské zkušenosti.Ano rozumím tomu když jakoukoliv expedici pojmeš tak že budeš prakticky pořád kolem auta.
Ale upřímně kolikrát to asi tak bude v poměru tom že budeš spát v chatce,pokoji,bungalovu nebo karavanu v kempu?Potom ti totiž nezbude než při ubytovávání se prostě otevřít šuplíky a vybrat do nějakého zavazadla to co si chceš vzít sebou na ,,pokoj".Myslím že rozumější by bylo jedno za šuplíkových oddělení nechat bez šuplíků a tam mít normální cestovní zavazadlo a proprietami.Ale proboha ber to jako radu kamaráda a ne jako kritiku!!
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Henry »

Ogaři, díky moc za náměty ... očekávám další, klidně i krutou, ale konstruktivní kritiku ... :up:
Oba jste trefili, dle mne, právě ten rozdíl v přístupu užití ... já Pardále právě si tak nějak pořád nedovedu představit, že budu spát v nějakých chatkách ... beru stan na střechu a jak si správně popsal, budu se motat kolem auta. Aspoň takovou mám představu :cheche: No a to může být ten problém .... že. Ale jinak souhlas s tím, co říkáš. S vyndáním třeba jednoho šuplíku jsem taky počítal a do něj třeba tu tašku s pohotovostní výbavou ....
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

No jo to je potom jiná káva Henry.Když (a to nemluvím jenom o Sardošce) budeš pojímat výpravy až tak outdoorově pak je to řešení elegantní a praktické.
Jenom si nejsem jist jak dlouho ti společnost hmyzu a bolavých zad bude činit potěšení :cheche: :cheche: .
Robinovi se nedivím ten se vyspí v krabici od větších bot,přikreje se kapesníkem.Musí ale doladit moskytiéru aby ho komár nepoponesl jako bájný pták Noh. :cheche: :cheche: :cheche: Zase má ale výhodu že každé komáří píchnutí jde skrz jako při průstřelu :cheche: :cheche: .
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Henry »

Kluci, je to sranda a máš Pardále zase pravdu, obávám se. Sebekriticky a ač nerad, musím připustit, že ti budu asi tu chatku stejně závidět, zvláště jak budu v noci muset na malou a budu 2,5m nad zemí ... :cheche:

No už se nemůžu dočkat :up:
jinak před chvílí jsem přitáhnul nějaký matroš na tapecírunk a lepidlo, kupodivu jsem sehnal i ty oka co máš a musím vymyslet uchycení celé bedny, ať mi nepřistane na hlavě, až budem brzdit při sešupu z Alp u toho jezera v Itálii ... :up:
No a furt nemám ještě nějakou tu bednu nahoru, nějaké super jsem našel, plastové vodotěsné, ale drahé jak kráva ... 10.000,- za cca 80x50x30cm ... :down:

tožtak
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host